Политиката на България - епизод осем

  • 347 277
  • 16 136
# 8 790
Ами като се има предвид кои са в опозицията, не виждам причина да имат законодателна инициативa.
Виж целия пост
# 8 791
Ами като се има предвид кои са в опозицията, не виждам причина да имат законодателна инициативa.
Съгласна съм. Не е ли Владо Николов да срича на трибуната, не ми го хвали.
Виж целия пост
# 8 792
Сакат си някои хора твърда,авторитарна ръка,ама не си признават.

109 взимащи заплати ей така,еее,че то мн яко.Ако съм аз,ше джиткам на таблета нон-стоп в пленарна зала,някоя книжка ще си чета,някое сериалче за разнообразие,малко онлайн шопинг..даже ще си вдигна крачетата някъде,че да не отичат.И пръста си няма нужда да ползвам за гласуване,нали си е тяхното НС,техните закони,ще си ги гласуват те.
Виж целия пост
# 8 793
Мунчо и в Европа стъпва на криво.
“Германският канцлер обяви, че Кремъл не е показал готовност за преговори за мир, българският премиер настоя, че Европа трябва да прибегне до дипломация”
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0khLPJvo5ZikENz … d=100063498404457
Виж целия пост
# 8 794
Как така не искате да плащате?
Пита ли ви някой когато ви правят удръжки от заплата?
Или като иднексират Авансите по договорите за пътища без да са почнали да строят?
Полавате/ме за каквото е гласувало множеството.

За авансите само да вметна, че аз, като имам майстор, давам аванс без нищо да е свършил.
Даже сега за ремонт на покрива събираха всичките пари предварително, но аз казах - не! Давам 50%, пък като свършат работата и приемем обекта, тогава останалото.
Индексациите трябва да се проверят - материалите дори и да са купени, заплатите се увеличават. Пък на мен майстора аванс ми иска и за труд, и за материали.
Така че, нека да проверяват, това им е работата. Ако някой е стъпил накриво, да връща парите.
Виж целия пост
# 8 795
Сакат си някои хора твърда,авторитарна ръка,ама не си признават.

109 взимащи заплати ей така,еее,че то мн яко.Ако съм аз,ше джиткам на таблета нон-стоп в пленарна зала,някоя книжка ще си чета,някое сериалче за разнообразие,малко онлайн шопинг..даже ще си вдигна крачетата някъде,че да не отичат.И пръста си няма нужда да ползвам за гласуване,нали си е тяхното НС,техните закони,ще си ги гласуват те.

Рай! Кандидатирам се за депутат в следващото НС. Ще направя мощна кампания при преференциите. Grinning

А, Мунчо си е Мунчо. Доста жалък беше пред Мерц. Би ме хванало срам, ама то накъде повече.
Виж целия пост
# 8 796
Мен ми е чудно него как не го е срам да се излага пред цяла Европа.
Виж целия пост
# 8 797
От Мирчев не те ли хвана срам?
Виж целия пост
# 8 798
Пак ще ни вкара в международна изолация. И ще го канят във Виетнам.
Виж целия пост
# 8 799
Как така не искате да плащате?
Пита ли ви някой когато ви правят удръжки от заплата?
Или като иднексират Авансите по договорите за пътища без да са почнали да строят?
Полавате/ме за каквото е гласувало множеството.

За авансите само да вметна, че аз, като имам майстор, давам аванс без нищо да е свършил.
Даже сега за ремонт на покрива събираха всичките пари предварително, но аз казах - не! Давам 50%, пък като свършат работата и приемем обекта, тогава останалото.
Индексациите трябва да се проверят - материалите дори и да са купени, заплатите се увеличават. Пък на мен майстора аванс ми иска и за труд, и за материали.
Така че, нека да проверяват, това им е работата. Ако някой е стъпил накриво, да връща парите.

Те така с аванси Хемус и 300 години ще го строят.  Joy  и индексират.
Виж целия пост
# 8 800
Мирчев не знам да е ходил при Мерц да си развява русофилията.
Виж целия пост
# 8 801
Рай! Кандидатирам се за депутат в следващото НС. Ще направя мощна кампания при преференциите. Grinning

rotfImbo
Виж целия пост
# 8 802
Гълъб Донев винаги чете, когато се изказва. Понякога изглежда така, все едно е минувач, когото са спрели от улицата да прочете нещо на микрофона и той адски внимава в текста.
Виж целия пост
# 8 803
Имам надежда за теорията, че проруските дитирамби са за вътрешна употреба, за третата възраст и копейките, а реално ще се съобразява точно с Мерц. Германия е най-важният търговски партньор на България, 12 млрд евро/годишно стокообмен, знаем колко силно подкрепя Украйна Германия, и какво му е мнението на Мерц за Тръмпю.
Виж целия пост
# 8 804
Имам надежда за теорията, че проруските дитирамби са за вътрешна употреба, за третата възраст и копейките, а реално ще се съобразява точно с Мерц. Германия е най-важният търговски партньор на България, 12 млрд евро/годишно стокообмен, знаем колко силно подкрепя Украйна Германия, и какво му е мнението на Мерц за Тръмпю.

Да, обаче над Мерц се сгъстяват облаци...Нещо са започнали да не си падат по него германците.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия