Декемврийски мами 2026

  • 10 704
  • 349
# 315
Здравей! За колко време ти излезе резултата от Cellgenetics, тъй като и аз съм в очакване на моя резултат?

Здравейте бъдещи мами, включвам се с бременност в 13 г.с. Миналата сед си правих БХС (на 38г съм и ми беше безплатна по НЗОК) Даун излезе 1:500, а всички останали 1: 1000000 та се стреснахме с доктора и ме прати в CellGenetica за Niptify+ (690€)
Вчера излязоха резултатите и са перфектни 😇 Цяла седмица сънувах кошмари за лоши резултати …
Ще раждам в Майчин Дом при Хранов.
Виж целия пост
# 316
Розичка, не е към мен, но и аз правих в Cell genetics и излезе точно на 10ти работен ден, късния следобед.  Голямо чакане беше
Виж целия пост
# 317
Да, наистина си е голямо чакане. Благодаря за отговора!
Розичка, не е към мен, но и аз правих в Cell genetics и излезе точно на 10ти работен ден, късния следобед.  Голямо чакане беше
Виж целия пост
# 318
Розичка, при мен пък излезе точно на 7-мия календарен ден, стискам палци да не чакаш дълго.
Виж целия пост
# 319
Някой да е разбрал пола на бебето в 11+3 седмица ? Не е ли рано за БХС , доктора ме вика тогава за скрининга.
Виж целия пост
# 320
Аз бях в 12 точно на бхс и първа фетална. Даже видя пола на бебето, който па следващия ден ке потвърди от пренаталния. Предполагам, че щом докторът тогава ви е повикал е ок. Мисля че между 11 и 13 седмица се прави по стандарт.
Виж целия пост
# 321
И аз бях на феталана точно в 12 гс и 1 ден , за жалост моето спеше и въобще не иска да се върти та от 15 мин преглед станахме на 4 часа, но важното е че е добре, а за пола все още не се знае.
Виж целия пост
# 322
На 6-тия ден, успех 🌹
Здравей! За колко време ти излезе резултата от Cellgenetics, тъй като и аз съм в очакване на моя резултат?

Здравейте бъдещи мами, включвам се с бременност в 13 г.с. Миналата сед си правих БХС (на 38г съм и ми беше безплатна по НЗОК) Даун излезе 1:500, а всички останали 1: 1000000 та се стреснахме с доктора и ме прати в CellGenetica за Niptify+ (690€)
Вчера излязоха резултатите и са перфектни 😇 Цяла седмица сънувах кошмари за лоши резултати …
Ще раждам в Майчин Дом при Хранов.
Виж целия пост
# 323
Здравейте, днес получихме резултатите от пренаталния тест. Всичко е наред и очакваме госпожица 🩷. На 22.06 сме на ФМ. Вие как сте?
Виж целия пост
# 324
Честита девойка Heart радвам се че е добре пренатеста Simple Smile
Аз нещо се мъча с жегата и не мога да спя нощем, но каквото такова 😄😄
Здравейте, днес получихме резултатите от пренаталния тест. Всичко е наред и очакваме госпожица 🩷. На 22.06 сме на ФМ. Вие как сте?
Виж целия пост
# 325
Честита девойка Heart радвам се че е добре пренатеста Simple Smile
Аз нещо се мъча с жегата и не мога да спя нощем, но каквото такова 😄😄
Здравейте, днес получихме резултатите от пренаталния тест. Всичко е наред и очакваме госпожица 🩷. На 22.06 сме на ФМ. Вие как сте?
И ние от рано започнахме да пускаме климатици. Аз също не мога да спя, но денем наваксвам.
Виж целия пост
# 326
Здравейте, момичета! В края на 11 г.с. съм, след инвитро процедура. От началото на бременността имам няколко пъти кървене, веднъж ярка червена кръв в 6 г.с. (получи се малко отлепване тогава), после кафяво в 9 г.с., а сега и в 11 г.с...  като цвят е ръждиво-кафяво и остава само по превръзката, сякаш изтича. Вече психически не мога да издържа. Постоянно съм на тръни, постоянно се страхувам и проверявам, не спирам да лежа и въпреки всичко ПАК нещо става... дайте ми кураж, разкажете нещо, ако сте преживяли подобна ситуация.
Все още поставям прогестерон на инжекции, защото тъкмо идва момента да го спирам по схема и пак се появява кървене, утрогестан също, пия ношпа 3х1, алеракт също ми изписаха, както и при кървене вит.С и вит.К1
Ще се радвам да чуя някоя позитивна история, много имам нужда. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 327
Здравейте и от мен!Накратко:
На 40 години съм,с една 17 годишна дъщеря от първия си брак,нормално зачената,нормално родена.Втори брак преди 4 години,мъжа ми със спермограма 0.5 % нормални сперматозоиди,две инвитра в България,едно в Турция,без резултат.Лапароскопия,хистероскопия,2 проверки на тръбите.Хиляди инжекции,хиляди взимания на кръв.Насочиха ни към донорска яйцеклетка ,предвид моята възраст вече,но докато чакахме да дойдат донорските яйцеклетки,взех та забременях спотанно.В момента съм 13+5.Минахме бхс,направихме НИПТ nifity pro,и след дълго чакане  [10 работни дни]разбрахме,че чакаме момченце и всичко е наред  с него.Искам да кажа,че чудеса се случват.Вярвайте в тях!!!
Виж целия пост
# 328
Neninceto добре дошла в групичката, много се радвам, че са се получили нещата при вас!
Виж целия пост
# 329
Честито на всички които вече знаят пола.Аг още в 7 седмица хвърли едно предположение и после с пренаталния а след това и морфологията потвърдиха трето момче.Вече съм в 15 г.с и повечето симптоми отшумяха.Времето стана приятно и почти през целия ден сме на вън с децата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия