Лидл - 198 - пролетна/Великденска

  • 55 346
  • 756
# 150
в понеделник в Сливен червните чушки бяха 11лв,но салата на 99 цента беше много хубава,на пазара са 80 цента,1-1.50 евро.Домати имаше на 10лв.Ми да си ги ядат.В квартални я супермаркет са дори 10.50лв
Виж целия пост
# 151
В лидъл Слатина виждали ли сте от касетите?
Аз основно там пазарувам, но само веднъж съм попадали и беше само 1.
Виж целия пост
# 152
В лидъл Слатина виждали ли сте от касетите?
Аз основно там пазарувам, но само веднъж съм попадали и беше само 1.

Ние редовно пазаруваме от там, но никога досега не съм виждала такива касетки. Може би ги изкарват рано, а ние ходим основно привечер.
Виж целия пост
# 153
Ааааа, сакън! КЗП невъзмутимо и яростно обяснява навсякъде, че нямало повишение на цените на хранителните продукти...CloseRage
Та "привидяло ви се е" (както казват моите деца, като са сгафили)Smile
няма голямо повишение на борсовите цени.

пп. купувайте си свежа маруля, която не е в целофан и в защитена атмосфера.
Виж целия пост
# 154
Да гният и да си ги ядат зеленчуци и плодове! Докато не излезем на улиците и не обявим бойкот а , се извиняваме с еми какво да се прави трябва да се яде / за детето е и т.н. Така ще е

Трябва!!!
Българите работещи в магазина, вместо да ги изхвърлят ги подготвят в тези щайги за 2,55 евро!
Виж целия пост
# 155
От няколко дни като се опитам да променя държавата ми изписва това
Някой с идея как мога да го оправя?
От телефона на ММ няма проблем.
Виж целия пост
# 156
Актуализирай приложението, дано се оправи после.
Виж целия пост
# 157
Здравейте, някои има ли същата или подобна яйцеварка, която са пуснали, тази седмица? Нещо подобно търся от време и ако правилно разбирам, реално има 3 основни степени на изпичане и след това дали се изключва сама или издава само звук, че са минали примерно 15 минути и да се изключи?
Виж целия пост
# 158
Те всички са на един и същи приницип. За който яде много яйца  си заслужават.
Виж целия пост
# 159
Ако се самоизключва, със сигурност ще го пише и на кутията или в упътването. Повечето са само със звуков сигнал, но и на мен ми е любопитно конкрвтно за този модел как е.
Те всички са на един и същи приницип. За който яде много яйца  си заслужават.
На един принцип са, но едните се самоизключват, а другите са само със звуков сигнал и трябва ръчно да се изключат.
Виж целия пост
# 160
Ако се самоизключва, със сигурност ще го пише и на кутията или в упътването. Повечето са само със звуков сигнал, но и на мен ми е любопитно конкрвтно за този модел как е.
Те всички са на един и същи приницип. За който яде много яйца  си заслужават.
На един принцип са, но едните се самоизключват, а другите са само със звуков сигнал и трябва ръчно да се изключат.

Самоизключват се. Тя самата вода, която се налива се изпарява и стига само за едно варене.
Виж целия пост
# 161
Не това съм чувала от хора, които имат НЕсамоизключващи се.😉 На Айко имаше една, която при някои хора се самоизключва, при други не. Та аз не бих рискувал да оставя без надзор яйцеварка, за която не съм сигурна как се държи. А има и такива, които пищят, докато не ги изключиш.
Скрит текст:
Моята е Делимано и се самоизключва. Не е имало фал. Издава един пука звук и спира да нагрява. Аз пак гледам поне към края на варенето да съм наоколо, защото обичам яйцата сварени по определен начин, а под капак продължават да се варят и след самоизключването.  
Виж целия пост
# 162
Здравейте, някои има ли същата или подобна яйцеварка, която са пуснали, тази седмица? Нещо подобно търся от време и ако правилно разбирам, реално има 3 основни степени на изпичане и след това дали се изключва сама или издава само звук, че са минали примерно 15 минути и да се изключи?
в тази яйцеварка яйцата се варят и след това се изпичат?
Виж целия пост
# 163
Новата брошура
Виж целия пост
# 164
Здравейте, някои има ли същата или подобна яйцеварка, която са пуснали, тази седмица? Нещо подобно търся от време и ако правилно разбирам, реално има 3 основни степени на изпичане и след това дали се изключва сама или издава само звук, че са минали примерно 15 минути и да се изключи?
в тази яйцеварка яйцата се варят и след това се изпичат?

Изпичат се ако не се изключи и изгорят, хаха.
Явно визират варене като пишат печене.
Както из разни крайща казват, че печат ракията, а не я варят.

От другата седмица харесах Карпачото от лукс серията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия