Какво ще купя отново – 13

  • 32 421
  • 271
# 270
Доволна съм, чисти добре паркета.
Първо робота минава и после и аз с мопа. От гъбите Виледа, с които мия чинии обаче не съм доволна. Нещо много груби ми идват или на такава партида съм попаднала.

Най-доволна съм от едни гъби за чинии, които купувам от Юск. Харесват ми като форма и големина, не се късат и не се разпадат, освен това са и евтини. Винаги, когато минавам покрай Юск, купувам по десетина.
Виж целия пост
# 271
Има Jysk в града, ще погледна като ида. Рядко попадам на хубави гъби, да не кажа почти никога. Благодаря.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия