🌷 Стилът ни според възрастта (40+) Лайфстайл тема за пораснали момичета - Пролет '26

  • 167 915
  • 1 432
# 390
Точно така трябва да се носи, ама мн кофти да си купувам риза за полата 😅.Трябва нещо загащено да има, да.
Виж целия пост
# 391
На мен проблема със полите е, че ми лепят по чорапогащника, а сутрин последните дни е 5 градуса и абсурд да тръгна по голи кълки....Тънка дълга пола и къс обемен пуловер ми е любимо....Точки и аз харесвам,  но май в момента само една блуза от Зара имам....трябва пак да я активирам....

И от мен от почивните дни един Пловдив по никое време..
Виж целия пост
# 392
Sweta, много хубаво си онагледила чудесното предложение за блуза.
Студено си е днес, за разлика от вчера, когато беше лято. За почивните дни пък ще се качваме малко към Батак, където се очаква сняг Grinning Луда работа.
Днес сложих шлифер, но отдолу добре се подплатих със сакенце, блуза машинно плетиво с 3/4 ръкав + боди Grinning
Виж целия пост
# 393
Това кюнефе ме довърши, Кати!
Освен него, обичам много и Трилече, но минах на някакъв мой си режим и сега сладкишите само ги мириша.
От Пловдив мъжа ми мъкне сладкиши от една сладкарница, май била арменска, у дома още си пазя едни техни хартиени фирмени торби, да не забравям името. Joy
Виж целия пост
# 394
Света, точно това с 50те страници ми беше убягнало. Иначе Пролет си е много на място в заглавието.  Много точно бих казала:)
Много добре стои така риза с пола. И аз една такава с ластик отдолу установих, че е най добрия вариант за сатенена пола Simple Smile

Момето, супер си с тази пола.
Виж целия пост
# 395
Точно така трябва да се носи, ама мн кофти да си купувам риза за полата 😅.Трябва нещо загащено да има, да.
Деси, защо да е кофти? Тази блуза може да носи и с други поли, на снимката в сайта е с широка пола, също стои добре. Блуза като блуза, моделът е хубав по принцип и много приложим, хем избягва запасването на дрехата /понякога се получава  набръчкване на запасаната дреха или очертаване, особено под под тесни поли/, хем леко ляга над колана, което пък е красиво за поли с ластик в него /каквито са сатенените и други/. Имам модела и в летен вариант, без ръкав. Но разбира се въпрос на вкус /по мое мнение на теб много добре ще ти застане Hug/.
Скрит текст:

Mometo, Ани - мерси!
Виж целия пост
# 396
Включвам се по никое време в темата аз 😬. И днешната визия:

💃🏻

Връщам се да ви чета назад, изтървала съм всичките 25+ страници…
Виж целия пост
# 397
Света, много нежна се е получила комбинацията! Браво!
Моме, екстра си с полата...аз съм със зелената рокля и кожено яке днес. В службата много я одобриха! Болна съм като адаша, изписаха ми АБ щото и кашлям...и на тръстиката. Почти сама съм и не мога да взема болнични!
Виж целия пост
# 398
Света, защото не ми трябва риза, а за едната пола, няма да купувам, в този смисъл.И аз предпочитам да загащвам, такива с ластик не са много за мен.
Виж целия пост
# 399
Рокси, за този look ти трябваше много късо якенце-гъзовейче.
Така е нарушена пропорцията.
Виж целия пост
# 400
Ето едно предложение за сатенена пола. Аз имам точно тази , взех я есента и чакам лятото да я нося с тениски.
Виж целия пост
# 401
Ето моята блуза на точки на 10+ години.

Първата снима е отпреди 11г, втората - от миналата.

….

Точки харесвам, но реално имам малко неща. Гледайки гардероба си, там преобладава райе - панталони, рокля, блузи, ризи, тениски, шалове, жилетка, какво ли не…

Сатенени поли нямам и никога не съм имала. Не че не харесвам на други хора, но просто не е моето. Имах една сатенена рокля, много стара, която пазих повече от носталгия, но замина и тя.
Виж целия пост
# 402
С тоя дълъг елек не ми харесва как стои...скъсява краката...
Виж целия пост
# 403
Точките станаха много популярни, след филма Wink



и колело е, върти се сега пак 😉
Виж целия пост
# 404
Lucy Fashion имат точно в момента такава колекция с по-едри точки в кафяво и бежово, и с по-ситни в черно и бежово.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия