Спойлери от риалити предавания - тема 28

  • 169 932
  • 700
# 420
Къщщата на инфлуенсърите

Освен Габи Бланко и Кристина е с нея в Къщата.Пуснали са стори,където са на едно легло,гушнати.
Аз и за двете не се изненадвам,Кристина още миналата година си казваше,че иска да влезе там.Габи беше на финала мин.година.
Не знам дали и Виктор е с Криси там.Предполагам.
Виж целия пост
# 421
Видеа от Войо-  Ергенът , тоест от епизода ,който ще се излъчи довечера по бтв.

https://www.facebook.com/share/v/1GmJHXeFQu/

https://www.facebook.com/share/v/1CoKzXRhDH/

https://www.facebook.com/share/v/1ZattypKcX/

https://www.facebook.com/share/v/1DzMHCaqeR/

https://www.facebook.com/share/v/18fPDuQVaA/

https://www.facebook.com/share/v/183nRHKq1S/
Виж целия пост
# 422
В частта която дават какво ще излъчат в четвъртък,  Наум казва, че е трябвало да каже, че са двама ергени с по две жени.
Чудно ми е Марин е с три жени,  явно не са очаквали Нурджан да даде роза на Марин😀😀
Виж целия пост
# 423
Забравих да спомена нещо, което ми направи впечатление. При разговора с психолога, Марин спомена, че много близки негови двама човека, са отнели живота си заради несподелена любов, което му се е отразило и на него. Дали единия много близък не е брат му? Това е ужасно... Ако е така, направо е невероятно, че Марин е избрал да се покаже пред света точно в такъв тип предаване. Другото, което е, ако няма никакво намерение изборът му да е истински и да просъществува реална връзка с избраната, не мисли ли, че той ще е на мястото на човекът (хората), причинили любовно страдание на неговите близки хора, което ги е довело до решението сами да отнемат живота си!? А самият той каза, че това (несподелената любов) е една от най-силните болки за душата и сърцето, които човек може да преживее.
Виж целия пост
# 424
Забравих да спомена нещо, което ми направи впечатление. При разговора с психолога, Марин спомена, че много близки негови двама човека, са отнели живота си заради несподелена любов, което му се е отразило и на него. Дали единия много близък не е брат му? Това е ужасно... Ако е така, направо е невероятно, че Марин е избрал да се покаже пред света точно в такъв тип предаване. Другото, което е, ако няма никакво намерение изборът му да е истински и да просъществува реална връзка с избраната, не мисли ли, че той ще е на мястото на човекът (хората), причинили любовно страдание на неговите близки хора, което ги е довело до решението сами да отнемат живота си!? А самият той каза, че това (несподелената любов) е една от най-силните болки за душата и сърцето, които човек може да преживее.
Да, мисля, че точно за брата става дума, затова в началото на Цвети Ненова каза, че е било "сравнително неочаквано".
Много тежка тема, като цяло не мисля, че трябваше да го показват.
Виж целия пост
# 425
Виктор и Кристина ги видях заедно на летището миналата седмица. Предполагам е възможно да са тръгвали за Гърция.
Къщщата на инфлуенсърите

Освен Габи Бланко и Кристина е с нея в Къщата.Пуснали са стори,където са на едно легло,гушнати.
Аз и за двете не се изненадвам,Кристина още миналата година си казваше,че иска да влезе там.Габи беше на финала мин.година.
Не знам дали и Виктор е с Криси там.Предполагам.
Виж целия пост
# 426
Виктор и Кристина ги видях заедно на летището миналата седмица. Предполагам е възможно да са тръгвали за Гърция.
Къщщата на инфлуенсърите

Освен Габи Бланко и Кристина е с нея в Къщата.Пуснали са стори,където са на едно легло,гушнати.
Аз и за двете не се изненадвам,Кристина още миналата година си казваше,че иска да влезе там.Габи беше на финала мин.година.
Не знам дали и Виктор е с Криси там.Предполагам.


Те не се ли разделиха? Аз май февруари или март бях чела нещо
Виж целия пост
# 427
Май раздялата е била пи-ар, защото пак са заедно. Някакви общи снимки от хотел им гледах из ИГ…
Виж целия пост
# 428
Мдааа, Илияна връща Чикито. В промото за другата седмица, той се снима с телефон от летището, а Илияна си го чака в къщата. Явно цял епизод ще тръпнем в очакване да се появи…
Виж целия пост
# 429
На мен ми беше много интересен разговорът на Любомира и Илиана, на същите стълби, на които се караха Мартин и Даниела, и това, че нито една от тях, нито за миг не спомена варианта Стоян да не се съгласи да се върне. Smirk
До тук две красиви майки - на Михаела и на Румяна.
Виж целия пост
# 430
То по-смешното е, че са го върнали от летището в Истанбул, а не в Шри Ланка Grinning
Това, че плаче, че е влюбена не го прави на синхрон, а на съобщение към Стоян. Гатев е бесен.
Виж целия пост
# 431
Гледах отпадането на Нурджито (за което на никой не му пука, общо взето). Голямо е делулу, но малко се реабилитира последните епизоди. Марин ѝ каза, че я оставя без роза на едно легло (да, вместо церемония, ергените викаха жените в кревата…). Спокойно го прие и хубаво си поговориха.
Виж целия пост
# 432
Сега пуснах. Тамън гледам Илиана с НН. Аз още от началото смятах, че Илияна има чувства към Стоян, но беше наранена и бясна. Писах го -  Hell has no fury like a woman scorned. Смятах, че това с Гатев е заради това, че е ядосана и наранена. След церемонията като гледаше как Стоян си тръгва се разплака и още тогава си помислих, че съжалява за избора си. И отношението ѝ към Гатев рязко се промени, стана по-студена и се втренчи във всичките му недостатъци. Аз ѝ вярвам, че наистина си иска пак Стоян.
Виж целия пост
# 433
Видео от днешния по Войо.

Ето я Илияна как иска на НН да върне Стоян.

https://www.facebook.com/share/v/1BU5nMghJp/

И според мен Илияна е искрена в този момент, не е накарана от продукцията. Но все пак мисля ,че е много объркано момиче и за жалост със Стоян няма да им се получи , просто не ги виждам .

https://www.facebook.com/share/v/1KpWW6ZWTf/

https://www.facebook.com/share/v/1DU5BS2z36/

https://www.facebook.com/share/v/1FnKMx3PA9/
Виж целия пост
# 434
Дали е била честна или не - не знам, но явно не им се е получило, щом най-добрата ѝ приятелка Мануела му сипваше с големия черпак в Надкаст, докато Илияна беше в студиото.
Не виждам и нещата между Гатев и Румяна да се получат - тя изглеждаше отвратена от въпросите му на масата, а и нали тук в спойлерите пишеше, че си е тръгнала сама. И там няма да има двойка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия