Естетични процедури за лице и тяло – 68 тема

  • 38 230
  • 744
# 180
Аляска, аз имам отпускане на шия и под брадичката, но сякаш идва от лицето, не от филър.Просто споделих какво съм чела от темата за филър в брадичката и да се имам едно на ум.
Виж целия пост
# 181
Dr Siniscalco Raffaele това е доктора.

Разгледах му инстаграма. Има добри работи. Някои са направо уау.
Това, че се прави с лазер явно предразполага по-малко травмиране, прецизна работа и по-брзо възстановяване.

Скрит текст:

Скрит текст:
Виж целия пост
# 182
Абсолютно съгласна съм с Cristi. Едно и също повтаряме- нищо не се знае. всеки органиъм реагира различно. Праивла съм ботокс при няколко то най-хвалените лекари и винаги, винаги ми пада клепача цялостно. Пускала съм снимки в предни теми, които не съм успявала да изтрия,защото така и не разбрах след колко време не мога да редактирам. При мен по-скоро беше, че лекарите ме убеждаваха, че страхотно ми се било отворило окото. И този път държа в пъти повече от друг...
Та всичко има риск. И затова за пореден път пиша, че реших да не слагам повече 3 зони, а само гневна. Въобще не ме притесняват компенсаторните, всъщост никакви бръчки не ме притесняват, освен пустата гневна, така че съм напълно ок с тях.
Интересно е това за блефарото. тук от лазерната не са доволни май...запазвам си го да го наблюдавам.
Виж целия пост
# 183
С лазерът е въпрос на опит от оператора. Моята Горна беше с лазер и беше много бързо, много безкръвно, изобщо супер. Само дето двете очи имаха разлика, защото едното беше правено за "показно", а другото беше пробата от обучаващия се. Не беше колосална разлика и после я оправихме, но просто имам предвид, че опитът е решаващ.
Виж целия пост
# 184
То освен, че различните процедури влияят на всеки различно има и други фактори- Нашият хормонален баланс, стресово ниво, сън, храна и т.н. Понякога от един хубав коктейл при козметичката светвам за седмици все едно съм била на скин бустер Simple Smile Друг път язък ми за процедурите- като умряла риба съм в огледалото. И да не забравяме La Donna e mobile...
Виж целия пост
# 185
Много интересно това за лазера и блеферото.

Аз пък се чудя защо нито един от лекарите не ми предлага решение за това, макар и с филър...  Някой слагал ли е в пре-джоул успешно?


Според тази статия решението е това + в брадичката:
"Филърите се инжектират в зоната на пре-джоул сулкуса (вдлъбнатината преди „булдожките“), в брадичката и по латералната (страничната) част на челюстната линия. Целта е да се възстанови контурът и да се постигне лифтинг ефект, като конкретните точки на поставяне зависят от степента на отпускане. "

https://www.hubmeded.com/blog/prejowl-sulcus-causes-and-treatmen … th-dermal-fillers

Виж целия пост
# 186
Бърдаров го прави.
Виж целия пост
# 187
Дерматоложката, която ми поставя ботоксът , точно това ми предлага да му направи.
Виж целия пост
# 188
https://www.youtube.com/watch?v=KUZIkZWduFA

Ето и видео, слагат и в челюстта в "ъгъла на младостта", до ухото.

А Трендафилова длаи го прави? Чудех се за Сейфа там...?
Виж целия пост
# 189
Сподели после, моля те. Аз реално само заради jowls обмислям лифтинг.
Виж целия пост
# 190
Момичета, предстои ми поставяне на филър. Трябва ли да спра приема на някоя добавка? Приемам колаген + амино киселини + хиалуронова киселина; витамин Ц, омега 3 и магнезиев бисглицинат. И една добавка за тен, която съдържа цинк, вит. Е, мед, селен, вит.Б5, бета каротин.
Виж целия пост
# 191
Dr A.MILEVA THE FACE OF AESTHETICS ЕСТЕТИЧНА КЛИНИКА И ЛАЗЕРЕН ЦЕНТЪР - Д-р Ангелина Милева (София) - тази жена не е естет! Търгува с визията ви сякаш продава карофи на пазара.
След поставяне на филър в устните, което беше съпътстано от ужасяваща болка (не се интересуваше, че упоийката й не ме е хванала), вече 8 дни устните са сякаш вътре има скала. В началото попита само за количеството, но не обсъди какво е "решила" да слага! Оказа се най-твърдият филър, който според производителя е за назолабиялни, долна челюст и скули.... Формата няма нищо общо с желаната и се появиха и грозни гънки отстрани наустните. Имам сериозен дискомфорт, деформация и затруднено говорене след работата ѝ. Писах й и тя обеща срещу касов бон да върне парите и да ги разгради.
При срещата, води някакъв гей (управител), който не се представя и заедно решават, че са доволни от това безобразие, при положение, че съм обезобразена и имам голям дискомфорт! Той ме пита "ако си сложиш цици и не са ти удобни какво ще правя".... За разграждане поиска да подпиша декларация, че тя не носи отговорност при усложнения. Тогава си тръгнах. Тя изтри всички съобщения от чата ни, включително това в което ме повика да разгради и върне сумата.
Това не е правилното място. Това е гараж с инжекции и неможеща жена, която иска бързо да печели.
Виж целия пост
# 192
Не знам кой се съгласява да ходи при Милева, ужасни устни прави.
Виж целия пост
# 193
На мен преди време очите ми бяха останали в устните от снимките в профила ѝ, но имам сериозни подозрение, че фотосите са крадени - демек, това въобще не са резултати, постигнати от нея.
Виж целия пост
# 194
Момичета, след вече минали две седмици  ме хвана ботокса, но съм с паднал клепач (особено на едното око е доста). Това, какъто и се опасявах...
Не виня начина на поставяне, нито пък лекаря, а просто при мен е спецификата на лицето и според мен не може да се избегне. Иначе челото ми е супер гладко и си имам мимика на веждите, но клепача силно пада върху окото ми и вече не мога да нанеса молив за очи, Аз винаги се гримирам по един и същ начин и сега там има още кожа, която я намаше преди 5 дни. Първо си мислех, че е от цикъла, защото обикновено така става първите дни, но той мина и съм така още...
Другата седмица съм на ретуш, но мислите ли че може да се направи нещо за това или просто трябва да реша или бръчки или паднал клепач..Сега изглеждам така сякаш съм задържала вода и съм се събудила сикно подпухнала. Очите ми изглеждат тъжни, а лицето ми е светнало.
Лекарката беше споменала нещо такова, че ще има първите седмици но дали е възможно да се пооправи с времето..?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия