Изпитани сайтове за парфюми - Април, Май и Юни 2026

  • 81 025
  • 570
# 150
Възможно е, поръчах последно преди 2 седмици. Защо не се обадите на посочения в сайта телефон или пишете на пощата им, отговарят бързо. По-добре попитайте самия магазин.
Виж целия пост
# 151

Прочетох въпроса и се зачудих за какво му е на детето празно шише от парфюм , та викам ще питам...

Детска му работа. 😃 Все искат реални предмети от ежедневието, а не играчки. И с празни кутии играем. Все едно е магазин, а аз съм клиент.
Отделно и това, че харесва лъскаво и златно. Голяма любов в тази обувка. Още пита за нея и кога щяла да пристигне и всекидневно питане "дали има изненада вкъщи".

ShokolaDkaa и BillieCross, не бях прочела коментарите ви. Точно за игра я иска, да. Simple Smile Гледах в продавалниците, но излизат само пълни шишета. Има не лоши за по 100лв. Но пак си е доста. И евентуално 100% фалшиви. 😃 Не съм писала във Фейсбук. Там не съм в подобни теми за парфюми, дори не знам има ли. Не съм търсила.
В Нотино го имаше на доста добра цена и все пак реших да не го купя. Още не съм имала възможност да отида да усетя аромата. Макар, че по отзиви сякаш е много харесван, не ми се рискуват ~200лв.
Виж целия пост
# 152
https://www.pieper.de/Issey-Miyake-Lumiere-d-Issey-Eau-de-Parfum … 05&number=1133205
Виж целия пост
# 153
Здравейте, имам въпрос към поръчвалите вече от сайта на Guerlain.de - как процедират с изпращането - ще получа ли някакъв тракинг номер, мейл, като шипнат, за колко време реагират? Поръчах на 18.04. с DHL до доставчик. Засега ни вопъл, ни стон...Малко ми е странно. Благодаря на отзовалите се! Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 154
Търся https://www.fragrantica.com/perfume/Casamorati-1888/Mefisto-Gentiluomo-52432.html 30 мл.
Виж целия пост
# 155
Здравейте ! Как мога да поръчам от този сайт Simple Smile
Виж целия пост
# 156
Здравейте ! Как мога да поръчам от този сайт Simple Smile
Скрит текст:
Доставят само до Германия, така че с превозвач. Стига да мине плащането де.
Виж целия пост
# 157
С превозвач Аз ползвам Габко.Имат курс към България 2 пъти седнично.Първо се регистрираш в Габко.Вземаш адрес и ИД.След това в сайта и даваш адреса на превозвача.Те го доставят на адреса в Германия.Срещу 2.20 Габко го превозват до България.
Виж целия пост
# 158
Здравейте, имам въпрос към поръчвалите вече от сайта на Guerlain.de - как процедират с изпращането - ще получа ли някакъв тракинг номер, мейл, като шипнат, за колко време реагират? Поръчах на 18.04. с DHL до доставчик. Засега ни вопъл, ни стон...Малко ми е странно. Благодаря на отзовалите се! Flowers Hibiscus
Аз поръчах на 17.04., вчера получих поръчката с DPD. Пращат имейл, но ако имаш създаден акаунт в сайта, в история на поръчките също има линк за проследяване от превозвача.
Виж целия пост
# 159
Здравейте, имам въпрос към поръчвалите вече от сайта на Guerlain.de - как процедират с изпращането - ще получа ли някакъв тракинг номер, мейл, като шипнат, за колко време реагират? Поръчах на 18.04. с DHL до доставчик. Засега ни вопъл, ни стон...Малко ми е странно. Благодаря на отзовалите се! Flowers Hibiscus
Аз поръчах на 17.04., вчера получих поръчката с DPD. Пращат имейл, но ако имаш създаден акаунт в сайта, в история на поръчките също има линк за проследяване от превозвача.

А как плащате? Миналата година имам канселирани поръчки и от немския, и от английския сайт и ако има някой трик, с който поръчките минават, ще съм благодарна да го споделите Relaxed
Виж целия пост
# 160
Аз съм в Германия и плащам с Klarna. Но ако нямам тази опция, винаги предпочитан от мен метод за плащане е PayPal.
Виж целия пост
# 161
Здравейте, имам въпрос към поръчвалите вече от сайта на Guerlain.de - как процедират с изпращането - ще получа ли някакъв тракинг номер, мейл, като шипнат, за колко време реагират? Поръчах на 18.04. с DHL до доставчик. Засега ни вопъл, ни стон...Малко ми е странно. Благодаря на отзовалите се! Flowers Hibiscus
Аз поръчах на 17.04., вчера получих поръчката с DPD. Пращат имейл, но ако имаш създаден акаунт в сайта, в история на поръчките също има линк за проследяване от превозвача.

Нямам нищо нито по мейл, нито в акаунта. Писах им вчера, днес пак, дано отговорят. Пратката е до Габко пусната. Дано има някаква яснота днес.
Благодаря, BBeLLa!
Виж целия пост
# 162
Аз също имам няколко отказани поръчки от немския сайт на Guerlain, платени с различни карти, но всички до адрес на превозвач. След това имам успешни до личен адрес в Германия. Изводът е, че причината за отказа е адресът, до който е пусната поръчката.
Виж целия пост
# 163
Аз също имам няколко отказани поръчки от немския сайт на Guerlain, платени с различни карти, но всички до адрес на превозвач. След това имам успешни до личен адрес в Германия. Изводът е, че причината за отказа е адресът, до който е пусната поръчката.

Явно така ще стане… Sad Благодаря на всички включили се!
Виж целия пост
# 164
За конкретната 'лимитка' смятам да изчакам да се появи в Tendence-parfums или Incenza и да я поръчам от там. С тази си политика Guerlain  ми убиват желанието да поръчвам директно от тях с излишни неудобства и гимнастики.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия