Какво ще купя отново – 13

  • 31 759
  • 263
# 255
Мокрите кърпи за почистване на Бинго или на Агива са по-хубави, големи и плътни? Някой може ли да ми каже с какви размери са кърпите? Имам моп с кърпи за сухо почистване и се чудя дали тези ще пасват добре.
Виж целия пост
# 256
Купих от Трендиол един моп - доста голям, но е без ресни, цяло парче плат. Струва ми се добър, но не съм го ползвала още. В Трендиол има много мопове, може да погледнете
В момента ползвам комплекта на Виледа с кофата с педал, мисля, че го надценяват.
Виж целия пост
# 257
Най-обикновен моп с гъба, тип пеперуда.
Виж целия пост
# 258
Купих от Трендиол един моп - доста голям, но е без ресни, цяло парче плат. Струва ми се добър, но не съм го ползвала още. В Трендиол има много мопове, може да погледнете
В момента ползвам комплекта на Виледа с кофата с педал, мисля, че го надценяват.

Ще съм благодарна, да споделите, като го ползвате.
Благодаря на включилите се!
Виж целия пост
# 259
Мокрите кърпи за почистване на Бинго или на Агива са по-хубави, големи и плътни? Някой може ли да ми каже с какви размери са кърпите? Имам моп с кърпи за сухо почистване и се чудя дали тези ще пасват добре.

Тия на ДМ са с размерите на стандартен моп. Често ги купувам, плътни са, добре овлажнени и почистват добре. Закрепвам към мопа и чистя.

Виж целия пост
# 260
За какъв точно модел моп са тези кърпи на ДМ?
Виж целия пост
# 261
Hrispa76, спрей моп с резервоар.

Първия си га купих от  рерко. Накупила със си  и резерви за мопа. Всяка стая с различна подложка, не оставя следи , няма наливане, изливане и мъкнене на кафи. Много съм доволна, дето викат родих се с тоя моп....Grinning
Р.Р. Сместа - вода и препарат си я правя в шише 1.5л. И си наливам
Виж целия пост
# 262
За какъв точно модел моп са тези кърпи на ДМ?

Моят е такъв.

Виж целия пост
# 263
Аз имам опция на моп на прахосмукачка Филипс да чистя

Но определено си предпочитам пеперудата

И пак
НО да е с метални части, а не пластмаса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия