и заради лошите украинци в България сме на тоя хал, нямаме пари за нашите нуждаещи се. Преди те да се появят, рогът на изобилието се изливаше върху бедните, болните и пенсионерите. Ама объркаха цялата ни идеална социална система.
и заради лошите украинци в България сме на тоя хал, нямаме пари за нашите нуждаещи се. Преди те да се появят, рогът на изобилието се изливаше върху бедните, болните и пенсионерите. Ама объркаха цялата ни идеална социална система.
А тука едни хора много скачаха по въпроса за този заем...
и заради лошите украинци в България сме на тоя хал, нямаме пари за нашите нуждаещи се. Преди те да се появят, рогът на изобилието се изливаше върху бедните, болните и пенсионерите. Ама объркаха цялата ни идеална социална система.
А тука едни хора много скачаха по въпроса за този заем...




Препоръчани теми