Ергенът 🌹 сезон 5, тема #9: от вторник до четвъртък от 20:00 по bTV!

  • 62 294
  • 1 245
# 390
Никой там няма желание да помага на Стоян. Николов е абсолютно безскрупулен и лишен от емпатия.
Виж целия пост
# 391
Никой там няма желание да помага на Стоян. Николов е абсолютно безскрупулен и лишен от емпатия.
Явно си права, вече и аз го видях. Какви хора са това...не знам!!?? 🫣
Виж целия пост
# 392
Няма вид на съсипан, той си мисли, че "дъжд го вали" и че в момента е центърът на света, щото само за него се говори.
Виж целия пост
# 393
Тия хора са подписали договор. Това е шоу, не психодиспансер. Никой не е длъжен на никого да помага. Всичко се прави за рейтинг.
Който иска да му се помага - отива на лекар.
Стоян искаше популярност - получи я.
Чудя се кога ще почне да трие отрицателни коментари в СМ и да блокира потребители.
Виж целия пост
# 394
За  Стоян шоуто става място,където  се налага да осъзнае своята незрялост и неадекватност.
Но не с помощта на мама.
Виж целия пост
# 395
Вчера много ми хареса срещата на Пламена и Марин и причината беше Пламена. Тази жена умее да води задълбочен смислен разговор, да отправи градивна критика добронамерено, да флиртува с класа и интелект. Но там няма мъж на нейното ниво. Жалко, за което.
Мария я направиха на маймуна, за да има Мишето спокойствие и излъскан образ. Навън обаче на нейния къдрокос хубавец със слаб ангел ще се лепнат 100 и на много малка част ще им пука, че той е обвързан.
Цвети Велева ме разби с дългите си връзки от детска възраст явно. Не, че не и личи, че има опит, обаче бая доукраси нещата.
Виж целия пост
# 396
Не е въпросът дали "трябва или не трябва" Въпросът е Илияна имала ли е поне грам чувства към Стоян, защото ако е имала ще е странно да го замени за два дена. Ако пък го замени означава че през цялото време се е правила на срамежлива и трудна, защото не го е харесвала особено, но е искала да е фаворитка и на финал
За мен Илияна се държи като обидена жена, което е разбираемо. Стоян я зарязва 8 дни да се чуди какво се случва, пък в същото време тя да стои и да чака? Можеше поне една бележка да ѝ изпрати преди да тръгне, да я успокои. Въпросът е дали ще ѝ мине гнева, защото сега прави напук с операторчето.
Виж целия пост
# 397
В крайна сметка и в реалния живот много двойки също преминават през всякакви трудности и предизвикателства..здравословни, служебни, лични, финансови. Някои от партньорите предпочитат да си тръгнат и да се спасяват поединично, други остават.. Всичко опира до силата на чувствата, приятелството, характера, ценностите и прочие..Ако Илияна държи на Стоян и е стабилна, защо е нужно да се ядосваме на НН за изкушението, което й предоставя? Хубаво е и момите да бъдат провокирани с подобни неочаквани обрати.. Може би и в предходните сезони щяхме да видим доста променливи реакции при "най-влюбените" моми и да разберем искрени ли са или просто суетни със силен състезателен дух 😏
Виж целия пост
# 398
Никой там няма желание да помага на Стоян. Николов е абсолютно безскрупулен и лишен от емпатия.
Явно си права, вече и аз го видях. Какви хора са това...не знам!!?? 🫣
Това не е предаване за психотерапия и на някого да му бъде помогнато да намери те първа себе си и да добие здраво самочувствие. За това трябват години психотерапия. Това е предаване с претенции за риалити - да ни покаже как когато си слаб и не действаш а се покриваш, какво би се случило в реалния живот. Даже е много мек Николов и е купил билети на мама и тате до Шри Ланка, щом детето реве за тях. Еми детска градина.
Виж целия пост
# 399
В крайна сметка и в реалния живот много двойки също преминават през всякакви трудности и предизвикателства..здравословни, служебни, лични, финансови. Някои от партньорите предпочитат да си тръгнат и да се спасяват поединично, други остават.. Всичко опира до силата на чувствата, приятелството, характера, ценностите и прочие..Ако Илияна държи на Стоян и е стабилна, защо е нужно да се ядосваме на НН за изкушението, което й предоставя? Хубаво е и момите да бъдат провокирани с подобни неочаквани обрати.. Може би и в предходните сезони щяхме да видим доста променливи реакции при "най-влюбените" моми и да разберем искрени ли са или просто суетни със силен състезателен дух 😏
Това важи за двойки, които са имали някакво време да бъдат заедно. Не за такива, които се познават от 3 седмици, през които са имали 3 индивидуални срещи и няколко разговора по 10 минути на диванчето. Не казвам, че е невъзможно да има чувства, но ако има те са по-мимолетни и егото винаги ще вземе превес.
Виж целия пост
# 400
Ники Николов изглежда доста ядосан на Стоян, че му е провалил сценария. Нищо чудно защо целия монтаж и думите му са анти-Стоян.

Стоян сам по себе си прилича на момче, което е растяло под стъклен похлупак и сякаш не е имало истински трудности пред себе си. Случаят е класически, понеже вярвам, че всяка от нас познава поне няколко такива семейства, където родителите решават всичките проблеми на синовете си и в резултат децата им са несамостоятелни и неоправни. Както Стоян е казвал - те са го насочвали какво да работи, не са били ОК за нещо креативно, понеже не им звучало добре.
Виж целия пост
# 401
ВСИЧКИ му провалиха сценария на Николов, толкова обрани ергени и моми тая година, тотално незаинтересовани, не е имало нищо по-така като колебания между различни партньорки, ревност, смяна на фаворитки... нищоооо. Форматът е тотално различен замисъл от това, което гледаме.
Крис си хареса Елеонора от ден 1 и приключи, всичко което гледаме покрай други жени е с поведение "Хайде да сме си приятелКИ", нула интерес, нула химия.
Марин се пробва тук-таме да ги редува, но изобщо не е както Николов се е надявал - с големи обрати, заявки, и пак да повторя, ревност. Мне, седят си, пеят си песничката за Ергения и си пекат краката на слънцето... абсолютно им е все тая.
Стоян... него го изкоментирах, по-скоро започна да ми става жал докъде се е докарал - заседнал между 12 и 17 г. с поведението си към жените.
Някой каза, че има поведение и на насилник - напълно съм съгласна, основното при тях е незачитането на факта, че някой не иска да го пипаш. Тя, жената, може да не иска, но ти искаш. Точка. Аз 4 теми назад писах, че влаченето на уста по голо рамо ей така, щот си решил, не е окей... обгръщането с ръце докато някой ти казва "недей" не е окей... просто не смятам, че  през ум му минава за насилие, но дълбоко в себе си е приел, че женското тяло му се полага, да разполага с него и това е точно нагласата на тийнейджърите, които опипват дупета на преминаващи момичета в коридора пред кабинетите в училище.
Виж целия пост
# 402
Можеше поне една бележка да ѝ изпрати преди да тръгне, да я успокои. Въпросът е дали ще ѝ мине гнева, защото сега прави напук с операторчето.
Забравяме, че той никъде не е тръгнал. Там си е, под палмата. Чака да го пуснат да изпълзи отново в ефир. Laughing
Виж целия пост
# 403

Това не е предаване за психотерапия и на някого да му бъде помогнато да намери те първа себе си и да добие здраво самочувствие. За това трябват години психотерапия. Това е предаване с претенции за риалити - да ни покаже как когато си слаб и не действаш а се покриваш, какво би се случило в реалния живот. Даже е много мек Николов и е купил билети на мама и тате до Шри Ланка, щом детето реве за тях. Еми детска градина.

Това ще е да е валидно, ако Николов нямаше претенциите да бъде морализатор, подкрепящ търсещите истинска любов, чиято мисия в живота е да прави един различен, "семейно-ориентиран формат" и тн булшит.
Виж целия пост
# 404
Мартин в "Преди обед" коментира, че това било "Ергенът", а не казарма, т.е. какво толкова го е сринало Стоян - заобиколен от красиви жени, които да целува.
За мен телевизията вероятно може да е жестока колкото казарма, че и повече, особено за по-чувствителни хора. Сигурно всички носят травми от подобни преживявания, просто играят играта докрай и не споделят, за разлика от Стоян.

Колкото изцеждащи и нереалистични очаквания има към жените, толкова има и към мъжете. Ако не е сигурен в Илияна, по-добре да не я залъгва докрай и да си тръгне.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия