Политиката на България - епизод осем

  • 330 679
  • 15 298
# 105
Най- много сигнали за изборни престъпления на ДСП НН и ГЕРБ. В момента ти съобщават.
Виж целия пост
# 106
Дечев обяви резултатите на купувачите. Класирани са по брой на подадените сигнали.
1. ДПС-НН
2. ГЕРБ
3. Възраждане
4. ПБ
5. БСП
6. ППДБ
7. Величие
8. ИТН
9. МЕЧ

Прокурорски преписки за лица с имунитет, съпричастни към изборни престъпления - 72.
Общ брой получени сигнали за нарушения - 2794. Три пъти повече сигнали сега сравнени с 2024 г.
Виж целия пост
# 107
Най- много сигнали за изборни престъпления на ДСП НН и ГЕРБ.
Обичайните заподозрени🤮
Виж целия пост
# 108
Аз даже се хванах на бас вкъщи, че Радев ще е около 40 %, никой не ми вярваше. Е, спечелих го.

Очаквах по-висока избирателна активност обаче.

Откъде се измислят тези небивалици, че ще се връщаме в соц-а, не знам вече? 🤷
Виж целия пост
# 109
Сега Дечев ще ви обясни, че неговото МВР е най-доброто.
Ето, познах. Слушам го. Затова има толкова много сигнали.

Важното е, прокуратурата какво ще каже, а не колко на брой са сигналите.
Сигналите могат да бъдат и фалшиви. Не пасем трева бе Дечев.
Виж целия пост
# 110
Най- много сигнали за изборни престъпления на ДСП НН и ГЕРБ.
Обичайните заподозрени🤮
Затова процентите им спадат. Какво чудо е било преди?! Imp
Виж целия пост
# 111
Смятам, че едно съвместно управление между тях и ПБ е най-логично. Ясно, че ще е основано на компромиси, но, надявам се, не по важните (за мен) теми, като съдебна реформа, избор на нов ВСС и смяната на Сарафов.
Точно така. Това е пътят. За ВСС няма да им стигнат гласовете, но може да намерят и допълнителна подкрепа.
Остава само отворен въпросът как ще го преглътнат ПП бардовете.

Ами, да видим какви промени ще направят във ВСС.
Виж целия пост
# 112
Сега Дечев ще ви обясни, че неговото МВР е най-доброто.
Ето, познах. Слушам го. Затова има толкова много сигнали.

Важното е, прокуратурата какво ще каже, а не колко на брой са сигналите.
Сигналите могат да бъдат и фалшиви. Не пасем трева бе Дечев.
най-важно е какъв ще е резултата след съд.решение.
Виж целия пост
# 113
ДПС + ГЕБ близо 1000 сигнала общо за купуване, 3-тите са с 18 ако не се лъжа.. огромна разлика!
Иначе за резулатите, и без да съм баба Ванга си знаех, че Радев ще мине 40%. (макар и да не гласувах за него)
Виж целия пост
# 114
Как ще се оттегли?
Държат го със 70 дела на трупчета.
Загубили депутатския имунитет става подсъдим.
Три години беше без имунитет.
Виж целия пост
# 115
Служебното правителство е най-хубавото правителство, което сме имали, поне от 2005г насам. Много щях да се радвам, ако можеше да остане като редовно.

Уви, нямаше опция да гласуваме за него.
Виж целия пост
# 116
Откъде се измислят тези небивалици, че ще се връщаме в соц-а, не знам вече? 🤷
Извинявам се, но случайно да знаете кой го издигна за президент?🤔
Виж целия пост
# 117
Съгласна, че съда решава.

Голямо самохвалство от Дечев. Радев може да си го задържи. Я го вижте какъв е скромен и напет. Joy
Виж целия пост
# 118
Служебното правителство е най-хубавото правителство, което сме имали, поне от 2005г насам. Много щях да се радвам, ако можеше да остане като редовно.
Съгласна. А това просто е нормално правителство.
Виж целия пост
# 119
Е, заслужено е самохвалството от Дечев. Това са може би най-честните избори в историята ни. Без Дечев ГЕРБ и ДПС щяха общо да са с поне 10% отгоре.
Гюров да прави партия, в която да кани авторитетни проевропейски депутати и най-накрая да имаме стабилна проЕС партия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия