Аборт. Забременяване и износване след това - Тема 101

  • 10 708
  • 349
# 345
Fairy, съжалявам за развитието. По мое непрофесионално и изключително лично мнение, ако не е имало изобщо регистриран пулс, е твърде вероятно да е генетична причината (не непременно несъвместимост, но и хромозомни аномалии и т.н). Аз имам такава загуба и я отнасям към тези причини, както и недостатъчна подготовка (здравословен живот, наваксани витамини и т.н) преди това.
Може би резултатите от изследванията на материала биха ви насочили как да действате занапред. Ако не е от дефицити, а е случайна “грешка”, доколкото знам, може да се започне с опити почти веднага.
Пулс имаше миналата седмица, на 15.06 бяхме, но днес вече нямаше и ембриона не се беше развил. Утре ще ми правят абразио и ще пратим материал за изследване, но т.к. мъжа ми вече е на предела след загубата на бебето миналата година и се започнаха едни чуденки дали сме съвместими и дали изобщо ни е писано да имаме дете.
Не знам вече и аз какво да мисля, а подготовката беше много здрава цяла зима.
Виж целия пост
# 346
Не е задължително да сте несъвместими. Имам от мъжа си едно прекрасно дете на 4 години и след него 2 поредни загуби - един мисед и изследвахме плода, който се оказа със синдром на Патау, а след това биохимична. За сега го отдават на влошената спермограма на мъжа ми.
Виж целия пост
# 347
fairy_v съжалявам. Може да направите крос мач, кир генотипиране , кариотип...
Нк клетки виж.
Аз съм с няколко спонтанни аборти.

Иначе при мен излязоха нк клетки по -добре са от ноември.  Писах на Михайлова.
Виж целия пост
# 348
Фейри, изчакайте резултатите и тогава начертайте план. Сега можете единствено да гадаете.
Неприятна ситуация е, но и аз ще потвърдя, че не е задължително да е несъвместимост. Ние сме с ранна загуба, дете и късна загуба след това. Причините могат да са най-разнообразни, мисля, че в описанието на темата на първа страница АА добре е обобщила и извела насочващи изследвания. Разбира се, обсъдете ги и с лекаря си.
Наси, Михайлова каза ли нещо за антибиотика? Дръж ни в течение Simple Smile)
Виж целия пост
# 349
Пуснах ги в сряда нещата.
Ходих и в токуда,  само че не при доц Атанасова.  А една стажантка ми видя документите.  Предложи Аlice от геника. Ама аг от ст Загора нещо не може да го вземе,  той и скъп тест 800лв...
Доц Атанасова казала при чист микробиом да пробваме пак . Мисля юли да направя контрола.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия