🌹🧿Афра Сарачоглу🐑Мерт Рамазан Демир🤍АфРам🤍- Семейството е изпитание/Джентълменът/Pera/BBŞO🤟15

  • 32 992
  • 740
# 255
Резюме на 2.епизод на Джентълменът

Юсуф е заклещен в капана на полицията, ранен е, но успява за избяга. Мрачното пътешествие на Юсуф взема необратима посока. В наши дни Юсуф вече е силен, хладнокръвен и контролиращ мъж и отново се изправя срещу Сарп, Дила и Хазан.

Докато планът на Юсуф продължава да се разгръща зад кулисите, контактът на Юсуф с Хазан изважда следите от миналото на повърхността след много години. В миналото Юсуф е водел обикновено съществуване, но попада в капан, който го представя като убиец, и това преобръща живота му.

Юсуф се бори, за да разкрие истината, но понася най-големия удар от най-близките си и е принуден да остави всичко зад себе си. В наши дни, докато планът на Юсуф се заформя, балансът се измества - сериозен удар върху бизнеса на Сарп ескалира напрежението. Семейните конфликти се изострят и нарастващата близост на Дила с Юсуф запалва фитила на нов триъгълник. Joy


Виж целия пост
# 256
Познайте кой влиза в АБИ, чичото на Animal Fish 💥💥💥



Много го харесвам този актьор.

Едно клипче с него от Рибарчето

https://x.com/i/status/2042542561508659547

Аууу, Рени, благодаря за превода. От втора серия разместваме балансите 🤣
Виж целия пост
# 257
Аууу, Рени, благодаря за превода. От втора серия разместваме балансите 🤣
И правим триъгълници 🤣
Виж целия пост
# 258
Триъгълниците и четириъгълниците са ясни 🤣 Без тях не може, даже според мен и тая Арзу му беше хвърлила око на Юсуф.

Снимки





Виж целия пост
# 259
Отдавна не съм пускала ИИ, затова сега поствам малко творчество Simple Smile




Виж целия пост
# 260
Сетих се, че граф Монте Кристо не можеше да спи на легло заради престоя си в затвора. Ако са взимали реплики от там, може и в крайна сметка да е и бил в затвор Юсуф.

Ново рекламно клипче от АБИ с Мелек и Гюлюшан

https://x.com/i/status/2042557561379946563

И те трябва да пуснат фраг днес. Шич не искам да ми ги пускат в един ден.
Виж целия пост
# 261
Аз си мисля ,че няма да го вкарат в затвора ,защото ще избяга. Някой може би ще му помогне. Днес трябва вече да ни пуснах някакви фрагове. Майтап и на двата сериала да пуснат 🤣. Не,днес Юсуфи,утре Чаала
Виж целия пост
# 262
Резюме на 2.епизод на Джентълменът

Юсуф е заклещен в капана на полицията, ранен е, но успява за избяга. Мрачното пътешествие на Юсуф взема необратима посока. В наши дни Юсуф вече е силен, хладнокръвен и контролиращ мъж и отново се изправя срещу Сарп, Дила и Хазан.

Докато планът на Юсуф продължава да се разгръща зад кулисите, контактът на Юсуф с Хазан изважда следите от миналото на повърхността след много години. В миналото Юсуф е водел обикновено съществуване, но попада в капан, който го представя като убиец, и това преобръща живота му.

Юсуф се бори, за да разкрие истината, но понася най-големия удар от най-близките си и е принуден да остави всичко зад себе си. В наши дни, докато планът на Юсуф се заформя, балансът се измества - сериозен удар върху бизнеса на Сарп ескалира напрежението. Семейните конфликти се изострят и нарастващата близост на Дила с Юсуф запалва фитила на нов триъгълник. Joy




Рени, благодаря!🌹

Юсуфи ги почва на всички фронтове. 😜

Виж целия пост
# 263
Здравейте Hug  Hug  Hug
Момичета мерси за всичко споделено Kissing Heart
Рени  мерси за превода на резюмето Kissing Heart
Мистери и на мен ми се стори ,че тая Арзу му беше хвърлила око на Юсуф  и от злоба,че не е на мястото на Хазан  с голям ентусиазъм я настройваше срещу него.Братовчеда Ремзи я сваляше когато бяха бедни ,но тя не му обръщаше внимание ,а сега като са забогатели я как го е хванала под ръка и отива на парти.Интересно ми е на мен и как тоя Ремзи е успял да забогатее и да стигне толкова близко до Сарп и семейството му ,че чак да е в близкия му кръг и да се движи с него Thinking Явно добре е продал Юсуф Angry
А в "АБИ" влиза наш Шехмус ли  Thinking Добър е в отрицателни и психарски роли този артист ,а новия персонаж май ще има и от двете по много така ,че нашия човек ще се справи добре  Simple Smile



Виж целия пост
# 264
Ремзи нищо добро не го чака. Финансово му е потръгнало, но Юсуф и него ще го върне в първи клас.😎

Виж целия пост
# 265
Като какъвто и да влиза Тургут, дано този път има повече общи сцени с Афра. Много ме кефеше като чичо на рибата. Направо на луди ги правеше всички.

ОГМ са пуснали клип по повод международния ден на братята и сестрите. Започва с Юсуф, следва Доан, после е Чаала. Накрая има и Сейран и Суна.

https://x.com/i/status/2042594951846850975

Виж целия пост
# 266
Ремзи хубаво се е уредил ама къде е Мурат?Стана добре,че  Юсуф и Актан се засякоха,та да се види много добре таланта на Мерт.Все едно виждам двама различни човека с една физиономия.Къде е неуверения,погълнат от страховете си,неуравновесен и с чувство за малоценност Актан,хванал се за Лал като удавник за сламка и къде е оптимиста от бедния квартал с чистото си и искрено сърце,което бедността не е успяла да наклепа до уверения,силен и здраво стъпил на земята и убил всякакви илюзии Юсуф.Въобще да не споменавам и разглезеното богаташко синче,което си въобразява,че целия свят се върти около него и не е пораснал,Ферит.И всяка роля така я предава,че ти влиза под кожата и забравяш всъщност,че е измислен герой.И сега си давам сметка,не е важно какъв ще е сюжета,важно е актьора да те накара да почувстваш и съпреживяваш с неговия герой на екрана.Вижте само,един и същ сюжет,любовна драма,а трима съвсем различни герои.В АБИ казвате влиза Шахмус.Дали той ще играе Шибек?Много ще му отива.Много ми е симпатичен и добър актьор.Обаче и Бадемджи е топ 10.Много ми хареса и Мелис.Чудесно си играе грешницата.За сега само Дила ми е нещо малко дървеничка,но с такива талантливи актьори край нея ще се развихри тепърва.
Виж целия пост
# 267
Аби си пуснаха фрага.
https://x.com/abitvdizisi/status/2042660444037370250?s=46

Виж целия пост
# 268
На мен ли ми се стори или Чаала гледа много странно Доан. Но не знам изобщо за какво се говори във фрага.

ДеФакто изкара снимка на Афра, аз пак не мога да качвам.
Виж целия пост
# 269
Пускам я аз тогава. Ще има фраг и на Деликанлъ по-късно. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия