Звездни Компромати- Април'26

  • 180 122
  • 1 594
# 285
Като изгря имаше едно голямо чело, скулеста физиономия, бузи ... сега е много по-изпита в лицето. Няма ринопластика, но други корекции със сигурност не липсват.
Виж целия пост
# 286
Глория била с много аскетичен режим на хранене.Редовно гладувала при д-р Емилова.Мисля,че даже са приятелки двете.Така че,Гло-то не се изтърва и така държи фронта с килограмите.
Виж целия пост
# 287
Тъжно, много го харесвах...
Виж целия пост
# 288
Голямото чело си е същото, разбира се, не знам колко скулеста е била, беше по-пухкава и с бузки. Минаха много години, Глория е слаба, младежките бузки заминаха. Освен ботокс и филър в устни, със сигурност има и фасети на зъбите, не й бяха такива въобще.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 289
Тъжно ми стана за Михайл Белчев Broken Heart Много го харесвах!
Голямо сърце се криеше в този човек и изключителен талант!
Наскоро гледах интервю с него и ми стана много мъчно, някак се виждаше умората в очите му.
Поколон!
Виж целия пост
# 290
Ирина и Иван са ми на принципа на син търси майка си.
Спасителка от алкохолизъм, Майчина фигура, Наставник, Учителка, Дисциплинираща, отговорна, майка, готвачка... сигурно с доста титли я е накичил Grinning
Ако не беше recovering alcoholic, а нормален мъж, щеше да е с някоя на неговия акъл, столична хубавица със сходни на неговите навици и живот.
Виж целия пост
# 291
Но сигурно щеше да се пропие. Евала на Ирина как го е измъкнала от чашката, много жени не биха се занимавали изобщо да го спасяват.
Виж целия пост
# 292
Спасил се е сам. Едно от първите неща, които те учат в АА, че никой човек не може да ти помогне. Ирина е била просто новото начало, можеше и да е друга жена.
Но нейния комплекс на спасител е бил силно удовлетворен - нали я виждате, тя всички ни учи и спасява постоянно.
Виж целия пост
# 293
Спасил се е сам. Едно от първите неща, които те учат в АА, че никой човек не може да ти помогне. Ирина е била просто новото начало, можеше и да е друга жена.
Но нейния комплекс на спасител е бил силно удовлетворен - нали я виждате, тя всички ни учи и спасява постоянно.

С чашка в ръка. 😂😂
Виж целия пост
# 294
Глория в началото на кариерата си имитираше Драгана Миркович като визия. Снимката с коженото яке е 1:1. След това взе да се въобразява на Цеца.
Виж целия пост
# 295
Глория в началото на кариерата си имитираше Драгана Миркович като визия. Снимката с коженото яке е 1:1. След това взе да се въобразява на Цеца.

Глория е по-хубава от Драгана и Цеца, та не е ясно кой кого имитира.. а и модата си казва думата и сега певиците си приличат
Виж целия пост
# 296
Тъжно ми стана за Михайл Белчев Broken Heart Много го харесвах!
Голямо сърце се криеше в този човек и изключителен талант!
Наскоро гледах интервю с него и ми стана много мъчно, някак се виждаше умората в очите му.
Поколон!
И много скромен и земен човек!
А как гледаше винаги жена си с такова обожание....
Виж целия пост
# 297
А песните му са едни от най-красивите в българската музика. Обожавам ги! Да почива в мир!
Виж целия пост
# 298
Дядо ми му беше страшен фен... Когато дядо почина, всеки път като го видех и се сеща за него и ми ставаше едно миличко, топло...
Да почива в мир!
Виж целия пост
# 299
Мир на праха му.
Ценните ни българи си отиват един по един за жалост, а новите са като "звездата" аръков. Нарочно с малка буква.
Попадна ми откъс от участие по бтв.  Той даже се смееше, че имало малко публика
 Било ок за такива събития.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия