🌷 Стилът ни според възрастта (40+) Лайфстайл тема за пораснали момичета - Пролет '26

  • 180 277
  • 1 491
# 945
Те нямаха ли и магазини и по Шишман, и в някои от моловете?
Виж целия пост
# 946
Миме, ще мина днес ако искаш през магазина и ще
кажа.
Деси, ако имаш път...да не е специално да се тормозиш. Много ще съм благодарна! 🙏🤩❤️
Лизи, аз другите вагазини не им ги знам...🥺
Виж целия пост
# 947
Миме, звънях на Витошка в магазина- казаха ми, че навсякъде е изчерпано и скоро са получавали стока, но това олио не.Не знаеха дали ще има наличности.Споменаха на някакъв балсам с череша, с много леки блестящи частици.
Виж целия пост
# 948
В Германия е наличен и струва 39евро. Ако не е спешно, към края на юли мога да го донеса.
Виж целия пост
# 949
Значи с превозвач може да се поръча. Аз ползвам GGBG, адресът е в Берлин и после тук получавам в офис на Еконт. Става за нула време доставката.
Виж целия пост
# 950
В Германия е наличен и струва 39евро. Ако не е спешно, към края на юли мога да го донеса.
Благодаря, ще изчакам Г&Б да пише и ще ти пиша на лично! 😘
Виж целия пост
# 951
Мими, това ли е?
Виж целия пост
# 952
Г&Б, да, ако може вземи ми още едно.😘
Анджи ми поръча от немски сайт, че ми е спешно. 🤣 Намерихме го и в магазин в Кавала, но ферибота тръгва в 7ч. Абсурд да стана през отпуската в 6! 😘
ПП Ако ти е проблем с багажа, не взимай!😊
Виж целия пост
# 953
Мими, според колежките, които са ползвали и двата,  L’occitane e супер за хидратиране, а Nuxe e по-добър за глоу ефект.

Виж целия пост
# 954
Мими, според колежките, които са ползвали и двата,  L’occitane e супер за хидратиране, а Nuxe e по-добър за глоу ефект.


Нюкс имам три шишета, флорално, не флорално, класическото и с шимъри! Но благодаря! 😉
Виж целия пост
# 955
Изтървах пак снимките, не знам кога ще имам спокоен ден, в който да си седя във форума и да си пия кафето (мечта ми е) . Кучето падна и си контузи много лошо лапичката, вероятно ще остане лек инвалид с едната лапа, ще трябва и операция..Като деца са по отношение на грижите.

Адаш, морето на Тасос достатъчно топло ли е да се изкъпе човек? Тук в София ни удави от дъждове цял ден.

Красиво изглежда в Маракеш, никога не съм била в региона.
Виж целия пост
# 956
Мими, дано се оправи кучо.И моят котарак пак куца и нещо му е леко подута лапичката, аман вече.
Прибирам се от центъра на София и пак тръгна силен дъжд.Не че
искам да е свръх жега, ама и тези порои не ми харесват.
Виж целия пост
# 957
Милинкия куч, дано се възстанови изцяло.
Деси, чудна отново.
От мен една топла лятна нощ, за сладки сънища. 

Виж целия пост
# 958
Благодаря, момичета! Деси, чудна си както винаги. Магни:heart:
Виж целия пост
# 959
Изтървавам напоследък. Да се оправят кученцето и котенцето! Моето вчера го водих на кардиолог и за крачетата.Слава Богу всичко е наред, но два пъти се случи да изгуби сили  и нали все не иска да ходи на разходка се бях притеснила да не би да и има нещо и затова да не иска да върви. 
"Срам и позор", но все още тази година имам само една баня  Satisfied Помня преди години пак имаше такова лято с дъждове всеки следобед.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия