🌷 Стилът ни според възрастта (40+) Лайфстайл тема за пораснали момичета - Пролет '26

  • 167 786
  • 1 432
# 360
Мими, добре си направила , че си я оставила. Ричард е прав Simple Smile
Деска, супер си с тази рокля.
Рокси, много си хубава така в движение.

Вчера и днес в Бургас е лято. Естестествено веднага се хвърлих по голи ръце Simple Smile
Ето едни 7/8 дънки. Ако не се лъжа , трябва да са такива, а не 3/4 Simple Smile
И с кожено яке, което накрая носих през цялото време в ръка Simple Smile
Виж целия пост
# 361
Деси, супер си! Ани и тя страхотна! 🤩
Аз бях на поход над Свети Влас. Чудно време!
Рокс, много пролетно и ти ли гледа вечното дерби - Левски, ЦСКА...бихме 3:1. 🥳🤠
Виж целия пост
# 362
Загубихме. Щото аз отидох да пия кафе. 😅 Ама не издържах на силното слънце и шума.
Виж целия пост
# 363
Загубихме. Щото аз отидох да пия кафе. 😅 Ама не издържах на силното слънце и шума.
Ха, ха, цесекарке! Ако бях там щях да съм на стадиона, винаги гледам този мач! 🙂
Виж целия пост
# 364
Моята мома стана на 10.
Партито беше на кулинарна тематика.
Мисля, че едно от творенията си е баш по темата и реших да го постна
Виж целия пост
# 365
Жива и здрава да е девойката ти, Маджи! 🌺🤗
Започвам подготовка за лятото аз, поръчах си чехли и шапка.Трябват ми няколко плажни облекла и толкова.
Виж целия пост
# 366
Страшен кеф, бързо бягство до любимо място.
Слънце, храна и книжка. Ей така мина уикенда за мен.
Виж целия пост
# 367
Красота! Къде е това, Пинко?
Честита рожденичка, Марджи! Flowers Hibiscus

И аз се радвах на сравнително хубавото време днес, киснейки се на топличко в една лагунка тук. Другата седмица го дават мрачно и дъждовно.Sad





Още снимки на лагуната
Виж целия пост
# 368
Чека 300km. от София - Гръцко
ама и твоята Лагуна си я бива 👐🏻
Виж целия пост
# 369
Жива и здрава да е девойката,Марджи! Страхотна тематика сте имали на партито, браво на творците Simple Smile
ДХЗ и Ани - чудни сте, момичета!
Пинко, много е красиво, много!
Чека, уникална лагуна.

Мен ме лепна градински сопол (отново) и пак съм болна, ама поне детето оздравя. Нямам търпение да дойде лятото и малко да се спрат тези вируси, няма месец без нещо да ни има..
Виж целия пост
# 370
И аз още съм под въздействие на страхотен уикинд - Ерос Рамацоти и два дни като туристи из цъфнала София, за десерт.
Скрит текст:


Междувременно въздишам по лагунките и плажовете ви.
Виж целия пост
# 371
Привет, точките не бяха сред любимите ми десени, но нещо напоследък много искам. И започнах да попълвам липсата им Simple Smile

mardji1, честита да е твоята малка дама!
Виж целия пост
# 372
Привет момичета, минавам да ви поздравя! 🤗
Не бях влизала от многооо време и се зачудих заглавие на темата “Пролет”, а се изписваха над 100 стр. за месец.
Имам си обяснение, за което, но ще ме изтрият. 🙈😂
Никой не видях освен Рокси с блузата на точки и ми хареса.
Много хубави и живописни пейзажи видях/ само две странички върнах/.

Толкова исках точки и панталон Капри миналото лято и аутфит си бях измислила.
Поръчах ето този топ от Зара, който моделката носи като рокля. 😂

Дойде някакво недоразумение за мен. Да не повярваш плата беше плътен, но защо бяха сложили и подплата. Много некомфортно ми беше тежи, хем жега с него, а отгоре да се сложи нещо за по-хладно време не го виждах, че пък и обемно.
 Анида не са тези обувките на точки, дето си харесала миналата година?
Панталонът пък ми издуваше отпред и него върнах.
Упоритото теле не се е отказало и продължава да търси. 😅

ПС Забравих да честитя рождения ден на детето на Марджи. 🎂🎁
Виж целия пост
# 373
Добре завърнала се, Клои!🌺
Виж целия пост
# 374
Мерси, Деси! 🤗
Обожавам сатенени поли и за мен са все сезонни. Предполагам, че затруднението идва каква да е връхната дреха? Ако е така като почнеш от тренч, кожено яке, блейзер, яке тип бомбер, велурено яке, а  бях виждала и много хубаво съчетано с  дънково риза яке.
Трябва да потърся снимки да е по нагледно. 😁
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия