Звездни Компромати- Април'26

  • 180 117
  • 1 594
# 300
Светъл път на Михаил Белчев! Много красива музика и добър човек.
Виж целия пост
# 301
Скрит текст:
Тъжно ми стана за Михайл Белчев Broken Heart Много го харесвах!
Голямо сърце се криеше в този човек и изключителен талант!
Наскоро гледах интервю с него и ми стана много мъчно, някак се виждаше умората в очите му.
Поколон!
[/quote]
И много скромен и земен човек!
А как гледаше винаги жена си с такова обожание....
[/quote]
Наистина е така... Той се е влюбил в нея, в труден момент и са останали заедно през всичките тези години! Прекрасен човек! Дай боже всеки мъж, да има такова отношение и обичащи очи за своята половинка!
Едни от най-красивите стихове и песни е създал! Такива хора ще останат завинаги!
Виж целия пост
# 302
Михаил Белчев беше велик талант!
Скрит текст:


Отишъл си е малко преди 80 годишния си юбилей.
Родителите ми много го харесваха и слушаха и аз покрай тях.
На нас неприятна ни беше жена му, да ме прости, но неговата загуба е монументална за родната музика и култура!
Почивай в мир!🙏
Виж целия пост
# 303
Преди 2-3 г. бях на негов концерт в НДК. Залата беше пълна, всички пееха, беше страхотно. Той видимо беше доста остарял, сложиха му един стол да седне на сцената, но божееее като запя - слушаш и не можеш да повярваш, че този великолепен глас е на човек на тази възраст. Много обичам песните му. Велик !!
Виж целия пост
# 304
В центъра на Бургас цял ден звучат негови песни.Ходя с насълзени очи.
В Гърция почиваме на едно и също място.Страхотна двойка беше със съпругата си-винаги прегърнати или за ръка.
Виж целия пост
# 305
Мир на праха му.
Ценните ни българи си отиват един по един за жалост, а новите са като "звездата" аръков. Нарочно с малка буква.
Попадна ми откъс от участие по бтв.  Той даже се смееше, че имало малко публика
 Било ок за такива събития.

Стойностни хора си отиват, други поколения, други ценности.
Светла му памет на Мишо Белчев.

Хора, много ме напряга тоя сопол аръков, още повече след като гледах Бригада Нов Дом как деца с увреждания няма кой да им построи дневен център. Има ли вариант нещо да направим срещу тоя, просто ме избиват лудите само като го мерна?
Виж целия пост
# 306
Ако си е изпълнил критерийте по проектното предложение в ИСУН няма. Там играят евросредства, а не държавен бюджет...
Виж целия пост
# 307
Светъл му път на Михаил Белчев! Голям!
Виж целия пост
# 308
Бил е доста години женен за Васа Ганчева. Сегашната му жена е доста по- млада от него. Не знам защо, но ми прилича на Гала.

Светъл му път! Талантлив човек. Такива нежни стихове.
Виж целия пост
# 309
Мир на праха му!
Песента "Младостта си отива" е една от най-странните. И оксиморонни,ако може така да се каже...
Виж целия пост
# 310
Да, женен е бил за Васа, но тази му роди син. Хармонична двойка бяха. Прекрасни песни е написал. В последните години не изглеждаше добре, но ожени сина си у се надявам, че е бил щастлив. Светъл път.
Отива си едно поколение....
Виж целия пост
# 311
Яд ме е, че не дочака внуче. Синът му се ожени наскоро!
Виж целия пост
# 312
Поклон и светъл път пред един от най-обичаните съвременни български творци Михаил Белчев! Broken Heart"Любовта никога не остарява"
Виж целия пост
# 313
Аз съм в потрес.
Това са хората, които политиците определят като "лидери на общественото мнение".
Явно политиците си мислят, че народа е много, много глупав, щом наемат подобни да им чистят имиджа.

https://blitz.bg/politika/snimki-razkriha-koi-influensari-otidoh … _news1145271.html
Виж целия пост
# 314
Кожен панталон и дънки за такава среща?? А това в гръб с дългата коса не е ли Атанаска?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия