Естетични процедури за лице и тяло – 68 тема

  • 37 952
  • 744
Добре дошли, Красавици!

Поредна тема споделяме опит за грижата, която полагаме за лице и тяло - за постигане на желаната визия.



Вместо запис - моля, споделете: коя от предприеманите от Вас естетични грижи дава най-ефективен резултат?

Линкове към предишните теми: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22,23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56,  57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67
Виж целия пост
# 1
За мен ботокса.
Виж целия пост
# 2
Благодаря за новата тема!
За мен също ботокс е най ефективната процедура с видим ефект.
Виж целия пост
# 3
Привет!
За мен Хармоника и Jalupro SH.
Виж целия пост
# 4
Само микронийдлинг и мезотерапия съм правила до сега. Проучвам поставяне на филъри в назолабиалните, може и малко в устните. Най-вероятно на есен ще правя долна блефаропластика. Чета ви с интерес.
Виж целия пост
# 5
Ботокс и филър в устните са с най-осезаем ефект
Виж целия пост
# 6
И филър в устните  за мен.

Временен ефект от полинуклеотиди.

За момента направих и два ipl също видях ефект, да видим колко ще се задържи.

Благодаря за темата!
Виж целия пост
# 7
Филър в устни и над устната и скинбустер около устните.
Скулптра в развитие, засега съм доволна.
Виж целия пост
# 8
Благодаря за темата Flowers Hibiscus
Ботокс е и моят фаворит.
Виж целия пост
# 9
Хармоника. Искам да пробвам и Скулптра по-нататък.
Виж целия пост
# 10
Ботокс. Но още чакам и разгръщането на Скулптрата.
Благодаря за новата тема на Алена! Чета с интерес, но си признавам, че съм объркана от имената и съкращенията на всички процедури. Като дойде времето за още нещо, към което съм се насочила- ще питам като пълен лаик.
Виж целия пост
# 11
Ботокс и филъри Grinning
И нещо, което не е процедура, а процес- силови тренировки и здравословно хранене Simple Smile
Виж целия пост
# 12
И нещо, което не е процедура, а процес- силови тренировки и здравословно хранене Simple Smile

От всичко - това най-много ми хареса. Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Благодаря за темата!

За мен Скулптра е продуктът с най-добър резултат. Ботокс донякъде, ако не паднат веждите.

Балансирано и здравословно хранене с достатъчно протеини около 80 - 100 гр на ден, без алкохол и цигари и LED маската са моите неща Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Hellena, ти с коя маска си? Не помня дали си казвала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия