Изпитани сайтове за парфюми - Април, Май и Юни 2026

  • 81 355
  • 574
# 375
От incenza.com парфюма ми дойде за 48 часа с куриер. Оттогава моите приятелки поръчват през ден.
С кой куриер идват бързо?
Виж целия пост
# 376
От incenza.com парфюма ми дойде за 48 часа с куриер. Оттогава моите приятелки поръчват през ден.
С кой куриер идват бързо?
Chronopost.
Виж целия пост
# 377
Доставката до България 15,46Е ли е?
Виж целия пост
# 378
Bon Parfumeur 204 Velvet Fig + 5 евро доставка

Виж целия пост
# 379
https://www.notino.bg/sospiro/basso-parfjumna-voda-uniseks/p-16183888/

Виж целия пост
# 380
Може просто да съм късметлийка, но днес си получих парфюма от Монна. Поръчка на 9 май с очаквана доставка 21-21 май. Е, закъсня с една седмица, не съм звъняла, писала и търсила съпорта, просто получих известие, че са го дали на куриер. Няма стоково-паричен мазохизъм и ми спестиха 70 евро от цената, на която го намирам в един единствен по-доверен сайт.
Виж целия пост
# 381
https://elinor.bg/product/nasomatto-micodelirio
Виж целия пост
# 382
Може просто да съм късметлийка, но днес си получих парфюма от Монна. Поръчка на 9 май с очаквана доставка 21-21 май. Е, закъсня с една седмица, не съм звъняла, писала и търсила съпорта, просто получих известие, че са го дали на куриер. Няма стоково-паричен мазохизъм и ми спестиха 70 евро от цената, на която го намирам в един единствен по-доверен сайт.


Моята поръчка е направена на 11-ти.
Уж пишеше в сайта, че ще дойде на 25-ти, но уви на 27-ми вече се наложи да се обадя.
Казаха ми, че в момента пристига в България и утре е при мен.
Днес на 29-ти звъннах отново да питам какво става и човекът ми отговори, че до час пускат товарителница.
Е познайте - нямам съобщение от Спиди Grinning Дано пристигне в Понеделник.
Виж целия пост
# 383
Търсих Angels Share по нашите земи, но ми се стори доста по-скъп от преди няколко месеца, та го намерих в Beautywelt за 147 евро с код 819859. Освен това добавят и 7.5мл подарък пак Angels Share при покупка на Kilian над 150 евро (преди кода явно).
https://www.beautywelt.de/kilian-paris-angels-share-eau-de-parfum-edp/a/308765

Ако някой мисли да поръчва, да не пропусне да си добави безплатна мостра под надписа "Wählen Sie Ihr Gratis-Produkt":
Виж целия пост
# 384
Нови аромати от Jo Malone!🙂
https://www.fragrantica.com/perfume/Jo-Malone-London/Velvety-But … ernut-132237.html

https://www.fragrantica.com/perfume/Jo-Malone-London/Carrot-Blossom-132236.html

https://www.fragrantica.com/perfume/Jo-Malone-London/Scarlet-Beetroot-132238.html
Виж целия пост
# 385
От Parfum освен, че си харесах няколко парфюма без опаковка, също така поръчах и козметика на Герлен.
Прави ми впечетление, че това е най-евтиното място за Герлен, което намерих он лайн, с 20-30 евро надолу от Нотино/ Маке ъп - много внимавам нещата наистина да са оргинални и не мога да разбера такива сериозни разлики в цените - хайде с 5-6 евро, да , ама с 30 ?!
Виж целия пост
# 386
DIOR J'adore Intense Парфюм ➽ Douglas https://share.google/lJBQoW2x1d5rjcNON

В приложението с кодове beauty22 (22%) и app (5% за първа поръчка през арр)
Цената за 35 мл става симпатична

Виж целия пост
# 387
Добри цени за тези класики на Guerlain в Нотино!🙂
https://www.notino.bg/guerlain/heritage-parfjumna-voda-za-mzhe/p-16124346/

https://www.notino.bg/guerlain/vetiver-parfum-parfjum-za-mzhe/p-16237900/
Виж целия пост
# 388
От Parfum освен, че си харесах няколко парфюма без опаковка, също така поръчах и козметика на Герлен.
Прави ми впечетление, че това е най-евтиното място за Герлен, което намерих он лайн, с 20-30 евро надолу от Нотино/ Маке ъп - много внимавам нещата наистина да са оргинални и не мога да разбера такива сериозни разлики в цените - хайде с 5-6 евро, да , ама с 30 ?!
Те за оригиналното са си оригинални,но си проверете срока на годност.Доста често се получават с изтекъл такъв или неправилно съхранявани.За декоративна козметика по добрия вариант са Нотино или Мейкъп,нищо че са по скъпи.
Виж целия пост
# 389
Мая и аз същото си помислих, за това поръчах само 1 крем пробно, то batch code си е ок - не е стар крема.
Просто според мен си имат явно по-голяма стартираща отстъпка.
Същото ми направи впечетление и в целите парфюми в Старкпор - имаше наистина колосални разлики по 50 и повече евро.
Направило ми е впечетление, колко бързо се изчерпват и то като човек гони определен продукт и свърши пак си стига до скъпите сайтове. Kissing Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия