Естетични процедури за лице и тяло – 68 тема

  • 38 024
  • 744
# 90
За съжаление при ме филър в брадичка вече не спасява положението, а ботокс в масетри още ще отпусне и чинно си чакам времето за лифтинг.Ако ме огрее, разбира се 😅
Виж целия пост
# 91
Ох, не бързайте чакайте са видим с мен какво ще стане, поне ако се окепазя аз да съм само😅😂 В полза роду се набодах дет се вика😄🤪
Може и никакъв резултат да няма. Все пак сега е бодено има си оток.
Не мога аз да видя чак разлика която вижда ММ той сигурно си внушава, все пак той ме подтикна да опитам.
Лошото е че аз снимки настрани нямам точно щото си мразя гушата, та как ще сравним?!
Виж целия пост
# 92
Много, много добре се е получило. С брадичката няма да стои кръгло лицето. И на твоята снимка ли едната вежда ми се вижда по-високо или съм вече за очила 😂
Виж целия пост
# 93
Мила, аз имам страшна асиметрия във веджите😂😂😅 ко ме видиш без ботокса😂😂 едната си живее свой живот. Ген е и двете ми дъщери вдигат същата😂😅

Георгиевски каза че младото лице е сърцевидно, нежно, а аз имам челюст кат на Рич Форстър, квадратна( това не го е казал той де, деликатен е, ММ го изцепи)  И реално е така като бях по млада не ми беше така квадратна челюстта


мен най ме е е страх от маестрите какво ще стане.
Брасичката е незабелижимо, дори сега с отока не е гадно.
Но маестрите чак след 10-12 дни ще хване и не знам как ще стане.
Ма квото е, ако не се харесам няма да слагам вече и това е.
Виж целия пост
# 94
Чат- пат слагам и аз в брадичката, но ме е страх от миграцията, че
филтърът отива под нея и накрая да не виси повече.
Жаки, дотук всички много добре е станало, дано не си разочарована.
Виж целия пост
# 95
Ами, ДХЗ, аз питах първо поправимо ли е, ако не се харесам, каза да! Начи няма страшно толкова. Никога не съм слагала филър. Едва ли ще се навия пак в близките години, то това ще седи сигурно дълго. Уцелиха ме в сатурнова дупка просто преди РД. Аз постянно мрънкам в къщи за гушата, ММ го е страх да ме загледа по продължително в профила- викам какво гушата ми ли зяпаш 😂😅
Та понеже знае че ми боде очите, беше много за за опит. Каза реално какво може да стане? Да не се харесаш и да го махнете, какво губим и аз айде юрюш. От моята приятелка имам уплах от брада, много грубо и видимо и стана на нея….
Аз за сега не виждам да си личи, няма са стане по голяма нали? Кажи ти поне имаш опит❤
Виж целия пост
# 96
Нее, няма да стане по-голяма.Прости казах като инфо да не се прекалява с филър в тези зони- брадичка и линия на челюстта.Отделно от миграцията под брадата, съществува опасност от преразтегляне на кожата на брадичката и поява на капиляри.
Въпреки това пак обмислям дали да сложа, последно преди  поне 2г сложих 1мл и то Сейфа.
Виж целия пост
# 97
Жаки, страхотно се е получило!
Но ти по принцип си с хубави черти на лицето, виждала съм ти и предишни снимки.
Чудесна!
Виж целия пост
# 98
Жаки, прекрасна си и ботоксът е топ!
Моето отпускане е 1:1, ама баш същото Grin Чакам да видим при теб как ще е и ако стане, отивам и аз да бода челюстта Grin
Иначе, при мен преди се беше оправило, ама до гладкост, с 3 или 4 Морфеуса. Ама тая болка няма да я изтърпя сега, а упойки не ми се слагат. Мен сега, след бременността ме боли при почистване на лице, пък не за Морфеус...
Виж целия пост
# 99
Жаки, топ е станало. Не се тревожи ще се намести филъра ще омекне и ще стои пО иначе.
На стискането на зъби аз съм мастър, ти челюст да видиш и при мен, обаче за разлика от теб челОто ми е хем малко, хем плоско, та картинката не е ок и поради това преди няколко месеца и аз сложих ботокс в масетрите. То всичко хубаво, ама като увиснаха тия булдоци... Понеже съм слагала през годините доста Елансе, та ме е страх от слагане на нещо в джоулайн, но пък това трябва да се обере. Тъ правилно е направил Георгиевски с тоя филър в брядичка и джоул
Виж целия пост
# 100
Мони, зависи за какво си пила Аб, ако е било за и инфекция някаква би могло да е проблем за филъра, за ботокса не. Но най разумно е да си звъннеш на лекаря и да го изкоментирате
Имах бронхит с лека кашлица и гърлобол, без температура, който го влачих дълго време и накрая го преборих с антибиотик.
А за Георгиевски и аз бих отишла, но после трябва да си взема отпуск, че много посинявам. Аз съм му пациентка, още като работеше при Денкова, на ул. Оборище.
Бях в почти същата ситуация. След антибиотик сложих ботокс, който първо не ме хвана добре, а после след месец ефекта му беше изчезнал. Слагам при един и същи лекар и обикновено ме държи около 5 месеца.
Виж целия пост
# 101
KPP, на твоята снимка след е много хубаво. Това е резултат от 2 мли. филър, разпределен в лицето или 2 мл. филър и Хармоника?
Виж целия пост
# 102
Здравейте ,вчера бях на ботокс 3 зони чело -при др .Хаджийска в Дерма Акт .Не съм я разучавала много ,просто имах чувство от това което съм видяла в интернет ,че ще е моята докторка .Ами да ама НЕ.Процедутара отне 10 минути ,единственият въпрос ,който ми зададе е дали съм си слага и преди ботокс ,аз и казах ,че ми е за първи път .Постоянно си гледаше в телефона ,припряна ,груба .Ужасно болезнено беше ,не знам дали въобще с нещо обезболяващо ме намаза .Когато приключи с челото и видях ,че тръгна към пачия крак ,просто я помолих да спре ,за да си поема въздух .Не беше доволна ,сигурно защото я бавя .Не ме оглеждаше хубаво ,направо бодеше. Часа ми беше от 14:00 влязох в 14:07 ,в 14:25 писах на мъжа ми ,че съм готова .Толкова съм разочарована ,че не искам да  я виждам -надменна ,без грам внимание и подход към пациента .Имам час за ретуш ,и се чудя дали в възможно да отида при друг лекар от клиниката .И от резултата не съм доволна -тоест не виждам подобрение -никакво !
Виж целия пост
# 103
Какво подобрение да има, ботокса ви е направен вчера, пълния ефекта ще видите след 7-14 дни…
Виж целия пост
# 104
KPP, на твоята снимка след е много хубаво. Това е резултат от 2 мли. филър, разпределен в лицето или 2 мл. филър и Хармоника?
Благодаря! Heart
2 мл филър и 1 Хармоника (която май е 1.25 мл)

Ceripaz, вероятно е имало нещо, д-р Хаджийска по принцип е супер friendly с пациентите. Щом си е гледала и в телефона. Тя има детенце на няма и 2 години,.може нещо с него да е било. Иначе 10 мин за поставяне на ботокс са стандартни. Няма какво повече да се прави. Резултат очаквай около 14ти ден, сега не те е хванало още.

Аз бих отишла отново и вече ако и вторият път не съм доволна, ще променя.
Аз имах сходна ситуация с д-р Трендафилова, не бях ходила при нея от може би 2 години, покрай бременностите ни. Но тя е с бебе на 2 месеца и въобще не съм се замисляла защо се държи по-различно. На второто посещение си беше както винаги е. Така че - хора сме, случва се Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия