Политиката на България - епизод осем

  • 326 526
  • 15 125
# 15 030
Другите на копейките са вечеринка на 10 човека и е нормално никой да не ги отбелязва.
Виж целия пост
# 15 031
Явно има нещо отвратително буржоазно да избираш да харчиш парите си в Европа. И това сме го гледали. 1944 г. Необразованите каскети от село са на нисък старт да вземат без пари това, което не са изработили.
Виж целия пост
# 15 032
Пеканов: Пицата няма да стане изведнъж постна, но с времето ще намаляваме калориите Joy
"Опозицията вместо да ни атакува, можеше да каже едно "благодаря“

И тоя изнагля. Ще ни намалят калориите, за да плащат Боташ, а от там да капе и в техния джоб. Нахални и нагли.
Виж целия пост
# 15 033
4 милиона за ремонта на тоалетната чиния в Бузлуджа, ама иначе хазната празна, пенсионерите виновни.
Виж целия пост
# 15 034
Който има имот на морето на първа линия си харчи парите там. Който няма - буржоазно се реди на Кулата.
Няма лошо - свободен избор за всеки, демокрация, безпрепятствено движение на хора, стоки и капитали.
Някои подкрепяме демокрацията автентично. А други - само за своите и техните протести и пърформанси, а всички останали са пращани да живеят в други държави, постоянно и напоително.
Виж целия пост
# 15 035
А пилонът колко струваше?
Не че след Боташ това са някакви голями суми, но ето на, пак си го харесаха резидента.
Виж целия пост
# 15 036
А пилонът колко струваше?
Не че слет Боташ това са някакви голями суми, но ето на, пак си го харесаха резидента.
Що не предложихте нещо различно, читаво и наистина прогрсивно?
Виж целия пост
# 15 037
А пилонът колко струваше?
Не че слет Боташ това са някакви голями суми, но ето на, пак си го харесаха резидента.
Що не предложихте нещо различно, читаво и наистина прогрсивно?
Нямат друго - Боташ и пилона само. Дъвка се и дъвката за Копринката, ама нещо се втричи, дали защото Пеевски я предъвка или просто няма какво там да се извади като компромат - не знам.
Виж целия пост
# 15 038
Само? Много сте ларж са такива суми. Аз и за далавери на семейството съм чувала.
Виж целия пост
# 15 039
Че Боташ малко ли е? Доживотен затвор трябва. Обирът на столетието, което се отразява и на цените в магазина, и колонките в бензиностанцията.
Виж целия пост
# 15 040
Няма друго ?
Новатороско, прогресивно и реформаторско натресе стари кадри от модела, който щеше да сменя ( ама само подменя). Или другите, които не могат на две магарета сеното да поделят.

Напълни с некадърници и непрокопсаници, друго освен това наистина няма.
Виж целия пост
# 15 041
А пилонът колко струваше?
Не че слет Боташ това са някакви голями суми, но ето на, пак си го харесаха резидента.
Що не предложихте нещо различно, читаво и наистина прогрсивно?
Нямат друго - Боташ и пилона само. Дъвка се и дъвката за Копринката, ама нещо се втричи, дали защото Пеевски я предъвка или просто няма какво там да се извади като компромат - не знам.
ето за дъвката https://bird.bg/koprinkov-millionaires/?fbclid=IwdGRjcARrnuBjbGN … Q9lrdbaADyqX4DTVQ
Виж целия пост
# 15 042
А пилонът колко струваше?
Не че слет Боташ това са някакви голями суми, но ето на, пак си го харесаха резидента.
Що не предложихте нещо различно, читаво и наистина прогрсивно?
Нямат друго - Боташ и пилона само. Дъвка се и дъвката за Копринката, ама нещо се втричи, дали защото Пеевски я предъвка или просто няма какво там да се извади като компромат - не знам.

Е то, ако не се споменава Боташ на всяка страница, минимум по 3 пъти, темата ще замре Grinning Не забелязваш ли, че, като няма какво друго да се пише, или се пусне някоя новина, която не набере нужната скорост за хейт или пък замре бързичко, пак до Боташ се опира Grinning
Виж целия пост
# 15 043
Като сте толкова ларш, що не предложите Боташ да го плащате само вие, феновете на прогресивния? За мен така е честно.
Виж целия пост
# 15 044
А пилонът колко струваше?
Не че слет Боташ това са някакви голями суми, но ето на, пак си го харесаха резидента.
Що не предложихте нещо различно, читаво и наистина прогрсивно?
Нямат друго - Боташ и пилона само. Дъвка се и дъвката за Копринката, ама нещо се втричи, дали защото Пеевски я предъвка или просто няма какво там да се извади като компромат - не знам.

Е то, ако не се споменава Боташ на всяка страница, минимум по 3 пъти, темата ще замре Grinning Не забелязваш ли, че, като няма какво друго да се пише, или се пусне някоя новина, която не набере нужната скорост за хейт или пък замре бързичко, пак до Боташ се опира Grinning

Имайки предвид цената му на ДЕН, даже малко се споменава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия