Годината нова дойде, а мечтата ми в утробата расте. ~бебеправене 626~

  • 25 746
  • 637
# 615
Белийв, съжалявам за развитието!
Тина на теб тихичко честито!

Аз имам драма /то да беше една ама.../ от бяколкондена напипвам топче във вътрешната област на външните срамни устни / леко ме бореше само в началото даже се зачудих дали не съм се ударила някъде. Струва ми се, че намалява, но все пак една муха бръмчи, че може да е нещо сериозно. Освен това и ИИ каза, че макар да подозира врасъл косъм или възпаление фоликул е добре да отида на АГ.
И понеже около вас напоследък все изниква някой разболял се от рак мен ме гони паника и ужаст.... Някоя от вас имала ли е такова нещо? Ще стигна до доктора но дотогава все пак да чуя успокоение някакво и да не си слагам диагноза ми се иска...
Виж целия пост
# 616
Имала съм, не точно там, при мен беше на друго място в интимната област. Врасъл косъм беше. Също ми се беше подул съответният лимфен възел. Мина си само за около седмица може би. Нищо не съм правила. Може би 2-3 пъти ми се е случвало.
Виж целия пост
# 617
И аз съм имала. И при мен беше врастнал косъм. По едно време често излизаше / се възпаляваше на едно и също място. Не ми беше драма, но да не е приятно на усещане. И да подува се, след време си спада само. При мен поседя малко по-дълго, но не съм му правила нищо и си изчезна. Дори не ми е хрумвало да си помисля, че е нещо по-различно, а аз съм си паника и хипохондрик
Виж целия пост
# 618
И аз съм имала.  Два пъти последно  преди около година, оправи се . Мазах с крем здраве май.
Виж целия пост
# 619
10/10 пъти това топче е косъм. Даже може да го сложим на първа страница, защото периодично се появява из темата Grinning
Виж целия пост
# 620
абе, имала съм и друг път ама по-малко е било ... сега гони размер на бобено зърно и ми пречи да си кръстосам краката дет се вика.... по-добре вие да ме увикате, че драматизирам отколкото да се червя пред аг-то Grinning
Виж целия пост
# 621
Шанталче, и на мен се е случвало. Така и не разбрах причината, но имах същия дискомфорт като теб. Мисля, че се беше възпалил и лимфен възел. Аз също съм си хипохондрик и докато четях трагични диагнози (защото в гугъл ако напишеш "сърби ме носа", ще излезе задължително, че си пътник), си мина самО, с нищо не съм мазала.
Виж целия пост
# 622
Аз нали споделих, че драмата не е една....

Та, максимално кратко Grinning
Закъснение от 2 дена, с някакви симптоми, кекс за закуска и ето това на следобеден тест:
Скрит текст:

Малко след това спазми и кървене, първоначало зацапващо розово, на следващият ден що годе нормално за цикъл, на по-следващия изчезващо и на 4тия почти никой.

Водих си аз електронен дневник с ИИ и обсъждахме възможности. Стигнахме до извода, че след като според мен не е съвсем нормален този цикъл и предвид бледата черта е хубаво да повторя.

Вчера, пак следобед, правя нов тест и излиза това:

Скрит текст:

Решаваме ние с ИИ, че е по-наситена и няма какво да се чудим трябва ни кръвен.

Резултатът е:

Скрит текст:

Та ясно, че бременност не е имало, отдъхна си и мисля повече никога да не се тествам с престо!

Кажете ми, че не съм луда и вие също виждате чертите!
Виж целия пост
# 623
Аз съм в болницата, моя кюртаж мина. Чакам докторката да мине да ми даде пробата и да я занеса в лабораторията. Драмата за мен на този етап приключва сега....
Виж целия пост
# 624
Аз съм в болницата, моя кюртаж мина. Чакам докторката да мине да ми даде пробата и да я занеса в лабораторията. Драмата за мен на този етап приключва сега....

Съжалявам, че минаваш през това!
Дано изследването ти даде насоки поне!

Знам колко е трудно да се събере човек след загуба, пожелавам ти сили ии кураж!
Виж целия пост
# 625
Съжалявам, BeLive, надявам се изследването да ви даде отговори. Дано никога повече не се случва.
Виж целия пост
# 626
BeLive1211, аз отново да кажа, че съжалявам, че се случи това и дано много скоро имате успешно забременяване и износване. Мисля, че взехте правилното решение за кюртажа.

shan^tall, стига с тия Престо. Всеизвестен факт е, че не стават за нищо и 80% от времето не може да им се вярвам. Вече има ужасно много лъжливо положителни тестове.
Виж целия пост
# 627
Съжалявам, BeLive, най-тъмно е преди зазоряване, вярвам, че и твоето щастие ще дойде скоро ❤️

Шантал, в темата тук за бледи черти на тестове, от известно време яко хейтят престо. Изглежда новите им партиди дават винаги черта...дори момичетата мислеха да направят експеримент ако половинката им направи тест,пак ли ще има черта. Много е гадно и разочароващо, но е факт, че Престо просто вече не стават.
Виж целия пост
# 628
значи, аз правя тест за първи път от незнам си кога... в аптеката нямаше и голям избор, не и предполагам, че ще ми се наложи пак да правя, но 100% няма да е престо!
Виж целия пост
# 629
BeLive , силно те прегръщам 🤗 Почини си максимално сега , дано това е последното изпитание , през което трабва да преминете .
Шанталче , а на мен престото пък ми беше категорично отрицателно при ЧХГ 150 🙄
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия