Политиката на България - епизод осем

  • 349 504
  • 16 244
# 15 795
Пропускате увеличението на винеткити, което ще оскъпи транспорта, след това всички стоки и ще вдигне инфлацията.
Виж целия пост
# 15 796
Пропускате увеличението на винеткити, което ще оскъпи транспорта, след това всички стоки и ще вдигне инфлацията.

Нищо не пропускам аз. Петролът вече е на нива преди кризата в Иран. Само ако са посмяли да вдигат цените...Нали за това храним голяма бюрокрация? Да пускат КОПОИТЕ и точка по въпроса.
Виж целия пост
# 15 797
Дано и на тия апатичните, които не гласуват, им уврат главите, че за пълното мнозинство на #мотикарите и те носят вина.
Скрит текст:
И да се надигнат от диваните на следващите избори. Единственото хубаво в момента е, че РР бързо ще се излее в канала. Проблемът е колко щети първо ще ни причини.
Напротив, след "мотикари", "неможачи", "„изчегъртвачи“, „прогресивни“  и т.н. апатията ще се върне. Осъзнаването е, че който и да вземе властта, дали с мнозинство, дали с малцинство, подхода е еднакъв, разликите са назначителни и разочарованието на избирателите е гарантирано.
Негласувалите поне ще се дистанцират, няма да се чувстват толкова измамени и подведени или съучастници допринесли за ситуацията.
Виж целия пост
# 15 798
Пропускате увеличението на винеткити, което ще оскъпи транспорта, след това всички стоки и ще вдигне инфлацията.
Сметнато на дневна база излиза 3 цента това увеличение.
Колко да оскъпи транспорта, че и всички стоки?
Виж целия пост
# 15 799

И, да. Тези, които протестираха в студа срещу грабежа на Теменужка, ще ви спасяват и от грабежа на Гълъба, за да може диванните войски после пак да изберат поредния кремълски корумпиран спасител
Не, мерси, нямам нужда да ме спасяват. Особено пък тези, които яхнаха протестите и си ги присвоиха, сакън, не.
Виж целия пост
# 15 800
И, да. Тези, които протестираха в студа срещу грабежа на Теменужка, ще ви спасяват и от грабежа на Гълъба, за да може диванните войски после пак да изберат поредния кремълски корумпиран спасител
А вас кой ще ви спаси? Thinking
Виж целия пост
# 15 801
И, да. Тези, които протестираха в студа срещу грабежа на Теменужка, ще ви спасяват и от грабежа на Гълъба, за да може диванните войски после пак да изберат поредния кремълски корумпиран спасител
А вас кой ще ви спаси? Thinking
Като Барон Мюнхаузен Simple Smile
Виж целия пост
# 15 802
И, да. Тези, които протестираха в студа срещу грабежа на Теменужка, ще ви спасяват и от грабежа на Гълъба, за да може диванните войски после пак да изберат поредния кремълски корумпиран спасител
А вас кой ще ви спаси? Thinking

Никой никого няма да спасява, защото така е ЧЕСТНО.
След като искаме социална държава, ВСЕКИ трябва да се бръкне, не само частния бизнес. Wink
Виж целия пост
# 15 803
Аз пък съм много доволна да вдигнат мин осигурителни вноски по професии.
Какво се получаваше, вдигат мин.заплата, частникът я вдига, но  само минималната, в един момент  заплатите на работещи в една фирма почти се изравняват. Ами не съм съгласна, от мен искат квалифициран труд, но със заплата на общ работник. Същото като минималната пенсия.
Виж целия пост
# 15 804
Интересно дали в скоро време ще има воля да се пипне не само класическия сив сектор, но и инфлуенсърите, които не плащат никакви данъци, осигуровки и т.н. Има много идеи откъде да се напълни бюджетът, без да се посяга на нископлатените, пенсионерите или слабите социални групи.
Виж целия пост
# 15 805
Интересно дали в скоро време ще има воля да се пипне не само класическия сив сектор, но и инфлуенсърите, които не плащат никакви данъци, осигуровки и т.н. Има много идеи откъде да се напълни бюджетът, без да се посяга на нископлатените, пенсионерите или слабите социални групи.

Колкото пипнаха олигарсите. Sunglasses
Виж целия пост
# 15 806
Дано и на тия апатичните, които не гласуват, им уврат главите, че за пълното мнозинство на #мотикарите и те носят вина. И да се надигнат от диваните на следващите избори. Единственото хубаво в момента е, че РР бързо ще се излее в канала. Проблемът е колко щети първо ще ни причини.
когато се гласуваше само с бюлетини - зле ти беше. с машините щяло да бъде по-честно.
при смесено гласуване - пак зле. ниска била избирателната активност.
сега се вдигна изб.активност - много ти е зле. кога ще си доволна?

пп. тая дето си я мислиш няма да стане.


Интересно дали в скоро време ще има воля да се пипне не само класическия сив сектор, но и инфлуенсърите, които не плащат никакви данъци, осигуровки и т.н. Има много идеи откъде да се напълни бюджетът, без да се посяга на нископлатените, пенсионерите или слабите социални групи.
давайте идеи как да стане. министри, депутати ни четат форума. може да сме им от полза.
Виж целия пост
# 15 807
И, да. Тези, които протестираха в студа срещу грабежа на Теменужка, ще ви спасяват и от грабежа на Гълъба, за да може диванните войски после пак да изберат поредния кремълски корумпиран спасител
А вас кой ще ви спаси? Thinking

Никой никого няма да спасява, защото така е ЧЕСТНО.
След като искаме социална държава, ВСЕКИ трябва да се бръкне, не само частния бизнес. Wink
Къде е частния бизнес в БГ, освен полицейският такъв?
Няма вече кой да даде пари, Гълъб да му мисли.
Виж целия пост
# 15 808
Скрит текст:
И, да. Тези, които протестираха в студа срещу грабежа на Теменужка, ще ви спасяват и от грабежа на Гълъба, за да може диванните войски после пак да изберат поредния кремълски корумпиран спасител
А вас кой ще ви спаси? Thinking

Никой никого няма да спасява, защото така е ЧЕСТНО.
След като искаме социална държава, ВСЕКИ трябва да се бръкне, не само частния бизнес. Wink
Бъркаш социална със справедлива. Вместо държавата да „бърка“ само в джоба на легалния бизнес, би трябвало да принуждава сивата икономика да излезе на светло. Справедливо е всеки, който ползва пътища, болници и сигурност, да участва в издръжката им.
Не може едни и същи да плащат, да затягат колана, а други винаги да бягат и да не плащат, а да получават същото, дори и повече.
Виж целия пост
# 15 809

Интересно дали в скоро време ще има воля да се пипне не само класическия сив сектор, но и инфлуенсърите, които не плащат никакви данъци, осигуровки и т.н. Има много идеи откъде да се напълни бюджетът, без да се посяга на нископлатените, пенсионерите или слабите социални групи.
давайте идеи как да стане. министри, депутати ни четат форума. може да сме им от полза.
С изменение в закона.
Ще има голям рев, обаче е наложително. А същите тези инфлуенсъри ни дават иначе денонощни съвети как да живеем, пък щастие, пък хранене и какво ли не. Докато са на сиво и неизрядни, за разлика от другите работещи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия