Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 169 - април 2026)

  • 81 507
  • 1 019
# 75
Рафаело май не публикуваха списък с печеливши? Аз продължавам да чакам награда от тях Joy
Виж целия пост
# 76
И аз продължавам да си чакам халатите от тях!
Круизи не искам!
Рафаело?
Виж целия пост
# 77
Нова игра на Нестле, но е за конкретни магазини и е с пускане на талон в кутия:
Виж целия пост
# 78
И аз продължавам да си чакам халатите от тях!
Круизи не искам!
Рафаело?
Круизите явно за тях си ги пазят! Ще има да чакат да се включа за голяма вече! В последните им поне 5 игри купувам за голяма награда, няма и малка!
Виж целия пост
# 79
Играта на КК тотално замря… ще си остана с едното теглене и това е
Виж целия пост
# 80
Ех сега като ви прочетох и се сетих,че забравих да си регистрирам бележките от Лидл и няма и след минута ми звъни телефона,изтеглена съм от Кауфланд с 200 евро ваучер за пазаруване.
Честито! От кой телефон звънят,понеже имам пропуснато обаждане?
Март месец изпращам само с парички от колелото на Колата и ваучер за 50 евро за оптики от Кауфланд. Blush
Благодаря 02 424 0570
Виж целия пост
# 81
От утре в приложението на Била:



 Аз  съм с едно Не от Queens(но там съм оптимист за следващите тегления), с второ Не от Девин и Лидл(тук не се надявам особено) и     май като гледам от Рафаело е най- голямото Не. В началото като видях 100 халата и си викам круиз едва ли ще ми се падне, но си представях новите  халатчета как пристигат вкъщи. Доста свалиха нивото Рафаело като организация...
Виж целия пост
# 82
Мен ме няма при Куинс ,Велинград ,за Рафаело вече не се надявам .Завърших две резервации в Загорка и вече минаваме на Старопрамен (от Лидл ).Другаде май не мисля да се включвам ....
Виж целия пост
# 83
Успешен месец на всички!

След затишие от няколко години, една дребна печалба в хранителен магазин, ме върна отново към игрите и запали пак искрата. 😂

Сега виждам, че с Чисто съм се прецакала, тъй като съм закупила продуктите преди да е започнала промоцията.

И се нареждам, ако на някой му е излишно яйцето, с молба да ми го прати. 🙂
Виж целия пост
# 84
https://peshterskarakia.eu/igra/?utm_source=google&utm_medium=cp … P0FxoCnhsQAvD_BwE
Нова игра 😁
Виж целия пост
# 85
След толкова шоколади и сокове, сега и ракия ли да пием …  Не стига, че съм дебела сега и пияна 😃

https://www.lidl.bg/c/igra-za-uefa-europa-league/s10078308
Виж целия пост
# 86
Регистрацията във Велинград дали участва и за следващата седмица?
Виж целия пост
# 87
Rallii, липсват ми твоите отворени табове Hug . Преди Boby_֎_֎_֎ и други съфорумки качваха линкове към игрите. Благодарна съм за труда ви!
Не знам дали е възможно в първи пост на темата да има списък с игрите. И да се разреши редакция за да се актуализират. Да не е ангажимент само на Захарчето, няколко човека да имат това право.
Виж целия пост
# 88
След толкова шоколади и сокове, сега и ракия ли да пием …  Не стига, че съм дебела сега и пияна 😃


Чудни са им наградите и като вид, и като количество, ама пусто ракия не пием Sad
Виж целия пост
# 89
Във форума има Великденски игри, но аз нещо не мога да намеря първата на Алфатар.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия