🏋Как тренирам - 33 💪

  • 17 552
  • 545
# 540
Вчера - гръб, бицепс и корем
Днес - кардио зала / спининг байк, пътеки, степери и тренажори / час и половина

Много съм задобряла ей - бицепсово сгъване - 7 кг дъбели, скрипеца за гръб - 36 кг, също и на макарите за бицепс.
Корем - извращения с топка - 25 повторения х 4
Тъй
Голяма радост владее добитъка - панталоните - всичко ми пада, свалила съм 4 размера!

Направо съм нов човек - който твърди, че залата не е голяма работа не знае какво говори. Yellow Heart
Kiss
Виж целия пост
# 541
Как сте, мили хора? Жегата започва да се увеличава все повече и повече.

Станах с д-то нагоре. Нервна една такава. Ядосаха ме още сутринта и така ми върви целия ден. Успях да изпусна парата в залата поне. Правих крака днес и за 60 минути я опуках тренировката. Пот се ля, та знае ли се Grin

Направих:
1. Разгъване за предно бедро - 4 сер, трудно ще ми е да обясня, но правя обратна дроп серия, тоест вместо да свалям тежестта, аз я покачвам. Например 12повт с 18кг, 10повт. със следващата плочка, 8повт. с още една плочка нагоре. Това е една серия. И така всяка следваща серия вдига кг-те. Тегавичко е, но напомпването е топ.
2. Лег преса 4х20
3. Български клек с дъмбел в суперсерия със собствено тегло 4х10-12
4. Ходещи напади без тежест 3сер х 15
5. Римска тяга с щанга къси повторения (пускам хубаво до земята и връщам малко преди коляното) в суперсерия със сгъване за задно бедро от лег 4х12-15
6. Абдуктор + аддуктор 4х20
7. Хип екстензии 4х15 с тежест
8. Повдигане за прасец 4х20

Сетила съм се да ви покажа една много приятна вафличка. Много рядко купувам, но вчера и днес хапнах по една, та...

Скрит текст:
Виж целия пост
# 542
Оф аз незнам как съм Grinning
Днес след няколко дни закъснение съм в МЦ. Утре пропускам тренировка и ще я оставя за вторник.

Сега стоя и си мисля, че покрай новото начинание, някакси моите лични тренировки останаха леко на заден план и донякъде не изпитвам удовлетворението на което попринцип съм свикнала. Мисля си, че просто в момента съзнанието ми ангажирано и затова не успявам на 100 % да се отдам на самата себе си.....

Надявам се просто да е период,....незнам.
Отделно ми се налага да правя неща, които попринцип не са ми присъщи и това ме напряга допълнително.....но си казвам, че за да постигна целта, просто трябва да премина през това.
Виж целия пост
# 543
Привет момичета, мноооого е жега.
Онзи ден по време на спининг едвам дишах, никога не ми е било толкова трудно по време на тренировка, хем беше в 8 сутринта...
Днес се разписвам с долна част, пак едвам я изкарах, направо лепнех през цялото време.
Фитнесът до нас няма климатик и положението е плачевно.
Виж целия пост
# 544
Нонче, споко. Има ги тези моменти. То няма значение какво е начинанието, но аз съм същата. Дали като съм започвала нова работа, като съм сменяла позиция дори, всяка такава новост ми поглъща съзнанието и съм ходила на тренировки по инерция. Ще мине и това, ще видиш.

Arhinora, наистина е много топло вече, а пък аз не смея да тръгна с къси клинове и потници, защото климатиците духат на макс и ги усещам как ми духат във врата директно и затова ходя с тениски. Сменят си цвета няколко пъти до края на тренировката.. Миналата седмица едно момче ме извика да го пазя и като приключи със серията ми каза ''Малко съм потен'' и се спогледахме и се засмяхме, защото буквално бях вир вода и аз. По принцип в жегите се сменя тактиката с тренировките, а именно, че се започват по-кратки тренировки, с не толкова големи тежести. Хубаво е да се вслушваме в телата си, да не сме като кон с капаци. 30-40-50мин. макс с по-леко, по-напомпващо, по възможност преди да е станало жега и после всеки по къщите или на работа Satisfied

Не, че се вслушвам в собствените си съвети, но днес не ми се тренираше с тежко, а се падаше задно бедро и дупе. Иронично - най-обемната ми и тежка тренировка за седмицата и на мен не ми се вдигаше Smiley Получих много добро напомпване, не съм се изсилвала изобщо. На хип тръста направих 4 работни серии по 10-12 повторения със с 120кг с няколко секунди пускане надолу, пауза долу 1 секунда, връщам експлозивно, задържам и стягам и пак връщам. Още на второто упражнение бях он файър.
Виж целия пост
# 545
Вчера се прибрах от кратка почивка. И добре, че беше кратка, че егати яденето..... не моа се запрА беше положението 😂
Тази седмица съм отпуска и се шушкам вкъщи днес. Голямото ми дете се прибра след няколко месечно отсъствие и ми е едно развълнувано.
Чаак сега почти успях да се мобилизирам и мисля да направя една тренировка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия