Утре ще е това интервю

,че Мелек се е опитала да убие баща си
Лелееееее изобщо аз нея не съм я подозирала в нито един момент ,изглеждаше толкова невинна ,а то какво излезе ,че в това англече се криело един малък дявол. 
Няма време да гледам епизода и съм само на видеа от Х та го видях как се е развилнял. Мдааааа не си влияят добре Лал и Актан ,първо и двамата им трябва спешна помощ ама от някой дето разбира ,а не от близки и роднини ,да се отдалечат един от друг и след време пак да пробват.Ама къде ти те сега ще натворят хиляда глупости и чак след като някой пострада, дано поне не смъртоносно ще се осъзнаят и разберат какво вършат.


Докато чаках все пак няколко пъти влизах и пробвах пак. Но то само си реши кога да ми даде зелена светлина 
Препоръчани теми