Политиката на България - епизод осем

  • 347 238
  • 16 135
# 15 780
Правилника на НС е с друг статут и не влиза в тази подредба.
Права сте относно статута на Правилника за дейността на НС, благодаря за пояснението. Ще премахна моята неточна интерпретация.
Виж целия пост
# 15 781
Още ли има такива дето си мислят, че някакви 18- 19 годишни ги интересува политика и кой управлява, излезли за купона понеже някой от тик-ток им казал, че много готино да си протестиращ.
Виж целия пост
# 15 782
Gen Z   сега да се оправят. Набутаха ни в това нещо. Или ще излязат масово на улицата, или пасувайки ще докажат, че някой ги е водил за носа при декемврийските протести.

Влез в предната тема и си върни дискусията по време на протестите. Тези, които критикуваха протестиращите, че са гадна жълтопаветна либерална клика, която пречи на държавата, сега заявяват с гордост, че са гласували за Радев и защитават всяко негово безумие.
И, да. Тези, които протестираха в студа срещу грабежа на Теменужка, ще ви спасяват и от грабежа на Гълъба, за да може диванните войски после пак да изберат поредния кремълски корумпиран спасител
Виж целия пост
# 15 783
Общата разруха!
Брей много бързо стигнахме дотук.
Шеста година малко ли е?! Thinking
Виж целия пост
# 15 784
И при тази липса на хора, стоят на обидно ниски заплати от куртоазия?

От патриотизъм Simple Smile
Както стана ясно, ако не подпират бюрата по няколко часа на ден, държавата ще пропадне Grinning
Виж целия пост
# 15 785
Ами...както се казва, честито.
РР чрез Донев започна да лъже като дрът брадър. Нямало било да увеличават данъци, само ДОО. Sweat Smile
Виж целия пост
# 15 786
Ох, пореден ден, поредна излагация. Вчера декларация в защита на бюджета, днес декларация оправдание по всички изказвания на опозицията от вчера. Безумно е вече.
Бих се смяла много, ако не беше на гърба на всички ни...
Виж целия пост
# 15 787
По Канал 3 дават на живо, дебати за тази Декларация и бюджета.
Виж целия пост
# 15 788
И при тази липса на хора, стоят на обидно ниски заплати от куртоазия?
Честно казано и аз нямам обяснение защо стоят при положение, че смятат възнагражденията си за мизерни?
Може би защото, ако нищо не правиш и ти плащат всяка сума е добра?
истината е, че почивките са в повече от работата им. за това имат желание да работят държавна/общинска работа.
през раб.време могат да си напазаруват, да обиколят магазините, да пушат и пият кафе всеки час. трябва да се натискат преките ръководители. ако му обещаят 2-3 хил.евро ако съкрати 2-ма от неговия отдел набързо ще открие кои се скатават от работа. ако не се справи - ръководителя - вън.
Виж целия пост
# 15 789
Gen Z   сега да се оправят. Набутаха ни в това нещо. Или ще излязат масово на улицата, или пасувайки ще докажат, че някой ги е водил за носа при декемврийските протести.

Влез в предната тема и си върни дискусията по време на протестите. Тези, които критикуваха протестиращите, че са гадна жълтопаветна либерална клика, която пречи на държавата, сега заявяват с гордост, че са гласували за Радев и защитават всяко негово безумие.
И, да. Тези, които протестираха в студа срещу грабежа на Теменужка, ще ви спасяват и от грабежа на Гълъба, за да може диванните войски после пак да изберат поредния кремълски корумпиран спасител

Ами точно заради подобни гръмки думи хората гласуваха за Радев. "Грабеж"? Извинявай, но ако не се увеличават данъците, независимо дали се наричат данъци, или осигуровки, как да се изхранва държавата барабар с различните социални групи, които чакат на нея? Нали повече държава искахте, да контролира това, онова, да строи, да се развива?

Ето, сега натовариха населението, махнаха увеличеният данък дивидент от теменужкиния бюджет, нека да работи на свобода този бизнес. Теменужка искаше да го натовари с повече данък, сега няма - ми да работи бре, да осигурява работни места! Стига рИвали. Бюджетът си е десен отвсякъде.

От бюрокрация няма да се отървем, то в западните държави е пълно с бюрокрация, това, че нашата бюрокрация я мързи да работи е друг въпрос - не в броя, в качеството на работа е. Как се лекува мързел? Thinking
Виж целия пост
# 15 790
Gen Z   сега да се оправят. Набутаха ни в това нещо. Или ще излязат масово на улицата, или пасувайки ще докажат, че някой ги е водил за носа при декемврийските протести.

Влез в предната тема и си върни дискусията по време на протестите. Тези, които критикуваха протестиращите, че са гадна жълтопаветна либерална клика, която пречи на държавата, сега заявяват с гордост, че са гласували за Радев и защитават всяко негово безумие.
И, да. Тези, които протестираха в студа срещу грабежа на Теменужка, ще ви спасяват и от грабежа на Гълъба, за да може диванните войски после пак да изберат поредния кремълски корумпиран спасител
за Радев са гласували и много от гъбарите и то от различни възрасти.
Виж целия пост
# 15 791
Дано и на тия апатичните, които не гласуват, им уврат главите, че за пълното мнозинство на #мотикарите и те носят вина. И да се надигнат от диваните на следващите избори. Единственото хубаво в момента е, че РР бързо ще се излее в канала. Проблемът е колко щети първо ще ни причини.

Не ги било срам гласувалите за РР? Или ги е срам да си признаят, че са сгрешили? Увеличава се недоверието към правителството на Румен Радев. Това показва ново социологическо проучване на агенция "Маркет линкс", съфинансирано с Би Ти Ви и проведено сред 1005 души в периода 13-21 юни чрез пряко лично интервю и онлайн анкета.
"Има негативна обществена реакция само месец и половина работа на този кабинет заради предприетите от него действия", подчерта социологът от "Маркет линкс".
Виж целия пост
# 15 792
Големи ментърджии излязоха прогресарите...
След като с апломб ни смъкнаха цените, със същата схема си смъкнаха заплатите -  ама ще си ги вдигат през бюджета.

И по същия менте начин НЕ ни вдигат данъците...ха ха.

По всички личи, че най-големият шарлатанин излезе Румен Радев.
Виж целия пост
# 15 793
Ами...както се казва, честито.
РР чрез Донев започна да лъже като дрът брадър. Нямало било да увеличават данъци, само ДОО. Sweat Smile

А, добро утро!
И за други неща ще се съгласите, ама има време.
Виж целия пост
# 15 794
Големи ментърджии излязоха прогресарите...
След като с апломб ни смъкнаха цените, със същата схема си смъкнаха заплатите -  ама ще си ги вдигат през бюджета.

И по същия менте начин НЕ ни вдигат данъците...ха ха.

По всички личи, че най-големият шарлатанин излезе Румен Радев.

Еми сега...бат Бойко като поиска и той да е "готин" и да раздава блага като розовите, народа си поиска твърдата ръка на РР - нЕма тва, онова. Ей го на - олигарсите да работят, свобода за бизнеса да се развива, а народа да плаща за преразпределяне на благата. Няма лошо, ама що трябва с лъжи да става тази работа и с клизми?

Ето това не ме кефи - защо трябва през цялото време народа да бъде въвеждан в заблуждение? Thinking

Та така - Донев излезе вчера и пак излъга, а не каза, така и така, мили хора, увеличаваме ДОО, ама то е за сметка на бизнеса - нека той да работи, да пълни хазната. Ето за това го правим. А вместо това рече, че нямало било да увеличават данъците, само ДОО (една бяла лъжа не я прави по-малко лъжа).

П.С. Така че ще има да си чакате протести. Олигарсите защо по-точно да ги организират, като сега са ок?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия