Единият вариант е той да вземе моето фамилно име, когато се оженим, но понеже ще трябва да се мести в България и да вземе виза, ни казаха, че ще е по-лесно да си запазим имената, но не знам дали има такова значение. Може би си струва да си смени фамилията заради децата. Но това пак ги оставя с кофти бащино име. Той предложи да опита да си смени собственото име след като се премести. Не знам доколко и това ще му усложни живота, но мисля че има основание. Всички го познават с галеното му име, което звучи доста нормално за тук, може да се каже че се и измъква от расизъм.
Другият вариант децата ни да са с моите имена е той, да не ги припознае, но ние ще сме женени, пък и попринцип е гадно да не се водят негови деца. Наистина ли е така закона? Наистина ли не можем с едно общо съгласие да им дадем моите имена?