Естетични процедури за лице и тяло – 68 тема

  • 37 307
  • 730
# 720
Свържете се с лекарката по най-бързия начин тя да прецени, ние не сме медицински лица.
Иначе, по принцип стават такива синини, но май след два три дни, не чак веднага. Според мен не е запушен кръвоносен съд, а нормалните хематоми. Купете си крем с арника от аптеката и мажете през час, два и студени компреси. Ще мине!

Ох, благодаря и за вашето мнение! Тъкмо ми отговори  и докторката. Каза,че е хематом , да се мажа с крем.  Ако има нещо  притеснително ще ме прегледа  Все пак  съм по - спокойна, дано  да минава по - бързо ! ❤️
Виж целия пост
# 721
София, не се плаши, съвсем нормално е, моите даже още по-зле са били. Мисля, че зависи и от филъра, преди години моята ми слагаше Стилаж, от него се подувах и посинявах зверски. Но минава до 3-4 дни, после остава само хубавия резултат. Твоите мисля, че ще изглеждат чудесно.
Виж целия пост
# 722
На Джаферович едното око така затворено от ботокс ли е или има други проблеми?
Виж целия пост
# 723
Джаферович има пареза на лицето. Не е от ботокс и процедури, здравословен проблем е бил.
Виж целия пост
# 724
София7979, би ли споделила коя е лекарката? Разкошен контур са ти направили, невероятен резултат! Heart
Виж целия пост
# 725
Тоя контур след време да не отиде отгоре..  🤔.. Аз съм против такова контуриране, а и всички лекари твърдят , че това мигрира на 99% нагоре...
Виж целия пост
# 726
Някой да е ходил при Др Рени Христова в Skin Line? Какви са ви впечатленията?
Виж целия пост
# 727
Аз слагам в назо, марионетни и скули от години и нямам поражения с гънки и пр. Но моя метод на поставяне е с малки количества на няколко пъти. Никога не позволявям наведнъж да ми се въвежда повече от 0,5. Според мен тези линии се получават от препълване. Не бих разграждала на ваше място.

кармакома, кой е твоят доктор? искам и аз така Simple Smile
Виж целия пост
# 728
... а и всички лекари твърдят , че това мигрира на 99% нагоре...

Аз пък точно обратното съм чувала от специалисти (защото знаем, че в чужбина масово тези процедури се извършват от лица, които не са лекари), а именно - че добре направен "руски обем" няма мърдане и всичко, което се "разлива" с времето, просто е резултат от нечия липса на умения.
Не знам дали сте гледали предаването "Игри на волята", но там имаше една мацка - Александра - с много изразен контур на устните. Не съм забелязала с времето да се е променил при нея.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 729
Знам че такъв тип устни като на Александра биха харесали на много малко дами от темата,но аз също ги харесвам и дори съм и писала,за да я питам къде са правени.Не ми отговори.
Виж целия пост
# 730
И на мен много ми харесва, разбира се и бих искала такъв... Обаче лекари са ми казвали _"да не си посмяла"... Сега, дали защото те не са сигурни в движенията си или аз съм неподходяща - е друга тема... Просто казах какво говорят... Иначе съм виждала контур след година, две -ами, разлят е🤔🧐
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия