"EŞREF RÜYA" 💥ЧААТАЙ УЛУСОЙ❤️Вдъхновение, талант и чар❤️Проекти, колеги, приятели - ТЕМА 32

  • 14 823
  • 739
# 465
Тук съм, тук. чакам озвучката, аз сериали току така не оставям. Hug Та напук и на Етем, нищо, че наруших обещанието си да не го гледам. Но заради Чачко си струва! Heart
Виж целия пост
# 466
И аз току що излизам от банята освежена , ще хапна нещо и сме готови и заредени пред екрана.

Лори 🫶 поздрави на Мъжо и винаги е добре дошъл в нашата компания. Екшън адреналина  ще е на ТОП НИВО , мъжете си падат по това. И аз също особено с Чагоооооо никога няма да ми омръзнеее..... В кръвта му е и му  приляга на натюрела и с оръжията се е слял. Обаче има нещо такова че напоследък е доста Кръвожаден и трепе наред. Повечето психопати си го заслужават и така е честно. Всеки си плаща цената.
Виж целия пост
# 467
Демет + Чаатай = Талантът среща химията, случва се магия. ♥️🐦‍🔥🧿🫂



Виж целия пост
# 468
Тенкю, момичета. 😍🫶
Мъжкото тяло е на водчица и хем няма търпение да гледа, хем и той малко е ядосан на Ешреф. 🤭
Ядосва му се и вика, че наистина е сляп, глух и интуицията му била 0 .😃
Харесва много екшън сцените, но и той иска да се съберат Ешо и Нисанче.🙃
Виж целия пост
# 469
Странно и на двата сайта за озвучката, пише "Ешреф" 40 епизод, а върви съвсем друг сериал, този новия с Мерт Демир Head Band https://turoktv.com/17394-mechta-eshrefa-seria-40.html Дано се усетят и го оправят.
Виж целия пост
# 470
Пипи, какво ще правим? Сериалът започна, а рускините нещо са се объркали съвсем. Добре, че почна реклама. Дано за 15 минути успеят да оправят озвучката.
Виж целия пост
# 471
Пипи, какво ще правим? Сериалът започна, а рускините нещо са се объркали съвсем. Добре, че почна реклама. Дано за 15 минути успеят да оправят озвучката.
Има ище 4 мин, после реклама , дано се усетят, ако не ще гледаме картинки и ще гадаем.
Виж целия пост
# 472
Ние сме си пуснали канал D.
Признавам ги и за рекламите комшиите, нямат като нашите - потискащи и отблъскващи. 😆
Почти ме навиха да дам още един шанс на козметиката на Kerastase. 🤭
Виж целия пост
# 473


След рекламите почва. Приятно гледане на всички. Да си пожелаем хубав епизод но както писах мачовете ще изпортят нещата ,защото тая вечер не само Галата играе но също и международни отбори. Конкуренцията ще е жестока. Дано утре сутрин не сме много на червено. Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 474
Ами за сега съм тук https://www.youtube.com/watch?v=cyH452j_skQ
Виж целия пост
# 475
Хайдееее започна.....

Някой се обади на Яшар и  пусна Ешреф  без никаква патлаклама.
Агента наблюдава и се успокои че Ешреф е жив. Айде, отива да спре Нисан на летището.

Мюслюм плаче за Джахит че може да са го убили.
Виж целия пост
# 476
Къде започна, ние сме на сайта на канал Д и все още вървят реклами.
Уу, аз ги научих наизуст. 😆
Виж целия пост
# 477
И аз пуснах канала. Ешреф успя да се измъкне от Яшар, вероятно му казаха, че документите за дъщерята на Стареца са у Фарук.
Мюслюм плаче за брат си, да видим какво ще стане с него.
Виж целия пост
# 478
Лори и аз съм на канал Д директно и няма реклами.

Сега проверяват куфара на Нисан да я забавят докато дойде Ешко.
Виж целия пост
# 479
Ами ние също сме на сайта на канала, а продължават да си вървят реклами... 🫣
Не започва при нас.

Пуснахме го в ютуб, тръгна най-сетне. 🙄
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия