Спойлери от риалити предавания - тема 28

  • 175 161
  • 737
# 435
Не знам какво снима в момента Гатев, но нещо снима:
Скрит текст:
... и то на море...:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 436
Снима “Трейтърс”.
Виж целия пост
# 437
Аз минавам с не точно спойлер а наблюдения. На войо бяха пуснали Love island няколко сезона точно преди Любов в рая, за да свикнем малко с идеята на формата макар да са различни предавания, сега виждам реклама на Хърватската версия на Ергенът която не е в стила на НН а повече като на РТ със скандали и остри емоционални моменти.
Виж целия пост
# 438
И още видеа

https://www.facebook.com/share/v/1cUKok7UY9/

https://www.facebook.com/share/v/1D5YRo2Fi9/

https://www.facebook.com/share/v/1XZJKKRqcF/
Румяна и стана лошо , като разбра за 24 часовата среща, много отегчена изглеждаше. И според мен нямат шанс с Гатев , той наистина е много властен и не приема отсрещното мнение.
И днешната игра по бтв ,,истина или предизвикателство ,, с Илияна и Румяна на вечерята беше супер кринджава за гледане , чак унижаващо ми се стори за двете жени.  Супер несъобразителен е  тоя Гатев.

https://www.facebook.com/share/v/1AyT4Ro2BL/
Виж целия пост
# 439
Снимат Traitors във Варна.
Виж целия пост
# 440
Някой гледа ли Ергенът по Войо? Чакам с нетърпение развръзката  с Илияна и Чики Joy
Виж целия пост
# 441
По Войо ще гледат в понеделник.
Виж целия пост
# 442
Мале вярно, мислех че е сряда Joy
По Войо ще гледат в понеделник.
Виж целия пост
# 443
Това какво ще рече?
Виж целия пост
# 444
Хм... Това според мен няма право да го казва Крис преди финала , така проваля финалният епизод. Дали не е фалшиво или заблуждаващо, казано с друг контекст , ама какъв да е той?   Много категорично изречение.

Diziler , и според мен Стоян ще се върне, но за съжаление не ги виждам заедно след тези 3 месеца. Май и този сезон няма да изкара нито една двойка. В Трейтърс повече им се получава да съберат двойка , което е малко смешно. Но все пак на мен ми хареса този сезон на Ергенът , аз есенния не го гледам , прекалено ми е пошло и като цяло други предавания не гледам. Само Ергенът и Трейтърс. Кога започва Трейтърс?


Виж целия пост
# 445
Това стори на Крис не е ли доста старо?
Виж целия пост
# 446
Да, то е рийлче.
Тази година или добре ги покриха, или никой не го интересува, защото финалът вече е сниман и нищо не е изтекло.
Виж целия пост
# 447
И тази година всеки си качва снимки и видео с другите, предните сезони не беше така.
Виж целия пост
# 448
Това стори на Крис не е ли доста старо?
Вчера ми излезе.
Виж целия пост
# 449
За къщата на инфлуенсърите
Спомням си, че коментирахте Стела и Дани. Видях ги днес навън.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия