Ергенът 🌹 сезон 5, тема #9: от вторник до четвъртък от 20:00 по bTV!

  • 62 299
  • 1 245
# 405

Цвети В ми е изключително неприятна. То самочувствие, то чудо. Научила две финансови приказки и толкоз. Ако искаш да направиш милион до 40, не влизаш в Ергена да си губиш времето. А ако искаш да видиш океана и имаш пари, купуваш билет и отиваш. На външен вид е доста в средата,.да не кажа под нея ч, но това вече е въпрос на възприятие и вкус.
На мен също. С големи претенции и самочувствие. Твърде меркантилна, само за пари говори. Да не се неначудиш кога на 24 години е успяла дете да отгледа, че и пенсия да си осигури. Физически също е неприятна.
Според мен цялото предаване е по сценарий, всички събирания за обсъждане са идея на екипа и сякаш им слагат някакви думи в устата, като подбутват сюжетната линия в определена посока.
Виж целия пост
# 406

Цвети В ми е изключително неприятна. То самочувствие, то чудо. Научила две финансови приказки и толкоз. Ако искаш да направиш милион до 40, не влизаш в Ергена да си губиш времето. А ако искаш да видиш океана и имаш пари, купуваш билет и отиваш. На външен вид е доста в средата,.да не кажа под нея ч, но това вече е въпрос на възприятие и вкус.
На мен също. С големи претенции и самочувствие. Твърде меркантилна, само за пари говори. Да не се неначудиш кога на 24 години е успяла дете да отгледа, че и пенсия да си осигури. Физически също е неприятна.
Според мен цялото предаване е по сценарий, всички събирания за обсъждане са идея на екипа и сякаш им слагат някакви думи в устата, като подбутват сюжетната линия в определена посока.
Същото.
Детето стои много при баща си, така че не е тя основно отглеждащата.
Направи ли ви впечатление, че Кристиан я попита от кога не е чувала детето, а я каза "вчера". Не ми се връща да слухтя, защото тя ми е доста анти.
Виж целия пост
# 407
Цвети Велева е абсолютен въздух под налягане. В началото ме дразнеше, вече ми е чисто комедиен персонаж. Не знам дали дори тя си вярва в нещата, които говори, но нито момите, нито някой от ергените и повярва. Ако я слушаш е супер успешната и богата бизнес дама, на която всички мъже и падат в краката и е неземна хубавица и страшно умна. В действителност е самотна майка на 24г, много далеч от красива и умна, за която не е ясно какво точно работи и как се издържа и е тръгнала да се популяризира в тв предаване.
Виж целия пост
# 408
Всички ергени в този сезон са толкова слаби... Аз ако трябваше да избирам, щях да си стоя на диванчето... Тези грам не заслужават внимание.
Крис, той изглежда, че е безработен... Каква сигурност предлага??? И не само това, но и нови поприще щял да търси... Кой ще го чака?
Марин е малък, готин е, живее му се, но той не е за ерген. Просто изглежда тъпо. Ергенът трябва да е 30-35 годишен, за да му придаде някаква стойност на този образ.
Стоян, горкия, нарочиха го, дали заслужено, дали не... Смазаха го. Той е един голям ходещ кич. Има потенциал, има артистизъм, но е самоук, без школа става това. Кич. И не е готино за гледане. Няма класа. Един актьор, един художник, един певец ще се държи ли като пубер. От там и избора му за жени. Симона го сдъвка и изплю. Тя ако той беше мъж на място щеше да припка след него и да му виси по врата. Жал ми е, но самочувствието му го подведе.
Този Гатев, доста долно ще е ако се насочи към Илиана. Има 10 други момичета, които може да са първи избор ...
Не оставям и възможност Илиана също да не го харесва Стоян, но каквото и да е, той и дължеше обяснение. Има много явен конфликт, между Симона и Стоян, Цвети В. също, но той е скрит зад фалшива учтивост. Тлее, но не е ескалира за да не се изложим по телевизора.
Виж целия пост
# 409

Това не е предаване за психотерапия и на някого да му бъде помогнато да намери те първа себе си и да добие здраво самочувствие. За това трябват години психотерапия. Това е предаване с претенции за риалити - да ни покаже как когато си слаб и не действаш а се покриваш, какво би се случило в реалния живот. Даже е много мек Николов и е купил билети на мама и тате до Шри Ланка, щом детето реве за тях. Еми детска градина.

Това ще е да е валидно, ако Николов нямаше претенциите да бъде морализатор, подкрепящ търсещите истинска любов, чиято мисия в живота е да прави един различен, "семейно-ориентиран формат" и тн булшит.

Защо не? Илияна не заслужава ли някой мъж да я харесва истински и да се заяви за нея, а не да се изсули след целувката им, да не я спомене в речта за детския лагер и просто да се покрие, или да си замине, както беше тръгнал? Каква любов изпитва Стоян? Изпитва само самосъжаление и шок от спукаия му стъклен похлупак, грам не му пука за Илияна. Имало там една жена, ама не искал да се влюбва заради влюбването. Горкият. По-скоро горката тя.
Виж целия пост
# 410
Че шоуто е шоу, а не психодиспансер, така е. Но то и тротоарът е място за ходене, а не за взаимопомощ, и все пак, ако минувач се спъне и падне пред нас, не е ли редно да му помогнем, вместо да снимаме с телефона и да се хилим? Някаква минимална човещина и емоционална хигиена ми се ще да има, да не допускат изначално нестабилни хора, защото това не е никакъв летен лагер, а сериозно изпитание за психиката; не да свири Силви с хармониката и Стоян да плаче за майка си. Съчувствам му истински, просто не уцели мястото, където да се опознава вътрешно. На публиката ѝ дай хляб и зрелища. А на мен ми се гледат отношения между нормални зрели хора, пък докъдето я докарат - дотам. Не сеир на нечий гръб.
Виж целия пост
# 411
Мен най-много ме дразни НН. Псевдоморалът му е потресаващ. Даже имам чувството, че се държи шизофренично - хем все дрънка някакви патетични високоморални приказки, в които очевидно вярва, хем в същото време умишлено създава най-грозните ситуации. Хем вярва в любовта, хем изневерява. Хем бди като квачка над нечии любовни взаимоотношения /Марин, Мартин/ и начуква канчетата на всеки, дръзнал да си помисли да се намеси там /нищо че е предаване за търсене на любов/, хем в същото време няма грам скрупули да унижава и очерня други и да се опитва всячески да им съсипва отношенията /Стоян, Виктор 2/.
Хем уж иска всичко да се случва чисто и натурално, хем изкуствено заплита гнусни и подли интриги с някакво върховно самодоволство на лицето.
Виж целия пост
# 412
Цвети успя дя съсипе тази уж романтична среща, нищо, важното е, че се изтъкна, пак, отново. Забавна ми е в синхроните, но някак преиграва в тази роля. Какво я запитаха снощи, че ги оправи- тъпи женички....
Виж целия пост
# 413
Има нещо непоказано във срива на Стоян.
За това за мен не можем да го разберем.
Според мен много са му са се подигравали жените вътре, начело със Симона и Цвети Велева, за мен той е разбрал какво се говори за него и се е сринал.
Аз лично от неговия разказ не успях да разбера защо се е сринал, за мен има неща които не са му позволили да каже.
Имало е много подигравки към него-да му съберат пари да си присади коса и т.н.
За мен той го е разбрал. Срива не беше представен добре.
Виж целия пост
# 414
30 годишен мъж не може да се справи с подигравки?!? Естествено, че не може, защото всъщност е на 15.
Виж целия пост
# 415
Всички ергени в този сезон са толкова слаби... Аз ако трябваше да избирам, щях да си стоя на диванчето... Тези грам не заслужават внимание.
Крис, той изглежда, че е безработен... Каква сигурност предлага??? И не само това, но и нови поприще щял да търси... Кой ще го чака?
Марин е малък, готин е, живее му се, но той не е за ерген. Просто изглежда тъпо. Ергенът трябва да е 30-35 годишен, за да му придаде някаква стойност на този образ.
Стоян, горкия, нарочиха го, дали заслужено, дали не... Смазаха го. Той е един голям ходещ кич. Има потенциал, има артистизъм, но е самоук, без школа става това. Кич. И не е готино за гледане. Няма класа. Един актьор, един художник, един певец ще се държи ли като пубер. От там и избора му за жени. Симона го сдъвка и изплю. Тя ако той беше мъж на място щеше да припка след него и да му виси по врата. Жал ми е, но самочувствието му го подведе.
Този Гатев, доста долно ще е ако се насочи към Илиана. Има 10 други момичета, които може да са първи избор ...
Не оставям и възможност Илиана също да не го харесва Стоян, но каквото и да е, той и дължеше обяснение. Има много явен конфликт, между Симона и Стоян, Цвети В. също, но той е скрит зад фалшива учтивост. Тлее, но не е ескалира за да не се изложим по телевизора.
Съгласна съм. Конкретно за Крис в инстаграм е пълно с коментари, че всъщност бизнесът му в Америка е фалирал и дори са го подгонили за неплатени данъци. Няма какво да предложи. Той и в разговора с Нора на тема финанси си каза, че планира само 1-2 хода напред.

Стоян изглежда добър човек, но неуверен и неудачник. Дори постоянната смяна на професии - адвокат, брокер и тн показва, че няма последователност и най-вероятно се отказва след провал.

Марин има потенциал. Изглежда емоционално интелигентен, със сигурност е избрал и стабилна и спокойна професия. Имам близки познати, които също с лекарско образование избраха да работят в компания за клинични проучвания. Там заплатите дори служители без медицинско образование са страхотни, а за лекарите са повече от добри. Не бих могла да го съдя, че е избрал лекото.
Виж целия пост
# 416
По това, което качва в социалните мрежи си е същата енигматична нежна душа и ги говори същите - бла бла енигматично, бъди истински, себе си и се облизва и кокори.
Виж целия пост
# 417
Крис сам каза на Елеонора доста отдавна, че се мести в България, защото бизнесът там не върви вече и ще трябва да започне нещо отначало. Поне за този аспект не я лъгал. Малко му бяха напомпали визитката, но пред жените не се прави на богат. Имам чувството, че Цвети не го е разбрала това и вчера се опитваше да го впечатли, а то това може повече да го уплаши.
Виж целия пост
# 418
30 годишен мъж не може да се справи с подигравки?!? Естествено, че не може, защото всъщност е на 15.
Ами според мен е имал други очаквания, за мен той е бил с нагласата, че отива там и 20 жени се борят за него и го боготворят..............но отива там и почват да му се подиграват, осъзнава, че предаването ще е пагубно за имиджа му и след това и че това грам не е това, което е очаквал и на какво се е съгласил, оттам се срива, и за мен идването на родителите му е странно, че е разрешено от продукцията.
Не знам защо са се съгласили, може би в опит да го стегнат.
Но за мен определено цялото нещо идва от това-от тази тотално различна представа, която той е имал за самото предаване.
За мен осъзнавайки, че цялата тази ситуация по-скоро ще го очерни се срива и иска да си тръгне.
За мен се съгласи на тази почивка, само защото вероятно ще дължи неустойки, ако запали директно към България.
Виж целия пост
# 419
И пак стигаме до същото - грешна самооценка и нереална представа за живота. Всички трябва да го боготворят него и да са му в краката, без значение какъв неадекватник е той. Да наричаш едно тотално режисирано и манипулирано чрез монтаж предаване: 'училище по живот' е доста показателно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия