"EŞREF RÜYA" 💥ЧААТАЙ УЛУСОЙ❤️Вдъхновение, талант и чар❤️Проекти, колеги, приятели - ТЕМА 32

  • 14 813
  • 739
# 555
Ешреф завъртя Яшар и не го уби той, а благодарение на интригата която завъртяха с Аббас, Кадир и Кенан взривиха Яшар.
Ешреф си тръгна като все едно той го е убил. А Гюрдал спасява агента и му вика Чичо🤣🤣🤣Оф, не мога наистина да определя за себе си поне жанра на този сериал. 🙄😂


Ааа, стана тя - Жив е Мъртвия Яшар. 😆
И Барон Кенан прави каквото очаквах от първи сезон насам - предава Кадир.
Виж целия пост
# 556
Въй бее, Мюслюм пак пострада. Родният му баща заби нож в гърдите му.

Кенан наистина не знае какво прави. Насочва пистолета към Яшар, а после се обръща срещу Кадир.
Виж целия пост
# 557
След Нисан, Мюслюм е човекът, който най-много страда от обкръжението си...
Много ми е жал.
А тази жена с такова вълнение гледа Нисан... Много загрижена изглежда.
Виж целия пост
# 558
Феми стига Чачо да се разходи из екрана и очите и грейват много я интересува какво се случва нея в сериала.
Виж целия пост
# 559




- " Има само една жена в живота ми, която Обичам и това си ти Ниасн."Heart

" Момиче или момче" ? 

" Нека да е момиче и да прилича на теб". 🩷
Виж целия пост
# 560
Лори, интересен персонаж е тази Гюлюмсер Айгюн - разстрои се при разговора с Нисан, а в същото време Ешреф държи нейна снимка и агентът обяснява нещо за нея.
Не мога да схвана каква точно е тя - съпруга на Стареца или негова дъщеря (ама много е стара за дъщеря).
Виж целия пост
# 561
Ако правилно съм разбрала - Ешреф държеше снимката на жената, каза името й и май каза, че Старецът има дъщеря от нея. А тя едвам се държеше на краката си след разговора с Нисан... Какво значи това, ами Нисан е тяхна дъщеря. 😍
Виж целия пост
# 562
Седях и се чудех къде съм гледала онази дама от фрагмана която си говореше с Нисан ми в Съла беше майка и.
Виж целия пост
# 563
Ако правилно съм разбрала - Ешреф държеше снимката на жената, каза името й и май каза, че Старецът има дъщеря от нея. А тя едвам се държеше на краката си след разговора с Нисан... Какво значи това, ами Нисан е тяхна дъщеря. 😍
Сякаш натам ще отидат нещата. Но Нисан би трябвало да разпознае майка си, не е била толкова малка, че да забрави как изглежда родната ѝ майка.

И друго не схванах - Ешреф разбра ли, че Нисан е бременна?! И каква беше тази подхвърлена реплика "Нека да е момиче и да прилича на теб."
Виж целия пост
# 564
Свърши.Слава богу ,че в ютуб има финални надписи, та няма да се чудя пак свърши ли. 😆
Ами обикновено главните герои умират и възкръсват няколко пъти. Ясно е, че няма да умре Ешреф (поне не сега).
Но единственото хубаво от епизода е, че Нисан не е сама и ще има подкрепата на майка си. Не се знае дали и кога ще се разбере всичко, но сигурно няма да я остави сама. Супер е, че е дъщеря на Стареца, това променя нещата в посока - ако някой само си помисли да й посегне и е до там.
Мисля, че е много възможно тази жена да е била в положението на Нисан навремето (все пак Старецът си е мафиот), иии да я е оставила за осиновяване. За да я спаси и да има нормален живот.
Виж целия пост
# 565
Ако правилно съм разбрала - Ешреф държеше снимката на жената, каза името й и май каза, че Старецът има дъщеря от нея. А тя едвам се държеше на краката си след разговора с Нисан... Какво значи това, ами Нисан е тяхна дъщеря. 😍

Такъв е Извода да. Натам отиват нещата. Онзи агент даде снимката й на Ешреф и същия този който следеше Нисан се оказа шофьорът й. Тя не се оказа там ей така в тоя кабинет. Знаела е че Нисан ще е там и е отишла да я види и тя без да подозира нищо я заговори. След разговора беше разстроена може и да е разбрала че ще прави аборт и не иска това за внучето си и дъщеря си или е споделила че е Сираче и няма родители и е самичка. Загуби и сестра си и Джерен замина.  Остана и само Ешреф да я Обича и Закриля. Сега щом има възкръснали родители ще има още  опора и майчина и бащина любов.

На Ешреф му светна още преди това че вече е намерил дъщерята на "Стареца" след като си спомни и навърза нещата.
Виж целия пост
# 566
Момичета, моля ви - кажете ми Ешреф разбра ли, че Нисан е бременна, защото аз в нито един от разговорите им не усетих вълнение от негова страна.
Виж целия пост
# 567
Еми , аз ти се чудя, как мислиш, че ще разбере... 🤔😃🤭
Нали Чаатай щеше да изиграе вълнението, нямаше да ни се налага да гадаем какво говорят.😍
Не естествено, още 20-30 епизода и ще разбере. 🤭 Чакаме Чийдем да разбере, тя ще му каже, няма страшно. 🙃
Виж целия пост
# 568
За разлика от нас гледам в конкуренцията Сюмейе е получила целуфан и предложение в любов от Али Хайдар тъй ,че... Етем още да пише бестселъри в селския..... да не довършвам изречението ,че имаше цензура навремето за тази думичка.
Виж целия пост
# 569
Еми , аз ти се чудя, как мислиш, че ще разбере... 🤔😃🤭
Нали Чаатай щеше да изиграе вълнението, нямаше да ни се налага да гадаем какво говорят.😍
Не естествено, още 20-30 епизода и ще разбере. 🤭 Чакаме Чийдем да разбере, тя ще му каже, няма страшно. 🙃
Това ми хареса - представям си как Чийдем най-тържествено казва на Ешреф, че ще става баща, а Нисан вече е родила и отгледала дъщеря си.

Ще има ли фраг за новия епизод или сценаристите още се чудят как да продължат и не са готови с фрагментите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия