A добър ден! Ситуацията не е откакто Радев спечели изборите.
A добър ден! Ситуацията не е откакто Радев спечели изборите.


. Нали говорехме за инвестиция. Ако не ми е изгодно, защо да давам под наем. Вие знаете ли колко са наемите в един Нюрнберг, например? Имам наблюдения от там. А наемателите никой не ги спира да си купуват жилища. Ама трябва да докажат доходи на светло, да осигурят 20-30% самоучастие и да да сигурни платци следващите 30-тина години. Иначе банките дават кредити лесно. Аз говоря не хипотетично, а за реален наем в южните квартали на София. Ако наемът е по-нисък, не бих отдавала защото не мога да си покрия разходите за нормална амортизация (знаете ли колко е един ремонт на банята) и щетите, които наемателите нанасят на имота.
A добър ден! Ситуацията не е откакто Радев спечели изборите.Препоръчани теми