Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 169 - април 2026)

  • 81 513
  • 1 019
# 90
В темата Козунаци 2026, категория Празнична трапеза.
Виж целия пост
# 91
Ох, да .. сега видях. То всеки ден на различно място щяло да е.
Виж целия пост
# 92
Rallii, липсват ми твоите отворени табове Hug . Преди Boby_֎_֎_֎ и други съфорумки качваха линкове към игрите. Благодарна съм за труда ви!
Не знам дали е възможно в първи пост на темата да има списък с игрите. И да се разреши редакция за да се актуализират. Да не е ангажимент само на Захарчето, няколко човека да имат това право.
Първи пост е като всеки друг в темата. Може да се редактира от автора в първите 24 часа. След това само модератор може да променя. Ако е нещо инцидентно, може да се помоли, но не става непрекъснато да безпокоим хората.

И аз мога да подаря купони за Киндер яйца. Който иска да ми пише.
Виж целия пост
# 93
Четох условията на Пещерска. Пише, че трябва да е закупена от определен обект, но няма изброени. В падащо меню излизат Л, К, Ф, Метро... и най-отдолу "друго". Това значи ли, че няма значение от къде е купена? Предстоят ни имени дни и рожден ден, та мисълта ми е да се включа с някоя бележка, но да знам от къде да купувам. 😅
Виж целия пост
# 94
Четох условията на Пещерска. Пише, че трябва да е закупена от определен обект, но няма изброени. В падащо меню излизат Л, К, Ф, Метро... и най-отдолу "друго". Това значи ли, че няма значение от къде е купена? Предстоят ни имени дни и рожден ден, та мисълта ми е да се включа с някоя бележка, но да знам от къде да купувам. 😅

А официалните правила са направо потресаващи - публикувани са с редакционните бележки на различни хора и общо взето е пълна каша....Останах с впечатление, че играта ще е само за Кауфланд, но може и да не е така Sad
Виж целия пост
# 95
Rallii, липсват ми твоите отворени табове Hug . Преди Boby_֎_֎_֎ и други съфорумки качваха линкове към игрите. Благодарна съм за труда ви!
Не знам дали е възможно в първи пост на темата да има списък с игрите. И да се разреши редакция за да се актуализират. Да не е ангажимент само на Захарчето, няколко човека да имат това право.
Първи пост е като всеки друг в темата. Може да се редактира от автора в първите 24 часа. След това само модератор може да променя. Ако е нещо инцидентно, може да се помоли, но не става непрекъснато да безпокоим хората.

И аз мога да подаря купони за Киндер яйца. Който иска да ми пише.
Таня67, знам тези условия. Затова пиша да се разреши редакция в първи пост /имам предвид поста на автора на темата. Или някаква притурка, на принципа на анкетите, знам ли. Много е удобно, когато игрите са събрани на едно място.
Виж целия пост
# 96
Kit Kat са публикували нови печеливши.
Виж целия пост
# 97
Виждам се в списъка на Кит Кат за чанта за кръст. Нямам имейл все още . От предните тегления спечелилите - как се свързват , бележките искаха ли, че трябва май да си я търся  ? 
Виж целия пост
# 98
Виждам се в списъка на Кит Кат за чанта за кръст. Нямам имейл все още . От предните тегления спечелилите - как се свързват , бележките искаха ли, че трябва май да си я търся  ? 
Пишат имейл с искане за данни за доставка. Аз си взех раницата от офис на Спиди, бележка не ми искаха.
Виж целия пост
# 99
yovanka Благодаря за отговора! Relaxed
Виж целия пост
# 100
С чашите явно има проблем.
Виж целия пост
# 101
С раница бях, втора седмица. Чаши май никой не е получил.
Виж целия пост
# 102
Играта на Допелхерц вече е активна https://doppelherz.promo/#loginPage
Виж целия пост
# 103

Бургаско от 01.04 .
Виж целия пост
# 104
Изтеглени са късметлиите, които печелят електрическa четкa за зъби Oral-B Stitch. Това са:

BonniBonn
Anninya
Искрица

Честито!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия