НЕМСКА ТЕМА 255 >Тук влезни и се разпиши.

  • 9 649
  • 410
# 405
В близък до нас град има гимназия, в която в 7ми клас ги разделят на Г8 и Г9.


Виж целия пост
# 406
В близък до нас град има гимназия, в която в 7ми клас ги разделят на Г8 и Г9.
И аз мисля, че при нас е така, защото на сайта на училището ги пише и двете при някои профили. Тя ми вади от KI някакви отговори, че се връща постепенно и нейния набор е G8.
Виж целия пост
# 407
Детето за актуална информация да не разчита на ИИ. Той няма, как да знае точно, защото няма достъп до някои неща.
Виж целия пост
# 408
Да, това е ясно. Ще поразуча, защото наистина не е ясно описано. Мисля, че действително въвеждат тепърва Г9
Виж целия пост
# 409
Бибит 25°? Вие сте екстра. При нас в момента е 31°. От утре започват от 38° до 40°.
Виж целия пост
# 410
Рейна, в 12 часа на обяд беше 25, после отиде и нагоре, но беше поносимо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия