Естетични процедури за лице и тяло – 68 тема

  • 38 118
  • 744
# 120
Хелена, и аз бях чела точно това и затова толкова ме беше страх😅Аз при него в дермата само ботокс съм слагала, та нямах опит. И все чакаха хора и все за 15-20 мин таван.
Сега чак се притесних, викам му ще имаме ли време, та така разбрах че записва през 45 минути. Ами друго си е. То всеки иска да печели, но не бива да е за сметка на пациента/ клиента.
Аз гръка собственик не го харесвам по съвсем друга линия, но не е за тук това.
Виж целия пост
# 121
И мен не ме обезболяват при ботокс.
Виж целия пост
# 122
Здравейте момичета,

нова съм в темата, но ви следя от известно време и виждам, че имате опит с различни лекари и имам нужда от препоръка за София.

Проблемът ми е, че заради придобита птоза на единия клепач (спаднал клепач) лекарите ми казаха, че не бива да слагам ботокс. Аз не го получих от ботокс, но резултата е, че даже и да искам, невролозите ми казаха да не рискувам.
Ходих при Присадашка в Дермаакт - тя ми каза ами PRP да си правя, карбонови пилинги, някакви леки лазери, които за съжаление не видях да имат някакъв ефект и спрях да ходя в Дермаакт. И някак си там на конвейер е всичко - не се проследяваше резултат при мен, всичко беше някак на парче и честно - аз виждам повече ефект от масажите при козметичката ми.

Аз съм на 39 г. Имам си бръчки на челото, бръчици около очите. Добре ми е кожата като цяло, но искам някак си зоната около очите да освежа още, да позагладя бръчиците Simple Smile

Можете ли да ми препоръчате лекар, който не само да иска да слага ботокси и филъри, а някак си цялостно да подходи - виждам различни бустери, мезотерапии че използвате, но имам нужда от консултация и индивидуален подход.
Виж целия пост
# 123
И аз от доста време вече не съм клиент на Дерма акт, минала съм през трима лекари там и така и не намерих моят. Абсолютно моето усещане е, че си на конвейер. Доктор Хаджийска така ми беше съсипала лицето с неправилно поставени филъри преди няколко години, наложи се разграждане, стопи ми се собственият колаген, после пак поставяне, много средства за моя сметка от нейната грешка. Отдавна посещавам друга клиника, където професионализмът и отношението са на ниво. Да, там цените са по-високи, т.к. промоциите на Дерма акт са много добри и ги няма на други места, но предпочитам като плащам толкова пари поне да знам за какво.
Виж целия пост
# 124
Здравейте момичета,

нова съм в темата, но ви следя от известно време и виждам, че имате опит с различни лекари и имам нужда от препоръка за София.

Проблемът ми е, че заради придобита птоза на единия клепач (спаднал клепач) лекарите ми казаха, че не бива да слагам ботокс. Аз не го получих от ботокс, но резултата е, че даже и да искам, невролозите ми казаха да не рискувам.

[/quote



Аз съм с птоза на лявото око и точно с ботокс отлагам оперативната блефаропластика
Виж целия пост
# 125
И аз от доста време вече не съм клиент на Дерма акт, минала съм през трима лекари там и така и не намерих моят. Абсолютно моето усещане е, че си на конвейер. Доктор Хаджийска така ми беше съсипала лицето с неправилно поставени филъри преди няколко години, наложи се разграждане, стопи ми се собственият колаген, после пак поставяне, много средства за моя сметка от нейната грешка. Отдавна посещавам друга клиника, където професионализмът и отношението са на ниво. Да, там цените са по-високи, т.к. промоциите на Дерма акт са много добри и ги няма на други места, но предпочитам като плащам толкова пари поне да знам за какво.

Моля да ми кажете от кой лекар/клиника сте доволна?

Здравейте момичета,

нова съм в темата, но ви следя от известно време и виждам, че имате опит с различни лекари и имам нужда от препоръка за София.

Проблемът ми е, че заради придобита птоза на единия клепач (спаднал клепач) лекарите ми казаха, че не бива да слагам ботокс. Аз не го получих от ботокс, но резултата е, че даже и да искам, невролозите ми казаха да не рискувам.

[/quote



Аз съм с птоза на лявото око и точно с ботокс отлагам оперативната блефаропластика

И аз съм чувала че може точно с ботокс да се коригира, но никъде не ми е предлагано. Къде ви слагат ботокса?
Виж целия пост
# 126
Аз съм с птоза на лявото око и точно с ботокс отлагам оперативната блефаропластика
[/quote]

И аз съм чувала че може точно с ботокс да се коригира, но никъде не ми е предлагано. Къде ви слагат ботокса?
[/quote]


Д-р Елизабет Найденова
Виж целия пост
# 127
С ботокс невъзможно.
Виж целия пост
# 128
И аз от доста време вече не съм клиент на Дерма акт, минала съм през трима лекари там и така и не намерих моят. Абсолютно моето усещане е, че си на конвейер. Доктор Хаджийска така ми беше съсипала лицето с неправилно поставени филъри преди няколко години, наложи се разграждане, стопи ми се собственият колаген, после пак поставяне, много средства за моя сметка от нейната грешка. Отдавна посещавам друга клиника, където професионализмът и отношението са на ниво. Да, там цените са по-високи, т.к. промоциите на Дерма акт са много добри и ги няма на други места, но предпочитам като плащам толкова пари поне да знам за какво.

Моля да ми кажете от кой лекар/клиника сте доволна?

Клиниката е SKINDA при д-р Шери Шефкед.
Виж целия пост
# 129
С ботокс невъзможно.


Да виждате паднал клепач,като това е след 6 месеца ботокс?
Виж целия пост
# 130
Птоза и излишна кожа са две различни неща.
Виж целия пост
# 131
Момичета някой посещавал ли е д-р Славян Тъмнев, не намирам много информация, бих била благодарна, ако някой сподели опит. 🌷
Виж целия пост
# 132
Здравейте момичета,

нова съм в темата, но ви следя от известно време и виждам, че имате опит с различни лекари и имам нужда от препоръка за София.

Проблемът ми е, че заради придобита птоза на единия клепач (спаднал клепач) лекарите ми казаха, че не бива да слагам ботокс. Аз не го получих от ботокс, но резултата е, че даже и да искам, невролозите ми казаха да не рискувам.
Ходих при Присадашка в Дермаакт - тя ми каза ами PRP да си правя, карбонови пилинги, някакви леки лазери, които за съжаление не видях да имат някакъв ефект и спрях да ходя в Дермаакт. И някак си там на конвейер е всичко - не се проследяваше резултат при мен, всичко беше някак на парче и честно - аз виждам повече ефект от масажите при козметичката ми.

Аз съм на 39 г. Имам си бръчки на челото, бръчици около очите. Добре ми е кожата като цяло, но искам някак си зоната около очите да освежа още, да позагладя бръчиците Simple Smile

Можете ли да ми препоръчате лекар, който не само да иска да слага ботокси и филъри, а някак си цялостно да подходи - виждам различни бустери, мезотерапии че използвате, но имам нужда от консултация и индивидуален подход.

Птозата вероятно е неврогенна, щом са Ви насочили да не се прилага ботулинов токсин. Би могла да е и механична.

При механичната птоза проблемът обикновено е в основния мускул, който отваря окото – леватора, или във връзката му с апоневрозата (сухожилието). Възможно е този мускул да е отслабнал или частично да се е „откачил“, което води до падане на клепача. В такива случаи решението най-често е хирургично – чрез скъсяване на мускула или фиксирането му.

При неврогенната птоза причината е в малко нервче, което контролира допълнителен мускул в клепача – т.нар. Мюлеров мускул. Той не е основният, но участва във фината регулация на позицията на клепача. Когато този нерв не функционира добре, се получава лека птоза – обикновено около 1–2 мм. При този тип често има и разлика в размера на зениците, която се забелязва по-ясно вечер.

При неврогенна птоза капки като Визин могат временно да подобрят състоянието. Това се дължи на съдържащия се в тях симпатикомиметик, който стимулира нервната система и временно „замества“ функцията на засегнатия нерв. Ефектът обаче е краткотраен – около два часа.

При това състояние се опитваме да коменсираме, за да отворим повече очите и така вдигаме веждите. Ако решите да предприемете нещо - по-скоро се консултирайте и с окулопластичен хирург.

За препоръка за дерматолог относно грижата за лицето - д-р Михайлов (OBLIQ), д-р Тахирова (Дерма Про).
Виж целия пост
# 133
И на мен най-първото ми посещение при естетичен дерматолог беше при д-р Хаджийска, бях се инфлуенснала от препоръката на Александра Богданска и останах доста разочарована. Грубо и снизходително отношение, претупване и надменност. И да беше доста преди да забременее.
Виж целия пост
# 134
И на мен с Хаджийска ми е първият опит- плачевен беше, паднал клепач и абсолютна некомпетентност от нейна страна по темата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия