"EŞREF RÜYA" 💥ЧААТАЙ УЛУСОЙ❤️Вдъхновение, талант и чар❤️Проекти, колеги, приятели - ТЕМА 32

  • 14 824
  • 739
# 450
Еми, тези от екипа които следвам, всичките подържат тази позиция и са на същото мнение. Дори страницата на Timsbi в инстаграм бяха качили стори със същата публикация, като Гьоркем.
Публикацията беше споделена от почти всички актьори от сериала, а и не само.
То като цяло политиката на Турция е в подкрепа на Палестина и против действията на Израел.Пък и какво като бойкотират евреите, по какъв начин ще се отрази на сериала?Не искам наистина да си изказвам мнението за Израел, защото то не е за тук, а и ще е много грозно. 🫣 Цяла Турция осъжда действията на Израел, а министъра им на националната сигурност - заплашва турски актьор... 🙄







Виж целия пост
# 451
MOM&DAD  Heart
#Eşsan • #EşrefRüya






Виж целия пост
# 452
По принцип е нормално за Турция тази позиция но като цяло този ад трябва да свърши много невинни хора страдат от това.

Виж целия пост
# 453
Добро утро на Велика Сряда🪺🪻🌷🌷🌷🌼🌻🌱🍀 и Ешреф дейййй💥Sunglasses  и кино вечер. 📺 












Творчество от Марта - харесано и споделено от Демет. Много е хубаво наистина. По принцип знам че е талантлива.





Виж целия пост
# 454
Здравейте, дами!


В очакване на новия епизод и с надеждата да гледаме нещо наистина вълнуващо и динамично.
Цитат
Влизането му в залата е предварителен преглед на това, което ще направи. 😎





От сета: Sign Clapper




“Много често избираме мълчанието, за да кажем най-важните неща.”
Слънчево да е настроението ви днес!
Виж целия пост
# 455






Виж целия пост
# 456
💢Не тежестта на раменете ти, а тази в душата ти...💢💥💢

💤Днес е денят💤 💫
#EsrefTek
#EsrefRüya



💢"Човек е способен да забрави всичко... освен очите, в които се е давил... ръцете, в които се е топил... и сърцето, върху което се е изгорил..." Heart




Виж целия пост
# 457






Виж целия пост
# 458
esrefruyadizitv
Вълнението е на върха си, емоциите са най-дълбоки!
Ще бъдем заедно тази вечер. 🔥




esrefruyadizitv
Всеки момент става все по-труден за Нисан, Ешреф не осъзнава какво се случва.#EşSan





esrefruyadizitv
Представяме ви Гюрдал Бозок от "погребални услуги"!


Виж целия пост
# 459




Снимките в болницата продължават. Или е заради инцидента на Ешреф или някои друг е пострадал.


Продължаваме да си мечтаем и желаем  това да е реалност не генерирано от ИИ. За два сезона нормално интервю няма , нито участие , ни фотосесия  най вече от Чаатай, който прави и изгражда феноменален образ на световно ниво и разпознаваемо по света. В сезон 3 едва ли ще се променят нещата но защо не. Може и да ни огрее, като за последно.  




Виж целия пост
# 460
Ядосвам се на сценаристите, недоволна съм от развитието на действието и в същото време очаквам с нетърпение всеки следващ епизод.
Това не беше ми се случвало досега.



За Ешреф всичко си има цена! 💣



Чийдем спазва обещанието си към Ешреф!



Гюлюмсер ще окаже неочаквано влияние върху живота на Нисан!


Виж целия пост
# 461





Този нежно розов цвят много й отива.🌸🌷🌷🌷🌷 Аз по принцип харесвам такива и предпочитам и в ежедневието са обличам. Снимат край романтичният Босфор. Дано имаме красиви сцени с нашите ЕшСан. ❤️‍🔥👩‍❤️‍👨💞🩵😍

И още снимки зад кадър 



Виж целия пост
# 462
Момичета, готови ли сте за нови драматични преживявания? 
Пипи, Лори, Феми, ще заформим ли карето, за да коментираме заедно епизод 40?
Аз вече съм на линия... Очаквам линк за руската озвучка. Hands Pray

Виж целия пост
# 463
Еми, готвя тука една мусака, ще й правя тъкмо заливката. Иии ще го пуснем с мъжо. Брой го и него. 😂



Виж целия пост
# 464
Еми, готвя тука една мусака, ще й правя тъкмо заливката. Иии ще го пуснем с мъжо. Брой го и него. 😂



Лори, ще ударим по една ракия с мъжа ти, че да ни тръгне добре епизода.
Аз днес се "изкривих" от чистене. Дъх не мога да си поема. Дано не заспя на епизода. Stuck Out Tongue Winking Eye





Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия