Изпитани сайтове за парфюми - Април, Май и Юни 2026

  • 81 438
  • 575
# 360
https://www.news-parfums.com/en/carolina-herrera-parfum/46439-go … 411061123614.html

Доставят до България за 11€,
Ако изчакате малко ще ви пратят на пощата купон за 5€
С 50 и 80 мл дава подарък лосион за тяло към парфюма
Всичко излиза 105€

По-добра цена на този парфюм не съм видяла още.
Виж целия пост
# 361
https://www.parfuemerie-godel.de/new-notes-akigala-mandarino-ext … iliateCode=idealo
Save20
Виж целия пост
# 362
https://www.notino.bg/mugler/alien-pulp-parfjumna-voda-za-zheni- … 120757/p-16349147
Виж целия пост
# 363
https://perfume-bg.eu/stephane-humbert-lucas-777-god-of-fire-uni … 0-ml-edp-p-21444/
God of fire - €145 с batmarto. Има 2 останали броя.

Виж целия пост
# 364
Цени в кошницата.

Bond No. 9 Madison Square Park


Miller Harris Etui Noir
Виж целия пост
# 365
Малко новини!🙂
https://www.fragrantica.com/perfume/Lancome/La-Vie-est-Belle-L-E … herry-133579.html
https://www.fragrantica.com/perfume/Guerlain/Cherry-Blossom-2026 … ovski-133895.html

https://www.fragrantica.com/perfume/Diesel/Only-Desire-134082.html

https://www.fragrantica.com/perfume/Prada/Paradigme-Le-Parfum-132417.html

https://www.fragrantica.com/perfume/Carolina-Herrera/212-Men-Parfum-126364.html

https://www.fragrantica.com/perfume/Lattafa-Perfumes/Khamrah-Waha-132409.html
Виж целия пост
# 366
Весели покупки на всички.
В Нотино ме дразни идеята им да се трамбова до МОЛ Парадайз за безплатна доставка. Почнах да ги избягвам за това.
Пазарумам от всякъде и различните нива на цените са чак изумителни.

Да питам - никога до сега не съм купувала парфюми без опаковки, но едно-две любими парфюми в Parfum.bg ме грабнаха с цената - моля тези с опит да ми кажат, какво да очаквам - зле изглеждащи, ползвани, стари, и прочие или са си ок.

Купих така един стар на Нина Ричи, но беше напълно изветрял и го изхвърлих от Parfumo и той си дойде с опаковката. Ако купувам пресни парфюми т.е. по нови - няма проблем, но с този - греда.
Та да питам...
Виж целия пост
# 367
Всичко е наред с парфюмите без опаковка в Parfium. bg. Идват в картонена кутия. Нови са и не са ползвани.
Виж целия пост
# 368
Някой, който следи Aqua di Parma, може ли да ми каже, дали това е добра цена за комплект 3х12мл. от тоалетните води?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 369
Добра е цената, поне според мен.

Отстрелях ето тази новост, и трите посочени съставки са много мои https://www.notino.bg/maison-margiela/replica-chasing-sunsets-to … tna-voda-uniseks/

В момента код FRAGRANCE сваля 20% от всички парфюмни покупки над 10 евро.
Виж целия пост
# 370
https://elinor.bg/product/essential-parfums-ambre-latte-by-jordi-fernandez

Виж целия пост
# 371
На Lancôme.bg при покупка над 75 евро, само за днес.
Виж целия пост
# 372
От my-origines.com/de съм поръчвала Shalimar Millesime Tonka и нямам забележки.
От incenza.com рискувах - плащането мина, поръчката е потвърдена, та ще видим какво и кога ще получа, след което ще напиша отзив и ще сложа снимки тук.

Моят отзив за incenza.com - директна доставка до България, плащане с дебитна карта, една мостра подарък.
Но не препоръчвам colissimo като куриер, т.к. работят с френските и българските пощи, в резултат на което доставката се забави точно един месец.
Виж целия пост
# 373
От incenza.com парфюма ми дойде за 48 часа с куриер. Оттогава моите приятелки поръчват през ден.
Виж целия пост
# 374
И аз избрах Colissimo за куриер. От 22-ри пратката ми е в България и се чуди накъде да тръгне. Мисля да пиша на нашите пощи дали ще я получва до края на годината. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия