Hell’s Kitchen България_сезон 8 | тема втора

  • 62 295
  • 785
# 675
Че то за Ивка бейби няма лош имидж.На нея само секс и мъже са й в главата и устата.
Аз харесвам Евгени, на фона на Славена и Нора, той ми е в пъти по-читав.
Виж целия пост
# 676
Нищо не е направил Евгени в "Ергена", освен лош избор Grinning Много добре си се държа. Там също показа завидно спокойствие. Да не говорим, че е най-хубавият (за мен) ерген досега.
Славена е толкова хитра лисица, хич да не се прави на света вода. Не я харесвам. Нора ми е направо любимка сравнена с нея. Това със зърната, уж невинно, може да заблуди само голям наивник. Нагаждачка. Повяхнала мис.
Виж целия пост
# 677
Аз се чудя, как Нора ви е забавна...
Толкова е ограничена, със самочувствие и много нахална, че е само за посмешище.
Виж целия пост
# 678
добре де, какво е направи егени? кажете за тези, които не гледат егргена.
Нищо, и като Ерген се държа доста обрано! Тази, която избра се оказа лекотия, но със смирения си вид подведе всички.
Като пианист също е добър и има много изяви!
Няма лошо Славенка миската от преди 20 години да се показва...но не в кухнята! Joy Иска да поизтупа праха, та добре, че са тия шоута, Черешки, че да си припомним за нея!
Виж целия пост
# 679
Славена по фалшивата и натегната усмивка ще я познаете що за харпия е. А това с блузката беше страшно пошло, та и близки планове даваха. Нагласено пак.
Виж целия пост
# 680
За мен Евгени е най  - интелигентният ерген досега.Гледах  ги заедно с Виктор в Кой да знае. Евгени изпъква. И тук създава същото впечатление.И какво търпение и овладяност, евала!
   И аз се чудя как може Нора да е забавна.Тя пръщи от тъпота.
Виж целия пост
# 681
И аз не разбирам как може някой да се кефи на Нора и простотиите ѝ - по-дразнеща е дори и от Маргарита.
Виж целия пост
# 682
Може никой да не се кефи, но всеки коментира. Затова я канят навсякъде. Лоша реклама няма, както мислят някои и както излиза на практика.
Ако я бяхме игнорирали всички, тогава щеше да е за посмешище, наистина. А тук /и във фб/, всеки втори коментар е за нея. И така тя става мнооого известна - над 90 000 последователи в инстаграм.
Ето това е нелепо. Другото не ме вълнува - простаци навсякъде, защо трябва да ги "валидираме?! Smiley

И аз не разбирам как може някой да се кефи на Нора и простотиите ѝ - по-дразнеща е дори и от Маргарита.
Виж целия пост
# 683
Какво значение има коефициент на интелигентност в кулинарен формат?
Евгени се справя най-добре, сдържан, приятен, знае за какво е там и готви, без много да дрънка.
Виж целия пост
# 684
На 4-ти, 5-ти и 6-ти май Трифонова, Събков и Спирова ще имат фен среща в ресторанта на Трифонови в Поморие.
Виж целия пост
# 685
Ами сега им е времето да използват натрупаната популярност. Имат си фенове хората. Smile
Виж целия пост
# 686
На татко Трифонов явно му е минала мъката, че дъщеря му го е изложила (по негови писания) и се е примирил със зетя 😀 Днес първо попаднах на коментар на една дама във фейса, че са били в ресторанта в Поморие и са видяли Събков и Трифонова и децата.Храната била много вкусна.Всички изглеждали много щастливи.Помислих си, че е халюцинирала нещо 🤣Но очевидно не е . Съмнението ми беше именно заради известния характер на татето на Деси😀
Виж целия пост
# 687
Славена ми е подмолна, фалшива, неприятна и лицемерна. Изобщо не смятам, че е толкова позитивна и възпитана в реала. Дори Нора, ако не кряка и истеричничи толкова ми е в пъти по-приемлива от Вътова. Дано Евгени победи, за мен няма големи гафове и простотии, готви си момчето, държи се нормално, не виждам с какво Славена е повече от него, ако не броим акулската и 32 зъбова "усмивка".
Виж целия пост
# 688
Пауна си показва перките! Laughing Шарана отне и двете мозъчни клетки на Нора! Laughing
Виж целия пост
# 689
Славена ми е подмолна, фалшива, неприятна и лицемерна. Изобщо не смятам, че е толкова позитивна и възпитана в реала. Дори Нора, ако не кряка и истеричничи толкова ми е в пъти по-приемлива от Вътова. Дано Евгени победи, за мен няма големи гафове и простотии, готви си момчето, държи се нормално, не виждам с какво Славена е повече от него, ако не броим акулската и 32 зъбова "усмивка".

Виждала съм Славена няклко пъти с и без децата. Ами такава си е в - обрана, въздържана и усмихната. Не я защитавам, споделям какво съм видяла. За щастие, с Нора няма как да попаднем на едно и също място. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия