Политиката на България - епизод осем

  • 333 453
  • 15 482
# 15 450
Максималният осигурителен доход се учеличава с 8,92%.
Директно намаляване на доход на работещите в частния сектор.

ДА непокътната - ни намалена като численост, ни като възнаграждения. Нищо.


Велев избегна въпроса на Флорънс - отпадат ли автоматизмите в МВР.
Виж целия пост
# 15 451
Максималният осигурителен доход се учеличава с 8,92%.
Директно намаляване на доход на работещите в частния сектор.

ДА непокътната - ни намалена като численост, ни като възнаграждения. Нищо.


Велев избегна въпроса на Флорънс - отпадат ли автоматизмите в МВР.

Няма да отпаднат за сега, но щели да направят реформи от догодина. Това каза Донев на брифинга.
Виж целия пост
# 15 452
Майтапите се нали ?
Надявам се, че има дълбоко скрита ирония..
Максималният осигурителен доход се учеличава с 8,92%.

Еха! Ама става все по-добре....Направо да му се неначудим на "русофилът" Радев. Smiley

Естествено. А богатите хора наистина не живеят от заплата, живеят от дивиденти от бизнесите си.
И двете не са верни на практика. Има случаи да се пишат големи заплати от собственици.
Има и дребни инвеститори, които също получават дивидент.

Няма богати и бедни.
Виж целия пост
# 15 453
Майтапите се нали ?
Надявам се, че има дълбоко скрита ирония..
Максималният осигурителен доход се учеличава с 8,92%.

Еха! Ама става все по-добре....Направо да му се неначудим на "русофилът" Радев. Smiley

Естествено. А богатите хора наистина не живеят от заплата, живеят от дивиденти от бизнесите си.
И двете не са верни на практика. Има случаи да се пишат големи заплати от собственици.
Има и дребни инвеститори, които също получават дивидент.

Няма богати и бедни.

Ами добре, щом казваш. Значи всичко е топ.
Виж целия пост
# 15 454
Ако не се лъжа. Вдигането на осигурителният праг и заложените милиарди от Борисов изкараха стотици на площада.

Сега не виждам развълнувани от стригането.
Или избирателите ги е срам от избора им и не смеят да гъкнат?
Виж целия пост
# 15 455
Ако не се лъжа. Вдигането на осигурителният праг и заложените милиарди от Борисов изкараха стотици на площада.

Сега не виждам развълнувани от стригането.
Или избирателите ги е срам от избора им и не смеят да гъкнат?

Ми не. Просто тези на протестите изиграха на живо фразата, която се приписва ту на Толстой, ту на Достоевски, ту на Сталин, ту на Ленин, ако ме разбираш. Те така и не разбраха за какво протестират, важен им беше купона и "младежката" енергия.

Много ме сърбят ръцете да вдигна телефона да питам една приятелка, която ходи с мъжа си да купонясва тогава, какво мисли. Ама няма да го правя, за политика с приятели не говоря. Стига ми форума.
Виж целия пост
# 15 456
Пак да припомня, че протестът декември бе за Европейска България, а не за задунайска губерния. Протестиращите нямат общо с Радев.
Виж целия пост
# 15 457
Ами знаехме за какво протестираме.
И беше пълно с плакати,  че Радев е равен на Бойко и Шиши.
Виж целия пост
# 15 458
Пунта Мара бюджет, няма радикални мерки за увеличаването благосъстоянието на държавата. Замразяване на всички пенсии, замразяване на МРЗ, замразяване на 90% от заплатите в публичния сектор. 90%, понеже има звена, в които не може заплатите да не са конкурентни на частния сектор.

Абсурд е да се очаква служителните по законите с ВС и МВР да си плащат осигуровките, но тези по ЗДС следва да започнат, като същевременно трябва да им се разреши да работят и друго, както и да участват в търговски дружества, подобно на останалите граждани.

Подкрепям прогресията на данъка върху недвижимите имоти, ще увеличи приходите в местните бюджети и съответно ще създаде възможност за намаляването на всякакви по вид и форма дотации от държавния бюджет.
Виж целия пост
# 15 459
Между другото може би 100% от хората, които познавам и работят в силовите министерства, работят на частно Wink
Казвам може би, защото не се сещам за ткаъв, който не го прави.
Виж целия пост
# 15 460
Виж целия пост
# 15 461
Със заплата 1,700 евро човек какви чудеса може да изживее, а? Grinning
Виж целия пост
# 15 462
Катамаранът много палав.
Виж целия пост
# 15 463
Мислихме че дългът от 3,8 милиарда е необосновано висок, пък на Гълъб му трябвал още един от 2,2 милиарда.
Той Горанов им каза, че няма да им стигнат 3.8 милиарда и ще искат да теглят повече Simple Smile

Ми то така е най лесно. Не си способен или не искаш да режеш разходи и да правиш реформи, вместо това теглиш заеми.
Виж целия пост
# 15 464
Това ли чакахме толкова време?! Едно голямо нищо.
#неможачи
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия