Политиката на България - епизод осем

  • 323 295
  • 14 989
# 14 985
Добре, че сме ние да наливаме пари на украинците Joy и заради лошите украинци в България сме на тоя хал, нямаме пари за нашите нуждаещи се. Преди те да се появят, рогът на изобилието се изливаше върху бедните, болните и пенсионерите. Ама объркаха цялата ни идеална социална система.

Сега и за заплатите на лекарите им ще трябва да даваме. Добре, че ние ще си внасяме по идея на Тошко, всичко е точно.
Виж целия пост
# 14 986
Чудя се от къде му хрумна на дезертьор Радев за кръстоносния поход. От къде - от Марчето Захарова и Сергей Лавров. Каканижат го още от 2022 година.

Дугин. От 10 години говори за Западен кръстоносен поход срещу Русия и Радев по акъла им. Не ги вижда, че сите русофили тука са неграмотни, ми се метна по акъла по техните шефчета.
Виж целия пост
# 14 987
Добре, че сме ние да наливаме пари на украинците Joy и заради лошите украинци в България сме на тоя хал, нямаме пари за нашите нуждаещи се. Преди те да се появят, рогът на изобилието се изливаше върху бедните, болните и пенсионерите. Ама объркаха цялата ни идеална социална система.

Сега и за заплатите на лекарите им ще трябва да даваме. Добре, че ние ще си внасяме по идея на Тошко, всичко е точно.

Ама ти сериозно ли? А този SAFE кой ще го плаща? Аврам Филанкишията ли?
Според AI националният план на България на стойност забележи 3.2 милиарда евро включва 9 проекта. 3.2 милиарда евро? Колко ще вземе назаем сега правителството, че нещо леко забравих? Thinking А тука едни хора много скачаха по въпроса за този заем...Wink
Виж целия пост
# 14 988
Добре, че сме ние да наливаме пари на украинците Joy и заради лошите украинци в България сме на тоя хал, нямаме пари за нашите нуждаещи се. Преди те да се появят, рогът на изобилието се изливаше върху бедните, болните и пенсионерите. Ама объркаха цялата ни идеална социална система.

Сега и за заплатите на лекарите им ще трябва да даваме. Добре, че ние ще си внасяме по идея на Тошко, всичко е точно.

Ама ти сериозно ли? А този SAFE кой ще го плаща? Аврам Филанкишията ли?
Според AI националният план на България на стойност забележи 3.2 милиарда евро включва 9 проекта. 3.2 милиарда евро? Колко ще вземе назаем сега правителството, че нещо леко забравих? Thinking А тука едни хора много скачаха по въпроса за този заем...Wink
кой тоя национален план? Дай да го видим.
Виж целия пост
# 14 989
Тоя план е до края на 2026, така ли? Щото прогресивното заемче е за 2026 Grinning

SAFE, по-скоро не, но арбитража с Лукойл ви е в кърпа вързан. За Русия с любов. Трябва да сме им вечно благодарни, все пак!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия