🌹🧿Афра Сарачоглу🐑Мерт Рамазан Демир🤍АфРам🤍- Семейството е изпитание/Джентълменът/Pera/BBŞO🤟15

  • 32 977
  • 740
# 195
Основната маса чуждестранни  фенове на Мерт не са в БГ Има много фенове от турци живеещи в Германия , Франция , Белгия , Холандия , Азарбайджан и тн,  За фенове от Латинска Америка също

Утре ще е това интервю
Виж целия пост
# 196
Лека вечер от мен с Афра и Мерт!
Червено срещу синьо Heart Blue Heart


Виж целия пост
# 197
Добър вечер,момичета Kissing Heart
А такаааааа ,значи какво се оказа Thinking ,че Мелек се е опитала да убие баща си Thinking  Лелееееее изобщо аз нея не съм я подозирала в нито един момент ,изглеждаше толкова невинна ,а то какво излезе ,че в това англече се криело един малък дявол. Smirk
За целувката между Доан и Чаала ,все в някой момент би трябвало да я има защото нали са влюбени двамата ,ще имат връзка значи и такова нещо ще трябва да се случи и ще е е нормално.
А това момче Актан защо си потроши къщата Thinking Няма време да гледам епизода и съм само на видеа от Х та го видях как се е развилнял. Мдааааа не си влияят добре Лал и Актан ,първо и двамата им трябва спешна помощ ама от някой дето разбира ,а не от близки и роднини ,да се отдалечат един от друг и след време пак да пробват.Ама къде ти те сега ще натворят хиляда глупости и чак след като някой пострада, дано поне не смъртоносно ще се осъзнаят и разберат какво вършат.
Огнената адвокат Чаала Heart

Виж целия пост
# 198
Превод на думите на Мерт Димирджи за Афра



Днес ще доизгледам Деликанлъ и минавам на АБИ.
Виж целия пост
# 199
Гледам най-после Джентълмен. Хазан дотук ми е като човек без мнение. Съгласява се с този, с който е в момента и й говори. Ще видя после, че съм към средата на серията.
Юсуф се е нагърбил с много неща, не ми харесва и неговото поведение на моменти. Но пък с такова желание мери стаите в къщата и прави сметка за ремонт.
Хазан знае, че не иска живота, който ѝ предлага Юсуф, но подсъзнателно разбира, че няма да има друг мъж, който да я кара да се усмихва така. Юсуф се прави, че не вижда знаците, идващи и от Хазан, и от обкръжението ѝ, после ... ама мислех, че любовта ни е достатъчна. Много са им странни отношенията, далеч от моите рaзбирания за голяма любов.

Вече като прочета голяма любов в описание на турска сапунка, ще знам, че ще е точно обратното. Ни в ББСО виждам голяма любов, ни в Лудата кръв. Комшиите обичат кара севдата, невъзможната любов, някой да страда от несподелена любов, повечето им песни са за това, имат си цял жанр - арабеск, но се губят някъде по пътя и излизат от реалността.
Виж целия пост
# 200
Здравейте, момичета!😊

Не проумявам защо се чака само мъжът да осигури всичко необходимо за бъдещото семейство. Хазан вижда, че Юсуф не само не е богат, ами и едвам свързва двата края и тя си стои вкъщи наредена като китка в саксия и се подпира. Да почне да работи, медицинска сестра е, разбирам Юсуф да е богат и тя да може да избира дали й се работи или ще си стои у дома, обаче ситуацията изобщо не е такава. После искам това, искам онова.😵‍💫
Виж целия пост
# 201
Здравейте, мили дами!
Пожелавам слънчев ден!




Виж целия пост
# 202
Привет момичета.Не съм успяла още да изгледам и Юношата и АБИ,но за Мелек,че тя е наръгала булдога,се сетих още като наръга оная затворничка в тоалетната.Май Мелек ще се окаже много скрита лимонка.Гледах момента в който се появи в черно на сватбата с адвокатчето.Имах чувството,че им беше подписала смъртните присъди и на тати ,и на новоизпечения съпруг.Дали някъде в джоба на якето нямаше скрит скалпел?А ми се струва,че вечерта при Генджо не е минала само с държане на ръката и гледане с влажен поглед.Много настъпателна беше Мелек.Относно Шнура трябваше да изправи Морето срещу Града,а не нов проект.Двата сюжета са много сходни ,но Морето е много по-раздвижен и с много интересни персонажи,докато Града зацикли с някакви възкръснали мъртъвци и бивши гаджета,да не говоря за тъпото развитие на една от двойките,т.с.никаквото развитие там.Въртене в кръг и една и съща песен от сезон 1 и на хората вече им омръзна.Деликанлъто и АБИ са различни и обещават много по-цивилизовано представяне от другите две дизита.Момичета,това с италианското вмъкнато в Деликанлъто нещо много ми напомни за един друг актьор от турски произход.В неговите дизита се промъкваха така едни италиански нишки и в момента е Сандокан в италианското кино.Дали,аджеба,след време няма да имаме един Дон Корлеоне от турски произход?Дано да съм добър пророк.Нашия чудесно играе и любовника,а италианците си го харесват това.И последно,свалям шапка на актрисата,която играе Махинур.Да изиграеш такава роля така убедително е не талант,а талантище.Не мога да отрека отличния избор на актьори на Шнура.За Хазан само ще кажа две думи:"Хем и се иска,хем не и стиска".Нито тя е влюбена толкова много,нито пък Юсуф е супер влюбен.Тепърва Юсуф ще открива новата,истинска любов с Дила.
Виж целия пост
# 203
Здравейте, момичета!😊

Не проумявам защо се чака само мъжът да осигури всичко необходимо за бъдещото семейство. Хазан вижда, че Юсуф не само не е богат, ами и едвам свързва двата края и тя си стои вкъщи наредена като китка в саксия и се подпира. Да почне да работи, медицинска сестра е, разбирам Юсуф да е богат и тя да може да избира дали й се работи или ще си стои у дома, обаче ситуацията изобщо не е такава. После искам това, искам онова.😵‍💫
Как да работи, като Юсуф не е съгласен...

Липсва комуникация между двамата. Юсуф пали от раз, много пъти го показаха. Появата на Сарп катализира нещата и поне на раздяла си казаха истините. Подаръкът на Сарп е символ на това как Хазан иска да живее и как Юсуф не може да ѝ осигури този живот...
Виж целия пост
# 204
Мерси, Рени. Аз още не съм догледала цялата серия с превод и не разбрах, че Юсуф не е съгласен да работи. Значи той е за хокане.😄
Виж целия пост
# 205
Фуркан е казал за Пера, че премиерата ще е в края на май. Айде да започва промоцията тогава ☺️

Искам да кача едно различно мнение за АБИ от Х, но имам проблем със снимките, при вас как е?
Виж целия пост
# 206
Края на май не е далеч, дано наистина да започнат да рекламират и то както трябва "Пера".
Mystery, при мен няма проблем със снимките. Поне през телефон.
Виж целия пост
# 207
Благодаря, Ив, рестартирах и пак не мога. За сметка на това трябваше да попитам Gemini, за да ми позволи изобщо да стигна до бутоните за рестарт 😂

После ще се мъча пак Simple Smile
Виж целия пост
# 208
Фуркан е казал за Пера, че премиерата ще е в края на май. Айде да започва промоцията тогава ☺️
Даа, да започва... Дано няма много ашк Hands PrayJoy

Наистина, вече искам да видя нещо, което не се върти около двама души, около връзката им, пък била тя и най-вълнуващата, пък били те и най-хармоничното чифте на света. От ББСО още ми лепне в устата. То не беше ашкъм, севгилим, би танем и т.н. От толкова повтаряне се загуби красотата на тези думи, смисълът им... Нейсе Simple Smile
Виж целия пост
# 209
Мистери,аз днес по-рано имах същия проблем. През телефона обаче. Изчаках едно известно време и ми се оправи от самосебе си Simple Smile Докато чаках все пак няколко пъти влизах и пробвах пак. Но то само си реши кога да ми даде зелена светлина Grinning
Фуркан е казал за Пера, че премиерата ще е в края на май. Айде да започва промоцията тогава ☺️

Искам да кача едно различно мнение за АБИ от Х, но имам проблем със снимките, при вас как е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия