Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 169 - април 2026)

  • 81 497
  • 1 019
# 45
Ех сега като ви прочетох и се сетих,че забравих да си регистрирам бележките от Лидл и няма и след минута ми звъни телефона,изтеглена съм от Кауфланд с 200 евро ваучер за пазаруване.
Виж целия пост
# 46
Успешен месец и от мен🤗
Ако някой има да прави ремонт, попадна ми томбола с продукти за дърво Belinka:
Виж целия пост
# 47
Благодаря, Захарче, за новата тема. Да пишем само положителни преживявания и новини тук. И най-важното - Бъдете здрави, вие и семействата ви.
Виж целия пост
# 48
И аз имам имейл от Лидл за 20 лв(10.23 евро) ваучер, ама искат снимка на касова бележка, с която е участвано през февруари. Става ли им изпратя произволна от приложението, защото от февруари надали пазя бележка за кисело мляко и хляб например.
Виж целия пост
# 49
от утре 02 април във Фантастико-Пловдив
https://www.fantastico.bg/newopening/coming-soon
Скрит текст:
И аз имам имейл от Лидл за 20 лв(10.23 евро) ваучер, ама искат снимка на касова бележка, с която е участвано през февруари. Става Линд им изпратя произволна от приложението, защото от февруари надали пазя бележка за кисело мляко и хляб например.
Някой е копирал от предния месец мейлите
за март изпратете бележка.Ако пратите за февруари, ще ви пишат да пратите за март
и ще пишете два пъти, а това удължава срока за доставка.
И ще видим за 10 евро или за 15 евро  е ваучера?
от петия път успях да пратя данни
все това излизаше
Грешка
Recaptcha Validation failed

Скрит текст:
Ех сега като ви прочетох и се сетих,че забравих да си регистрирам бележките от Лидл и няма и след минута ми звъни телефона,изтеглена съм от Кауфланд с 200 евро ваучер за пазаруване.
Честито, моите бележки ги регвам още същия ден, че и аз забравям.
Виж целия пост
# 50
Belle Bella, става и с бележка от приложението
Виж целия пост
# 51
От първия път! Много се за радват, понеже една дъска вече спечелих, хареса ми и искам още 1-2 да си спечеля!
Ей сега видях в приложението, че са ги пуснали пак и се пробва! Бааам! От раз!
Виж целия пост
# 52
Ехх, тази дъска все ми се изплъзва! А, не е, като да не играя за нея.
Виж целия пост
# 53
Реших, че ми е късмет и регнах един код за моментната! Айде и там 30евро!
Споходил ме е точният момент!
Сутринта сигурно 10 кода и нищо.
Сега от първия път!
Доволна съм!
Виж целия пост
# 54
Велинград са качили. Мен с 3 бележки ме няма. Мрън.
Виж целия пост
# 55
Браво, Карз! Аз вече спрях да броя кодовете, към 100 отиват, едни 10 Е ми пусна и това е.
Да купиш нещо хубаво на момчетата 🍀
Виж целия пост
# 56
С ваучер съм от Велинград. Първа награда за месеца.
Нова игра на Хайникен за три различни награди , тази е на първия клик


https://www.heineken.com/bg/bg/ncp/
Виж целия пост
# 57
Йованка, те са си за тях паричните, които ми пусне колелото!
Но, нещо са го,, пипнали,, понеже съм забелязала как прескача докато върти. В началото не беше така.
Виж целия пост
# 58
Здравейте!

Аз за март съм само с една награда и то от приложението на Биодерма. Мицеларна вода 100 мл. Сега събирам точки за душ олиото им. Ако някой иска, мога да му пратя линк към него.

Надявам се април да ми е по-късметлийски. Пожелавам го и на пишещите в темата!
Виж целия пост
# 59
За март имам само една награда от играта на форума. Нямаме в Queens, нито в Naos (за тестване на продукта). Надявам се скоро да се похваля с някоя наградка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия