🌷 Стилът ни според възрастта (40+) Лайфстайл тема за пораснали момичета - Пролет '26

  • 169 032
  • 1 441
# 1 425
И не си кръстосвай краката, Мими! Голяма мъка ми е да се оттуча да си кръстосвам краката!

Пастозно простo означава, че си склонна към задържане на вода, и аз съм същата...
"Термин «пастозное тело» (от латинского pastosus — тестоватый) означает, что кожа и подкожная клетчатка имеют небольшую отечность, сниженную эластичность и слегка бледный оттенок. На ощупь такие ткани мягкие и податливые, а если на них надавить пальцем, остается ямка, которая исчезает не сразу".

Едната ми виброплатформа съм си я сложила под бюрото вкъщи и си я пускам да ми вибрира леко краката, докато работя, че да стимулира и лимфа и кръвообращение.

Виж целия пост
# 1 426
Господи, а аз вечно ги кръстосвам..но като натисна кракът не остават ямички! И малко вода пия...че все трябва да вися в тоалетната...! 😔
Трябва да си взема такава виброплатформа или дренажните ботушки! 😕
Виж целия пост
# 1 427
Мими, хрумна ми, докато си купиш виброплатформа или дренажните ботушки, пробвай довечера с масажьора, сложи го под коленете, долу/горе около точките, които Агент е показала. Нямам личен опит, аз не се подувам /пу-пу/, но мисля че ще стане.

Момичета, които пазарувате от Зара като мен, слагайте в количките каквото и ако нещо сте харесали. Утре започва лятното намаление. Hands Plus1
Виж целия пост
# 1 428




Чудя се искам ли чанта? И коя?

Мариетка, честито дипломиране на твоето момче! Ти си с прекрасна рокля, както обикновено 😍

А аз съм в рая. Отдясно планини, отляво лазурни заливи.







За храната си мълча. Кюфтенца от сардини, капоната с кедрови ядки, червен скубар на дървени въглища, пица с червена леща - а сме само втори ден тук.







Вчера изкарах 18 часа с моторджийските ботуши, не ми се подуват краката, но ръкавиците едва свалих - ръцете са ми  слабо място. А Фют ми откъсна раменете - от 8 сутринта до 7 вечерта с три почивки за вода и кафе преход направихме. Много красив път, но тегав -  завои, жега и крави.

….

В Корлеоне един аперол ме довърши. Та последният час доволно дремах и пропуснах трафика в Палермо.

Виж целия пост
# 1 429
Ооо, Света, благодаря за подсещането, ей сега ще напълня кошницата Simple Smile
Магнии, голяма красота! Първата чанта ми харесва повече, втората може би е по-удобна.

Честито на детето на Мариета, попътен вятър му желая.

И аз трябва да спра с кръстосването на краката, несъзнателно го правя и се усещам много късно
Виж целия пост
# 1 430
Мариетка не успях да видя, честито завършване на момчето ѝ! HeartHeartHeart
Магни, много си готина и на готино място! HeartHeartHeart
Виж целия пост
# 1 431
Благодаря за пожеланията!
Колкото до възглавничките за областта на ахилеса. - тези в ляво ма снимката която качих съм ползвала - нямат отлепяне от обувките
Виж целия пост
# 1 432
Мацки, някоя от вас може ли да ми прати покана за BESTSECRET?
Виж целия пост
# 1 433
Привет, момичета.
Идвам и аз да се похваля с бакалавърска степен на моя син, че и с 6.00 взел държавния.Даже за неговото учудване.😀 Продължава напред.
Виж целия пост
# 1 434
Браво на децата 🤗
Виж целия пост
# 1 435
Полина, ако още никой не ти е изпратил покана за Беста, пиши ми на лично.
Виж целия пост
# 1 436
Поздравления на дипломираните деца! Нека намерят пътя си и да са щастливи с изборите, които ще направят.
Аз трябва да почакам до средата на юли с надеждата да се похваля с бакалавър Wink
Виж целия пост
# 1 437
Браво на децата за отличното представяне. Успех в живота.
Виж целия пост
# 1 438
И моят син е пред държавен изпит за бакалавър. А някога се молех поне гимназия да успее да завърши, много мъчително учеше заради дислексия.

Честито на дипломираните ви деца!
Виж целия пост
# 1 439
Днес измъкнах една мнооого стара моя риза, ако някой помни марката Cassidi, имаха магазини в моловете някога.Та, ризата е много фин памук, години наред не съм я обличала по ред причини, но дойде редът ѝ 😀.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия