Годината нова дойде, а мечтата ми в утробата расте. ~бебеправене 626~

  • 25 538
  • 621
# 615
Белийв, съжалявам за развитието!
Тина на теб тихичко честито!

Аз имам драма /то да беше една ама.../ от бяколкондена напипвам топче във вътрешната област на външните срамни устни / леко ме бореше само в началото даже се зачудих дали не съм се ударила някъде. Струва ми се, че намалява, но все пак една муха бръмчи, че може да е нещо сериозно. Освен това и ИИ каза, че макар да подозира врасъл косъм или възпаление фоликул е добре да отида на АГ.
И понеже около вас напоследък все изниква някой разболял се от рак мен ме гони паника и ужаст.... Някоя от вас имала ли е такова нещо? Ще стигна до доктора но дотогава все пак да чуя успокоение някакво и да не си слагам диагноза ми се иска...
Виж целия пост
# 616
Имала съм, не точно там, при мен беше на друго място в интимната област. Врасъл косъм беше. Също ми се беше подул съответният лимфен възел. Мина си само за около седмица може би. Нищо не съм правила. Може би 2-3 пъти ми се е случвало.
Виж целия пост
# 617
И аз съм имала. И при мен беше врастнал косъм. По едно време често излизаше / се възпаляваше на едно и също място. Не ми беше драма, но да не е приятно на усещане. И да подува се, след време си спада само. При мен поседя малко по-дълго, но не съм му правила нищо и си изчезна. Дори не ми е хрумвало да си помисля, че е нещо по-различно, а аз съм си паника и хипохондрик
Виж целия пост
# 618
И аз съм имала.  Два пъти последно  преди около година, оправи се . Мазах с крем здраве май.
Виж целия пост
# 619
10/10 пъти това топче е косъм. Даже може да го сложим на първа страница, защото периодично се появява из темата Grinning
Виж целия пост
# 620
абе, имала съм и друг път ама по-малко е било ... сега гони размер на бобено зърно и ми пречи да си кръстосам краката дет се вика.... по-добре вие да ме увикате, че драматизирам отколкото да се червя пред аг-то Grinning
Виж целия пост
# 621
Шанталче, и на мен се е случвало. Така и не разбрах причината, но имах същия дискомфорт като теб. Мисля, че се беше възпалил и лимфен възел. Аз също съм си хипохондрик и докато четях трагични диагнози (защото в гугъл ако напишеш "сърби ме носа", ще излезе задължително, че си пътник), си мина самО, с нищо не съм мазала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия