RYANAIR - 31

  • 18 102
  • 354
# 45
Благодаря!
Виж целия пост
# 46
Здравейте! Flowers Bouquet

Имам купени билети, с места - 21А, 21В. Чудя се дали да променя мястото, срещу допълнително заплащане и да взема 08А и 08В. Единствено, защото на 21 е крилото на самолета. Ще пътувам с детето, на което му е за първи път и ми се иска да има по-добра видимост през прозореца. Местата на 8 и 9 ред са все още свободни. На отиване се чекирах без да ги сменям, но на връщане бих. Ще летим през деня.
Може ли някой да ми каже, дали прозорците там са до самите седалки, а не наполовина отпред/отзад? И да дадете мнение дали да сменя местата. Simple Smile

Благодаря! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 47
Ако си купя багаж за обратния полет, се чекирам отново? А какво се случва с платеното място?
Виж целия пост
# 48
Ако си купя багаж за обратния полет, се чекирам отново? А какво се случва с платеното място?
След всяко добавяне на услуга трябва да се чекирате отново. Платеното място си остава.
П.П. коригирам се: след добавяне на услуга след чекиране се генерира нова бордна карта, на която за проверяващите ще е видна и добавената услуга. Платените места си се запазват.
Виж целия пост
# 49
Ако си купя багаж за обратния полет, се чекирам отново? А какво се случва с платеното място?
След всяко добавяне на услуга трябва да се чекирате отново. Платеното място си остава.
След добавяне на услуга се генерира нова бордна карта и не се чекираш наново. Wink
Виж целия пост
# 50
Ако си купя багаж за обратния полет, се чекирам отново? А какво се случва с платеното място?
След всяко добавяне на услуга трябва да се чекирате отново. Платеното място си остава.
След добавяне на услуга се генерира нова бордна карта и не се чекираш наново. Wink
Оффф, разбира се, че нова бордна карта се генерира, какво съм се отплеснал и аз с това чекиране...извинявам се!
Виж целия пост
# 51
А как става генерирането на нова бордна карта? Не ми се е налагало досега, но никога не се знае кога ще се наложи.
Виж целия пост
# 52
Просто я отваряте пак в приложението или от сайта
Ако сте я свалили като скриншот или отпечатали ще е старата, иначе отваря актуалната
Виж целия пост
# 53
Благодаря!
Виж целия пост
# 54
Здравейте! Flowers Bouquet

Имам купени билети, с места - 21А, 21В. Чудя се дали да променя мястото, срещу допълнително заплащане и да взема 08А и 08В. Единствено, защото на 21 е крилото на самолета. Ще пътувам с детето, на което му е за първи път и ми се иска да има по-добра видимост през прозореца. Местата на 8 и 9 ред са все още свободни. На отиване се чекирах без да ги сменям, но на връщане бих. Ще летим през деня.
Може ли някой да ми каже, дали прозорците там са до самите седалки, а не наполовина отпред/отзад? И да дадете мнение дали да сменя местата. Simple Smile

Благодаря! Flowers Four Leaf Clover

Не знам дали си го измилила вече, но ако още не си, ето ти цял полет от място 21А да си прецениш сама.
Виж целия пост
# 55
Здравейте ! Утре трябваше да се прибираме от Италия , от град Неапол . И днес реших да ги чекирам , и се оказа ,че ни са анулирали полета. Преместих полета за следващата седмица (първият възможен). И говорих с хотела за още нощувки. Друго какво мога да направя в тази ситуация ? Има ли шанс да отменят и полета следващата седмица ? Имам ли право на обезщетение?
Трябва ли да ходя до летището и да говоря с тях ?
Защото аз се намирам в град близо до Неапол .
Ако ми отменят следващият, какво се прави в тази ситуация?
Тези дни е Великден и аз не мога да се прибера в България за него.
За първи път се сблъсквам с такава ситуация и не знам как да процедирам.
Виж целия пост
# 56
Някаква причина за отмяната казаха ли? Евентуалното обезщетение зависи от това по чия вина е отмяната - стачка, лошо време или по вина на компанията.

Принципно като те отменят, са длъжни да ви превозят, можеше да изберете полет от Рим, Бари, където има свободни места, ако не искате да чакате една седмица. Трябва да ви платят и хотела, пазете си бележки и им ги пратете. Може да говорите и по телефона, през чат, както намерите за удобно.

ПП всъщност предполагам, че по телефона или чат ще е по-добре, отколкото на летището. Там може да е общ персонала и да обслужват няколко компании, плюс да има хора само когато има полет на Уиз, а не постоянно.
Виж целия пост
# 57
Някаква причина за отмяната казаха ли? Евентуалното обезщетение зависи от това по чия вина е отмяната - стачка, лошо време или по вина на компанията.

Принципно като те отменят, са длъжни да ви превозят, можеше да изберете полет от Рим, Бари, където има свободни места, ако не искате да чакате една седмица. Трябва да ви платят и хотела, пазете си бележки и им ги пратете. Може да говорите и по телефона, през чат, както намерите за удобно.

ПП всъщност предполагам, че по телефона или чат ще е по-добре, отколкото на летището. Там може да е общ персонала и да обслужват няколко компании, плюс да има хора само когато има полет на Уиз, а не постоянно.
Причината е стачка на целия въздушен транспорт на Италия , разбрах на сайта на летището на Неапол .
А как мога да говоря с тях чрез телефон ? Нещо не можах да намеря номера. Утре мислех да звъня на летището да говоря.
Виж целия пост
# 58
Ами значи не ви дължат парично обезщетение, трябва обаче да ви платят хотела. Или ако предпочитате да летите по-рано от друго летище (това може и да не е възможно, щом е обща стачка, а не само това летище, може да няма други места свободни).
Виж целия пост
# 59
Ами значи не ви дължат парично обезщетение, трябва обаче да ви платят хотела. Или ако предпочитате да летите по-рано от друго летище (това може и да не е възможно, щом е обща стачка, а не само това летище, може да няма други места свободни).
Промених датите за следващата седмица , защото другите градове са ми далече. Благодаря Ви за информацията!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия