Спойлери от риалити предавания - тема 28

  • 169 999
  • 700
# 690
Подочух, че двама от вчерашните победители са Кристиян и Марио, но не Полименов за жалост. Единият от отпадналите нацепени батки е Тихомир Стоянов, нямам идея колко е нацепен, но такъв тип мъже така или иначе не просъществуват дълго в Игрите, а и е отпаднал вече. От жените се е класирала Александра, другите не ги знам кои са
Виж целия пост
# 691
От тази снимка това момче също се казва Марио. От доста време ходи и той с бивши участници по разни състезания и тренировки. Ще ми е интересно, ако е влязъл и той.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 692
Според мен няма как всички, които са тренирали в залитеи са били на тези въпросни трасета, да са взети за участие. При положение, че е имало повече от 17 000 кандидатури.
Някой беше споделил, че скоро ще пусне списък с потенциални участници в този сезон. Дали вече е качен и съм изпуснала?

Буквално всички, които пусна Bilyana14 са минимум потенциални, плюс девойчето с татусите, което кажи речи е сигурна.
Виж целия пост
# 693
Еее, това е Марио Аладжов. Много ми е любим също като другия Марио. Тренира при Гешев поредна година. Мисля, че е успял тази година. Simple Smile
Ей го:
Скрит текст:


За Кристиян... се сещам само за Кристиян Николаев.
Скрит текст:



С брат му Дориан Николаев тренираха при Геша и при Данчо.

Иначе Тончо Тончев също е потенциален участник.
Скрит текст:

Както и Алекс Боевска – острието на Гешев.
Скрит текст:


Велизар Първанов пък е острието на Светлин и Ръждавичка. Новият "генерал".
Скрит текст:



Дали Юлия Атанасова не е победилата (почти) всички мъже?!
Скрит текст:



Оу, забравих:


Тъкмо днес си го добавих в тефтера този Тихомир, а той взел, че изпаднал. 🤪😁
Виж целия пост
# 694
Според мен няма как всички, които са тренирали в залитеи са били на тези въпросни трасета, да са взети за участие. При положение, че е имало повече от 17 000 кандидатури.
Някой беше споделил, че скоро ще пусне списък с потенциални участници в този сезон. Дали вече е качен и съм изпуснала?

Буквално всички, които пусна Bilyana14 са минимум потенциални, плюс девойчето с татусите, което кажи речи е сигурна.


За това са потенциални Simple Smile  ще се изчисти повече като почнат да се пръкват обратно онлайн и почнат да се следват. Миналата година май нямаше грешка от него етап нататък.


ЕДИТ да не пускам излишни коментари

Цитат
Велизар Първанов пък е острието на Светлин и Ръждавичка. Новият "генерал".
Ама много като солетка новото генералче Grinning не ми вдъхва доверие нещо Laughing
Виж целия пост
# 695
Аз мисля, че Момчил, братът на Калин ще участва. Няма активност в ИГ от 10 дни. Има над 1000 последователи, а бяха едва около 200-300 доколкото помня.
Виж целия пост
# 696
Е, и Момчил ми е в тефтера. 🤪 Чакам обаче по-сигурни аргументи. 😁

Иначе да успокоя Дизи - д-р Мо е активен.
Ривов също. Ама последният не спря да се обяснява за тези кастинги. А продукцията не обича това. Simple Smile

Имам въпрос - този участвал ли е в ИВ (имам предвид и кастинг битки):



И още един - Фейгин ли е на тази снимка:




Иначе Иванина не е пропускала трасе при Светлин. Може да я видим в All Stars-а... Което реално ще ѝ е (почти) първо участие в ИВ.
Виж целия пост
# 697
Ew Иванина онова недоразумение дето яла по 20 яйца ли беше?
От колко и въже ли са събирали тоя ол старс Cold Sweat
Виж целия пост
# 698
Иванина Тодорова е тази, която се преби на варелите в самото начало на сезона:

Виж целия пост
# 699
И аз се замислих колко ли истина има в тия гръмки анонси на новия сезон. Да не се питаме наесен "тоя/тая кой/коя беше" за така наречените "най-любими звезди" Joy  А за "всички победители", дето щели да участват, ме е страх и да си помисля. Бррр...

Не ми прилича на Фейгин това момиче.

Не съм следвала досега официалната страница на Игрите. Нормално ли е да качват поредица случайни сторита на стари участници? Иванина, Гергана, Светлин, Ръждавичка и не помня още кой.
Виж целия пост
# 700
Bilyana14.,
Относно Марио А.
Скрит текст:
Познавам го, води тренировки в нашия град- Табата и кръгова. Много добре подготвен физически е, машина. Реди и пъзели доста, но е доста скромен и тих, по мое наблюдение де, което е странично (не ми е близък,, а както знаем в Игрите търсят хора, дето ще им правят шоу, не само гуд бойс. Но пък се вписва в таргета им за странни имена/ фамилии, тааа се надявам, че тази година е влязъл. Ще разбера скоро Wink и ще споделя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия