Какво ще купя отново – 13

  • 31 743
  • 263
# 240
Фейрито също е добър за съдове и не дразни кожата.  Забравих да го препоръчам и напиша.
Виж целия пост
# 241
Благодаря дами!
Взех зеления Spark.
Виж целия пост
# 242
На Fairy май и опаковката хвалят. Аз все се каня да го пробвам...и все си оставам на кауфландския Nevоs с балсам - прозрачния. Изключително нежен към ръцете ми. Имам дисхидроза, която се активира предимно в началото на пролетта със затоплянето, но и понякога от агресивен препарат за съдове - а не използвам ръкавици при миене. Даже в кухнята си мием ръцете с Nevos-a, като прозрачен течен сапун си изглежда.🙂
Виж целия пост
# 243

Също га препоръчвам. Страшно икономичен, страхотна пяна и щадящ към кожата. От години го използвам и не го заменям.
Виж целия пост
# 244
Ние вкъщи харесваме на Фрош, но и на  Ехо също е хубав.
Виж целия пост
# 245
Вземете си Fairy, но от немските магазини за паралелен внос. Ще се възхитите и няма да вземете друг, сигурна съм! Нищо общо с боклука, който купуваме тук. Карам с една опаковка цяла година (не се шегувам). Има няколко вида, като препоръчвам концентрата.
П.П Цената е същата Simple Smile
Виж целия пост
# 246
Майка има кожни проблеми по ръцете, от години мие чиниите само с Ехо. Реши да смени препарата с Fairy или нещо подобно и пак се появиха сърбежа и лющенето. Така че в нас само Ехо се ползва и балсама за съдове на ДМ в последно време.
Виж целия пост
# 247
Вземете си Fairy, но от немските магазини за паралелен внос. Ще се възхитите и няма да вземете друг, сигурна съм! Нищо общо с боклука, който купуваме тук. Карам с една опаковка цяла година (не се шегувам). Има няколко вида, като препоръчвам концентрата.
П.П Цената е същата Simple Smile
Къде има в София такива магазини? И какъв е този концентрат? Ако може снимка.
Виж целия пост
# 248
От тази верига съм купувала. Проверете къде ви е удобен магазин, но може и онлайн да поръчате. Другите им неща също са много хубави.
Този препоръчвам аз, но има и други видове - https://bornbg.com/product/airy-ultra-konzentrat-granatapfel-vero-za-sadove-2/
Не го заменям за нищо на света. Буквално с една капка мие цяла пълна мивка Simple Smile
Виж целия пост
# 249
Майка има кожни проблеми по ръцете, от години мие чиниите само с Ехо. Реши да смени препарата с Fairy или нещо подобно и пак се появиха сърбежа и лющенето. Така че в нас само Ехо се ползва и балсама за съдове на ДМ в последно време.
Да не е бил Pur?😅 Един с лимон щеше преди години направо да ми "свали" кожата...
Виж целия пост
# 250
Обикновено мия чиниите с ръкавици, когато не ползвам съдомиялната. Винаги имам веро Fairy, това от снимката по-нагоре, жълтото. Една опаковка я използвам поне година, като въобще не го пестя и винаги се запасявам с нова опаковка преди да свърши.
Виж целия пост
# 251
Да не е бил Pur?😅 Един с лимон щеше преди години направо да ми "свали" кожата...
Уточних - Fairy max power се оказа, още и стои като паметник в шкафа. Взел го е баща ми, защото е завеян и му харесал на външен вид  LaughingLaughing
Виж целия пост
# 252
Вкъщи ползваме основно Fairy. Както това показаното по горе, така и в непрозрачните опаковки. Икономично е и добре измива.

Имам въпрос, който може би не е точно за тук, но не знам къде да го задам. Та, препоръчайте ми моп, бърсалка за под? Отдавна не мога да намеря хубави. Да уточня, че не искам такива, като от снимката. Не съм доволна, защото остават влакънца.

Виж целия пост
# 253
От този тип купувам с микрофибърни ленти.
Виж целия пост
# 254
От този тип купувам с микрофибърни ленти.

Имам в момента от тях но не съм доволна. Замазват и някак си тази материя много вода задържа. Колкото и да изцеждам мопа, не и не.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия